А сейчас как майданет!

Статус: Offline
Реєстрація: 23.11.2006
Повідом.: 14314
А сейчас как майданет!

Затишье перед бурей.....
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Палатки на киевских площадях расставлены. Народ для политического разврата скоро подвезут. А в Верховной Раде уже развратничают полным ходом.
Блокирование трибуны бютовцами в среду – фактически преждевременные родовые схватки второго избирательного тура. Партия Регионов требует внести изменения в закон о выборах. Блок Юлии Тимошенко сердцем, кулаком и женственным мягким местом, облепившим трибуну, сопротивляется. Причиной раздора стало предложение регионалов разрешить избирательным комиссиям работать даже при отсутствии кворума. Отсутствие кворума, если кто запамятовал, это когда не хватает участников «пьянки» для признания ее правомочной. Грубо говоря, решили сообразить на троих, а третий вдруг почувствовал, что обделается, и не пришел.

И кто же у нас обделается? Регионалы подозревают, что БЮТ — вот он и хочет попросту сорвать выборы, видя, что их кандидатша проигрывает, а для этого (о, коварный!) отзовет всех своих представителей из избирательных комиссий, лишив их этого самого кворума. Так ли оно будет, скоро увидим, но по-человечески понять страхи сторонников Януковича можно. Как говорится, после «героического» указа Ющенко: с бандерами жить — по-бандеровски выть. После незаконных внеочередных выборов 2007 года и отдачи румынам куска украинской территории у острова Змеиный от «оранжевых» можно всего ждать! Даже того, что они попытаются распилить страну на части и выносить ее кусками в подоле Юлиной юбки.

А вообще весело! Особенно то, что Грузия, полуразвалившаяся от избытка своей винной «демократии», слала так много «наблюдателей» в Украину. Подумать только – маленькая страна, а так переживала! Наверное, боялась, что в случае победы Януковича улица Банковая ей танки перестанет поставлять для демократизации Северной Осетии. И ведь перестанет.

В воздухе снова пахнет майданами, судами и женскими истериками. Эх, погуляем! Запорожские казаки уже переворачиваются в гробах, завидуя тому, как славно их потомки научились выбирать президентов.
 
Сева сказав(ла):
Блокирование трибуны бютовцами в среду
Сева,ты видимо в среду проогулял....трибуну ВР в среду блокировала Партия Регионов.
 
"Переведи меня через майдан!..." (С)Г. Шпаликов
 
В воздухе снова пахнет майданами, судами и женскими истериками. Эх, погуляем! Запорожские казаки уже переворачиваются в гробах, завидуя тому, как славно их потомки научились выбирать президентов.

... Эт точно! Не понравился, саблями зарубали ... и нового выбрали ...
 
"Переведи меня через майдан!..." (С)Г. Шпаликов

А тебя помайданят и бросят одного с ребёнком:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Голубцовые дауны уже который год имитируют оранжевых, как те аборигены...

Во время войны России против Бухарского эмирата в 1868 г. пехота генерала Головачёва прямо на глазах у неприятеля по грудь в воде перешла реку Зеравшан и в штыковой атаке заняла высоту Чапан-Ата. Манёвр был стремительным, разуваться и выливать воду было некогда. Поэтому солдаты становились на руки, а товарищи при этом трясли их за ноги. Через месяц в бою при Зарабулаке передние ряды бухарцев, подойдя на ружейный выстрел, встали на руки, а задние стали добросовестно трясти их за ноги. Они были твёрдо уверены, что разгадали ритуал русских, приносящий победу.

Они были твёрдо уверены, что разгадали ритуал русских "оранжутангов", приносящий победу. :іржач::іржач::іржач:
 
Дай Бог, чтобы всё ограничилось цветами!

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Действительно... Если стрелянёт - ющь ещё срок будет сидеть президентом...

О! ...А вот и ответ!

Я бы на месте Януковича убрал свои наметы из Киева ...в другие города.
Всё по закону со взаимным уважением(хотя-бы с видимостью)
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

УКАЗ

«Про невідкладні заходи в зв´язку з завершенням мною президентських повноважень»

В зв´язку з тим, що Моя Нація виявилася глибоко невдячною щодо Моєї Особи і виявилася не в змозі оцінити всі Мої задуми та плани, а також враховуючи той факт, що на пенсії Мені, Моїй сім´ї та Моєму оточенню за щось потрібно буде жити,

наказую:

1. Відібрати в Моєї Нації титул «Моя Нація»; з цього часу право іменуватися «Моєю нацією» матимуть представники родин Калнишевських, Ющенків, Чумаченків, Ульянченків, Карасьових, Тарасюків (окрім Бориса Івановича, якому оголошуємо нашу анафему за співпрацю з Тимошенко Ю.В.), Кириленків (окрім Івана Григоровича – анафема) та мешканців сіл Хоружівка і Безрадичі. Повний реєстр членів «Моєї Нації» додається на 325 сторінках. Цим пунктом скасовується попередній мій Указ «Про мою націю»
2. Представники «Моєї Нації» проголошуються нащадками племені Укрів. Права і обов´язки Укрів регламентуються Салічною Правдою та Нантським едиктом у статтях, які не суперечать чинній Конституції України.
3. Право іменуватися «маленькими українцями» віднині матимуть лише підлітки до 12 років, ліліпути та члени трупи стриптизу китайських карликів за умови набуття ними українського громадянства. Всі інші категорії українських громадян право гордо носити звання «маленьких українців» втрачають.
4. 5% громадян України, які голосували за Мене на виборах, отримують пільги при проїзді у міському транспорті та при оплаті комунальних послуг – за умови надання довідки від територіальної виборчої комісії про те, що вони дійсно голосували за Мене. У інших випадках достатньо довідки від психіатра.
5. Мешканці Донбасу та південного Сходу України урочисто проголошуються нащадками Скитів. Стосунки між Скитами та Украми регламентуються пунктами союзницької угоди царя Анахарсіса і князя праслав´ян Осеня від 1 липня 342 року до Різдва Христового, а також розмови по понятіям Януковича В.Ф. та Мене (Універсал Національної Згоди). Конституційному Суду в двотижневий термін дати тлумачення дії пунктів угоди, що стосуються майнових справ при функціонуванні гарему, та суперечок, які виникають при крадіжці Украми волів і ягнят, що належать Скитам.
6. Надати позачергове військове звання старшого прапорщика Тарасюку Ігорю Григоровичу.
7. Оголосити Нові Безрадичі Обухівського району Київської області вільною економічною зоною з особливим статусом і оффшором.
8. Надати звання Герой України групі громадян України (посмертно). Списки представлених до нагороди опубліковано у «Енциклопедії Українознавства» за редакцією В.Кубійовича.
9. Нагородити громадянина Київської Русі Мудрого Ярослава Володимировича орденом Ярослава Мудрого I ступеню.
10. Нагородити громадянку Київської Русі Княгиню Ольгу орденом Княгині Ольги I ступеню.
11. Нагородити громадянина Речі Посполитої Хмельницького Богдана-Зиновія Михайловича орденом Богдана Хмельницького.
12. Нагородити громадянина України Карасьова Вадима Юрійовича орденом Вадима Карасьова I ступеня (якщо такий є).
13. Оголосити проведення аукціону по розпродажу національного майна, яке ще не розпродано і не розкрадено (відповідальний – ст. пр-к Тарасюк І.Г.)
14. Створити робочу групу з підписання угоди про консорціум української газотранспортної системи. Визначити, що найкращий варіант консорціуму для управління ГТС – Ющенко П.А. та Фірташ Д.В. (з можливим наступним долученням у ранзі міноритарних членів консорціуму Медведєва Д.А. та Льовочкіна С.В.).
15. Оскільки Крим є чужим за духом всьому свідомому українству, а пляжі Майамі Мені подобаються більше, ніж пляжі Євпаторії, наказую денонсувати угоду від 1954 року про передачу Кримської області РРФСР Українській Радянській Соціалістичній Республіці. Хай забирають і подавляться!
16. Створити під Моїм керівництвом Уряд України в Екзилі, а також Верховну Раду України в Екзилі, Державне управління справами в Екзилі та інші важливі державні структури в Екзилі. Місце розташування Екзилю буде надіслано кур´єрською поштою всім, кому це потрібно знати.
17. Призначити Єханурова Ю.І. головою Уряду України в Екзилі (якщо він ще не прийняв аналогічну пропозицію від Уряду Бурятії в Екзилі).
18. Зберегти за Мною право вето (пожиттєво). У випадку Моєї смерті право вето переходить до мого старшого сина.
19. Кримінальні справи про Моє отруєння у 2004 році передати до Бібліотеки імені Вернадського, а також видати їх тиражем 50 мільйонів примірників всіма мовами світу.
20. Будинок на вулиці Банковій,11 перевести у житловий фонд і закріпити його за Моєю Сім´єю. У разі обрання президентом Януковича В.Ф. Секретаріат перенесуть в «Зоряний», у разі перемоги Тимошенко Ю.В. – на Турівську, 13. Навіщо їм ще один будинок?
21. Створити Державну комісію з увічнення Моєї пам´яті (хочу побачити, як Мене увічнюватимуть за життя).
22. Головою Комісії призначити Януковича Віктора Федоровича.
23. Назвати Моїм іменем вулиці, площі, державні установи, школи та ліцеї, атомний криголам (якщо в Україні є атомні криголами). Бо дійсно соромно – наразі іменем Ющенка названо лише Вінницьку обласну психіатричну лікарню. Несправедливо!
24. Перейменувати місто Тернопіль в місто Ющенкопіль, місто Недригайлів Сумської області в місто Вікторград
25. Встановити Моє зображення на колоні на Майдані Незалежності – замість алегоричного зображення, в якому хтось бачить риси Тимошенко Ю.В.
26. Встановити погруддя на батьківщині героя. Комісії з моралі і етики визначити у триденний термін, яка частина тіла – верхня чи нижня – виглядатиме більш естетично в якості погруддя.
27. Провести демонтаж голови статуї Родіни-Матєрі на Дніпрових схилах. Приладнати до тіла Родіни-Матєрі голову Ульянченко В.І. (діаметр – 25 м.). Встановити на голові нової статуї оглядовий майданчик з доступом усіх бажаючих. У випадку Моєї смерті відкрити в голові Ульянченко В.І. мавзолей і усипальницю Мого імені – щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі, і Хоружівку, так би мовити…
28. Вся сувенірна продукція, пов´язана з Голодомором, переходить у володіння сім´ї Чумаченко-Ющенко.
29. Надати першочергове право приватизації на пільгових умовах «Укртелекому» та Одеського припортового заводу громадянам, з якими Я домовлюся.
30. Заборонити вживання російської мови у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії.
31. Заборонити вживання суахілі в школах та вищих учбових закладах України.
32. Визнати, що Мій особистий внесок у справу розбудови держави був високим і неоціненним.
33. Подякувати Мені від Мого імені.

Київ,

Президент України Віктор Ющенко
 
та нормальный ход, люди хоть немного денег заработают во время кризиса:D
главное что б потихому все прошло, без стельбы)))
 
О! ...А вот и ответ!

Я бы на месте Януковича убрал свои наметы из Киева ...в другие города.
Всё по закону со взаимным уважением(хотя-бы с видимостью)

Так там и без него справятся, если что.
Помнишь как русско-финская война началась? Отож.

Кто мешает какой-нибудь мобильной бригаде под штабом ЮВТ переодеться в треники и кепки и вломить пизды другой бригаде от ЮВТ уже на майдане? Под шумок подпалят десяток авто, выбьют стёкла в ближайших магазинах, пригласят телевидение, которое будет снимать страшное кино и показывать в прямом эфире.

Этого будет достаточно, чтобы Ющ ввёл чрезвычайное положение и послал всех на ещё на 5 лет ..

Пусть лучше стоят палатки.
 
Да чего вы, люди сцыте??? Не майданет. Ну мож судами (театральщиной) понаслаждаемся - если голосов будет примерно поровну.

Итого - все равно будет жопа. Варианты:
1 - женская жопа - мягче и притягуче - никто ниче не поймет;
2 - мужская жопа - тут покруче - но только 1% поймет - что пиндерастия оно;

Вывод - дело дяди Лени живет и побеждает;)

(дай бог - чтобы я наебался - но не будет)
 
Назад
Зверху Знизу