І як тобі, Харків, без сміттєпроводів?

Статус: Offline
Реєстрація: 07.11.2008
Повідом.: 73
І як тобі, Харків, без сміттєпроводів?

Гадаю, минуло достатньо часу, аби зрозуміти: молодець Гєпа, що заварив сміттєпроводи в багатоповерхівках, чи як завжди. Тому пропоную поділитися своїми думками.

Як людина, яка все ще викидає сміття у себе на поверсі (пластик, скло і папір, для яких є свій контейнер, не враховуємо), скажу, що вважаю цю ініціативу абсолютною маячнею з наступним зароблянням бабла на звичайних мешканцях. Оскільки в будинках, де сміттєпровід регулярно чиститься, а сміття вивозиться, особливих проблем від нього немає. Хоча припускаю, що першим поверхами таки може щось доносити з щурячого царства.

ПиС: Ті, хто "за" -- ви на яких поверхах живете? Одягатися, щоб винести пакет, не ломає? Нмд, тут найбільш красномовною буде реакція тих, хто живе повище.
 
Останнє редагування:
понаехали тут, еще и умничают...
 
Стало лучше, чем было.
 
даже не заметил как заварили, лучший мусоропровод - окно! :-)
 
Гадаю, пройшло достатньо часу, аби зрозуміти: молодець Гєпа, що заварив сміттєпроводи в багатоповерхівках, чи як завжди. Тому пропоную поділитися своїми думками.

Як людина, яка все ще викидає взуття у себе на поверсі (пластик, скло і папір, для яких є свій контейнер, не враховуємо), скажу, що вважаю цю ініціативу абсолютною маячнею з наступним зароблянням бабла на звичайних мешканцях. Оскільки в будинках, де сміттєпровід регулярно чиститься, а сміття вивозиться, особлимих проблем від нього немає. Хоча припускаю, що першим поверхами так може щось доносити з щурячого царства.

Стало краще. Але Гєпа тут нi дочого, в мене вже декiлька рокiв як це зроблено...
 
Я особо для себя изменений не заметил. Как выносил в контейнер, так и выношу. В мусоропровод выкидывал раз в месяц максимум
 
лайно! але це був привід наперсточнику отримати поток кешу в обхід жкг, прикриваючись цим самим жкг... саме за рахунок таких ось схем, цей шахрай збагачується за рахунок городян, і судячи з мовчазної згоди, їх це влаштовує!



:іржач: віват гєпа!

Ты не в себе?
 
А я всегда в бак выносил потому, что брезговал мусоропроводом пользоваться. Брать грязнуюю ручку, открывать... Фу.. Э.. Но, мэрию не поддерживаю ибо наёбуют всида и павизде, независимо от мусора.
 
Блин, чтоб прочесть, пришлось в гугле переводить!!! Понаехало тут не русских... А про мусор, конечно лучше выкидывать на улице в бак, чем в вонючий мусоропровод. В этом я поддерживаю нашу мерию.

Співчуваю. Понаїхало тут малограмотних. НУ нічого, з роками навчишся.
 
Я особо для себя изменений не заметил. Как выносил в контейнер, так и выношу. В мусоропровод выкидывал раз в месяц максимум
А я всегда в бак выносил потому, что брезговал мусоропроводом пользоваться. Брать грязнуюю ручку, открывать... Фу.. Э.. Но, мэрию не поддерживаю ибо наёбуют всида и павизде, независимо от мусора.

аналогично. выхожу на улицу - выкидую кулек с растояния 1м от бака. И нах ото лезть в ту вонючую трубу. Разве что мусор срочный и погода плохая.

Жалко у меня окна выходят не на ту сторону где бак стоит :)
 
Блин, чтоб прочесть, пришлось в гугле переводить!!! Понаехало тут не русских... А про мусор, конечно лучше выкидывать на улице в бак, чем в вонючий мусоропровод. В этом я поддерживаю нашу мерию.

Трудно тебе будет...

аналогично. выхожу на улицу - выкидую кулек с растояния 1м от бака. :)

Я с пяти могу попасть.
 
Гадаю, пройшло достатньо часу, аби зрозуміти: молодець Гєпа, що заварив сміттєпроводи в багатоповерхівках, чи як завжди. Тому пропоную поділитися своїми думками.

Як людина, яка все ще викидає взуття у себе на поверсі (пластик, скло і папір, для яких є свій контейнер, не враховуємо), скажу, що вважаю цю ініціативу абсолютною маячнею з наступним зароблянням бабла на звичайних мешканцях. Оскільки в будинках, де сміттєпровід регулярно чиститься, а сміття вивозиться, особлимих проблем від нього немає. Хоча припускаю, що першим поверхами так може щось доносити з щурячого царства.

За тарабарщину треба банить:rolleyes:
 
Я с пяти могу попасть.

та панимаешь, если кулечек порвется, обидно будет потом с земли собирать всякие там картошные очистки, яичные скорлупы и кукурузные огрызки, под неусыпным всевидящим оком подъездных бабушек.
 
тобто, гори сміття, яке розносить вітер, розірвані пакети та собаки їх розриваючі це санітарни норми? :D

Сміття досить непогано вивозять останнім часом, не помічав щоб все було настільки погано, як ви намалювали!:) Проте сморід від мусоропроводу пам'ятаю дуже добре...
 
Назад
Зверху Знизу