• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Новая почта Составить исковое заявление

Статус: Offline
Реєстрація: 11.04.2007
Повідом.: 198
Новая почта Составить исковое заявление

Подскажите, а на Новую Почту можно подать в суд, за порчу товара при перевозке, и к кому обратиться для составления искового заявление, а главное какой суд будет рассматривать дело по перевозкам грузов
050 400 325
0988080494
Александр
alex-lev@ukr.net
 
Останнє редагування:
За написанием исков обращаются к адвокатам/юристам.
Вы получатель? отправитель? Потребитель или субъект хозяйствования?
 
я отправитель по новой почте проходу как ПП (приватний пидприемець)
Какой суд эти вопросос занимается
Примерной заявление накидал, куда теперь его деть, думаю

Заява

Я, +++++++++++, користуюсь послугами Нової Пошти (НП) з 2009 року, та маю золоту картку GOLD за № ++++++++++= від цієї компанії. Ця картка надається особам, які постійно користуються послугами НП та мають великі обсяги перевезень - тобто перевіреним клієнтам. Вона надає значні знижки при перевезенні вантажів.
Мною, ++++++, 11 липня 2012 року, було відправлено вантаж у місто Полтава – каркасний басейн по товарно-транспортній накладній (ТТН) за № +++++++++= зі зворотною доставкою грошей 3350 грн. Вантаж був відправлений з м. Одеса відділення №2 , вул. Базова 16, близько 10 години ранку.
Згідно статті 52 Закону України Про автомобільний транспорт від 5 квітня 2001 року N2344-III «Автомобільний перевізник має право відмовитися від приймання вантажу для перевезення, якщо замовником не підготовлено вантаж, якщо, пакування вантажу не відповідає встановленим законодавством вимогам, ушкоджена тара тощо». Так, при оформленні вантажу співробітник компанії НП перевірив вантаж на цілісність та надійність упакування та видав ТТН за № +++++++++, що товар був прийнятий для перевезення. На відділеннях Нової Пошти також знаходяться інформаційні плакати, які нагадують про обов’язки сторін щодо стану вантажу для перевезень (додаток фото № 1). Також на цій інструкції є вказівка працівникам НП, які приймають товар, що у випадку пошкодження упакування, відправник зобов’язаний перепакувати товар або помістити його в цілий картонний ящик (додаток фото № 2,3).
Від робітника НП при отриманні вантажу для подальшого перевезення жодного зауваження як в усній так і в письмовій формі, щодо зовнішнього стану упакування, його вигляду або пошкодження не було. Товар був прийнятий для перевезення, тому що він був в новій упаковці та в ідеальному стані Після оформлення вантажу, товар був поміщений на рампу вантажівки, для подальшого підйому та переміщення в середину кузова вантажівки. Вигляд басейну, який був переданий для перевезення компанії НП наданий в додатках (фото № 4). Також на фотознімках видно, що на нашому складі зберігається не один такий басейн, і вони всі перебувають в ідеальному стані (фото № 5).
Згідно статті 52. Закону України Про автомобільний транспорт «Автомобільний перевізник зобов'язаний забезпечити збереження вантажу, прийнятого до перевезення, до передачі вантажовласнику (уповноваженій ним особі) в пункті призначення». Оскільки товар був прийнятий працівниками НП та був завантажений на рампу вантажівки, подальша відповідальність за перевезення цього вантажу цілком належить НП.
При прибутті вантажу в м. Полтава, отримувачем 13.07.2012 був складений бланк огляду (додаток №1), а також акт приймання-передачі за № +++++ від 17.07.2012 року (додаток №2), де вказувалося про пошкодження, як самого упакування, так і басейну, який містився в середині коробки.
Також, мною, +++++++++., була написана претензія 17.07.2012 року (додаток №3) де вказувалося на виявлені недоліки.
Після цього, через декілька днів, зі мною зв’язалися з юридичного відділу чоловік на ім’я Віталій, і запропонував відшкодувати 15% від заявленої вартості перевезення. У зв’язку з тим, що отримувач відмовився отримувати вантаж, я в телефонній розмові з Віталієм, домовився про доставку вантажу у м. Харків, де знаходився на той час. Але не зважаючи на це мій вантаж поїхав знову в Одесу. Так, 25.07.2012 року я знову написав претензію (додаток №4), щодо компенсації за пошкодження басейну та проханням повернути його у м. Харків.
4.08.2012 року, по прибутті вантажу у м. Харків, я разом з працівниками Нової Пошти склав акт приймання передачі № +++++ (додаток №5). При огляді було приділено значну увагу комплектності і цілісності комплектуючих басейна (фото № 6). При складанні акту, було виявлено наступне:
1. Відсутні два ящики з деталями для установки басейну.
2. Відсутня одна папка з документацією та відеодиск по установці басейна.
3. Пошкоджений сам каркас басейна (знизу дві дірки) (фото № 7,8 )
4. Відсутні дві металеві штанги каркасу басейна (фото № 9 )
5. Розірвана коробка з драбиною, комплектуючі перевірити не можливо (фото № 10)
6. Деформована коробка з насосом, працездатність перевірити не можливо (фото № 11)
7. Розірвана коробка з Т-образними частинами металевого каркасу басейна, , комплектуючі перевірити не можливо (фото № 12 )
8. Відсутній комплект для чистки басейна (фото № 13 )
9. Пошкоджено як зверху так і знизу упакування всього басейну. Відсутній картон з обох боків, який повинен закривати басейн та його комплектуючі (фото № 14, 15, 16, 19, 20).

Фото зовнішнього виду басейна та його змісту надаю в додатках.
Після складання акту на наступний день, зі мною знову зв’язався Віталій, та сказав, що вони провели своє внутрішнє розслідування. Що начебто їх камери зафіксували, що басейн я передавав на Нову Пошту в такому стані, в якому вони привезли його до Харкова, що він був весь мокрий і упакування уже було пошкоджено. А головне, що ніякої компенсації я не отримую, чим тим самим компанія НП порушила статтю 52 Закону України Про автомобільний транспорт «Автомобільний перевізник зобов'язаний відшкодовувати замовнику збитки за пошкодження або псування вантажу, часткову чи повну його втрату, а також збитки, завдані внаслідок несвоєчасної доставки вантажу»
Я, ++++++++++, маю карту GOLD від компанії Нова Пошта, та кожен день відсилаю від 10 до 20 вантажів по всій Україні. За весь цей час, мій товар завжди доходив в відмінному стані, тому що в такому стані я завжди його передаю працівникам Нової Пошти.
З метою, доказу що мною, +++++++++, вантаж не був доставлений мокрим, я зробив витяг з трьох сайтів по стану погоди на 11.07.2012 року.
На додатках з почасовими даними стану погоди на той день можливо зробити висновки, що дощ пішов після 12 години дня (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, ,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Я, басейн передавав приблизно о десятій. Виходить, що він простояв на рампі вантажівки приблизно дві години, поки не почався дощ. А працівники Нової Пошти повинні його були просто перемістити в кузов вантажівки, щоб на нього не попадав дощ. Характер деформації внутрішніх коробок, говорить за те що басейн не декілька хвилин, а тривалий час стояв під дощем, а працівники Нової Пошти на це не звертали уваги взагалі.
В статті 1 Закону України Про автомобільний транспорт надається визначення, які послуги повинні забезпечити компанії-перевізники, що займаються траспортно-експедиторською діяльністю. «Транспортно-експедиторські послуги - послуги, пов'язані з підготовкою та відправленням вантажів, організацією та забезпеченням перевезень, контролем за проходженням і одержанням вантажів, проведенням взаєморозрахунків» . Також, згідно зі статтею 17 Закону України Про автомобільний транспорт «Компанії, які надають транспортно-експедиторські послуги, повинні забезпечувати якісне та безпечне надання послуг автомобільного транспорту з перевезення пасажирів чи вантажів». Тобто, повинні бути створенні певні умови та спорудженні спеціальні місця, в яких є можливість приймати вантажі для прийому та подальшого перевезення, незважаючи на пору року та погодний стан навколишнього середовища. Якщо такої можливості не має, то в загалі не приймати вантажі для подальшого транспортування. В додатках надані фото скл. №2 по вул. Базовій 16 в м. Одеса.
Тому, згідно статті 51. закону України Про автомобільний транспорт «Замовник за договором про перевезення вантажу автомобільним транспортом має право отримати компенсацію згідно із законодавством за пошкодження або псування вантажу, часткову чи повну його втрату або несвоєчасність доставки» прошу повернути вартість вантажу в розмірі 3350 грн, а також заподіяну моральну шкоду в розмірі 1 грн.
При бажанні, я можу для перевірки того, що зосталося від басейну, відправити його Вашим спеціалістам. Хай вони подивляться і підтвердять що, від того басейна, який там був, там майже нічого не залишилося. Басейн по цей час знаходиться на відділенні Нової пошти скл. №+++++++++.
Крім того додаю фото Вашого мобільного складу - тої машини, на яку приймався вантаж (фото № 17, 18). На цих фотознімках видно, що це звичайна вантажівка, яка виїздить на ринок разом з працівниками Нової Пошти. Камер відео-спостереження у Вас там не має. Якщо я помиляюся, то прошу надати Ваше відео, про яке Ви говорили. Електронну адресу надаю +++++++++++.
І ще один момент. Якщо Ваші доводи базуються ТІЛЬКИ на заяві того працівника, який приймав вантаж для перевезення - начебто дощ йшов весь день, то це також є неправдою. Почасові погодні данні станом на 11 липня українських офіційних сайтів, в тому числі Українського гідрометеорологічного центру свідчать про те, що дощ почався близько 12 години дня, а ніяк не йшов весь день, як стверджують Ваші приймачі вантажу.
За весь час роботи з Новою Поштою, я сподіваюсь, що зарекомендував себе, як надійний і чесний клієнт, а те непорозуміння, що сталося, буде як найшвидше вирішено.
В розмові 8.08.2012 року Віталій із юридичного відділу, сказав, що моя справа більш розглядатися не буде, що є відео, то що… А якщо мене щось не влаштовує, то мены треба звертатися до суду, йому на це начхати.
Дуже Вас прошу переглянути мою справу. Дуже б не хотілося звертатися до суду, витрачати свій час для вирішення цього питання.


З повагою, 30.08.2012 року
++++++++
 
Хозяйственный суд по местонахождению ответчика

ч.2 ст.15 ХПК:
Справи у спорах, що виникають при виконанні господарських договорів та з інших підстав, а також справи про визнання недійсними актів розглядаються господарським судом за місцезнаходженням відповідача.

Единственное что, если есть обособленное подразделение в Харькове - то можно и в Харькове:
ч.4 ст.15 ХПК:
Якщо юридичну особу представляє уповноважений нею відособлений підрозділ, територіальна підсудність спору визначається з урахуванням частин першої - третьої цієї статті залежно від місцезнаходження відособленого підрозділу.
 
Эту заяву нужно писать на обуховской бумаге.
Дело хоз.суда по месту составления договора.
Идти в хоз суд с такой бумагой (см. выше).

Для составления иска лучше к имеющему опыт в хозсуде. Там куча своих приколов.
 
А что значит на обуховской бумаге. Хоз суд у нас на Держдпроме находится, там есть некоторые шаблона или образцы для заполнения?

ТОВ “Нова Пошта”
м. Полтава, вул. Фрунзе, 57
ЄДРПОУ 31316718
ІПН 313167116014
№ свід. 100148005
Р/р 260073537601 в Полтавському РУ ВАТ "Банк
"Фінанси та Кредит"
МФО 331832
Директор ТОВ “Нова Пошта”
Климов В. В.

Это их юр, адрес, но отделения по всей Укарине, если я отправлял груз из Одессы а нахожусь в Харькове, я с могу в Харькове подать в суд, а не в Полтаве???
 
Да разве только в хоз.судах приколы ходят - они всюду. В местных судах приколам лень проверять доводы сторон и оценивать доказательства, в апелляционном вообще знакомиться с содержанием жалоб апелляционных и слушать Стороны (решения же обосновывать утратившими силу Законами). А в кассационной - без заинтересованности вообще дело решается по существу еще до начала его рассмотрения: отказать в открытии производства, поскольку жалоба не обоснована, как показалось судье-докладчику (т.е. текст длинный, а у судьи голова болит - не обоснована жалоба, - ведь определение-то обжалованию их не подлежит))). Наше судопроизводство построено так, чтобы судьи не умерли с голоду, а власть могла держать их на коротком поводке.

Если отделения не имеют статуса юр.лица, то местонахождение ответчика - это указанный Вами юридический адрес. Подать можете, находясь где угодно, заказным письмом с описью вложения (не забудьте квитанцию об уплате гос пошлины и копию искового с материалами для ответчика).
 
А что значит на обуховской бумаге. Хоз суд у нас на Держдпроме находится, там есть некоторые шаблона или образцы для заполнения?

ТОВ “Нова Пошта”
м. Полтава, вул. Фрунзе, 57
ЄДРПОУ 31316718
ІПН 313167116014
№ свід. 100148005
Р/р 260073537601 в Полтавському РУ ВАТ "Банк
"Фінанси та Кредит"
МФО 331832
Директор ТОВ “Нова Пошта”
Климов В. В.

Это их юр, адрес, но отделения по всей Укарине, если я отправлял груз из Одессы а нахожусь в Харькове, я с могу в Харькове подать в суд, а не в Полтаве???

Ну вот и хорошо, что в Полтаве, а не Киеве: и недалеко, и суд там хороший, и апелляция в Харькове

В суде никаких шаблонов нет, конечно.
Требования к исковому заявлению в Хозяйственно-процессуальном кодексе.
 
А как узнать отделение имеет статус юр лица или нет, на печати отделения значится следующее
Харківська філія товариства з обмеженою відповідальністю "Нова Пошта"
в середине печати-
идентификацинный код 25866137... (дальше не видно)
 
Да разве только в хоз.судах приколы ходят - они всюду. В местных судах приколам лень проверять доводы сторон и оценивать доказательства, в апелляционном вообще знакомиться с содержанием жалоб апелляционных и слушать Стороны (решения же обосновывать утратившими силу Законами). А в кассационной - без заинтересованности вообще дело решается по существу еще до начала его рассмотрения: отказать в открытии производства, поскольку жалоба не обоснована, как показалось судье-докладчику (т.е. текст длинный, а у судьи голова болит - не обоснована жалоба, - ведь определение-то обжалованию их не подлежит))). Наше судопроизводство построено так, чтобы судьи не умерли с голоду, а власть могла держать их на коротком поводке.

Если отделения не имеют статуса юр.лица, то местонахождение ответчика - это указанный Вами юридический адрес. Подать можете, находясь где угодно, заказным письмом с описью вложения (не забудьте квитанцию об уплате гос пошлины и копию искового с материалами для ответчика).

original.jpg


А как узнать отделение имеет статус юр лица или нет, на печати отделения значится следующее
Харківська філія товариства з обмеженою відповідальністю "Нова Пошта"
в середине печати-
идентификацинный код 25866137... (дальше не видно)

Так а что там не видно, на печати ЕГРПОУ, а в нем цифр всего 8. Кстати, что-то не то, по такому коду в реестре ничего нет:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Статус юр.лица не обязательно. А статус Харьковского филиала - очень хорошо.

Стаття 95. Філії та представництва

1. Філією є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій.
2. Представництвом є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи.
3. Філії та представництва не є юридичними особами. Вони наділяються майном юридичної особи, що їх створила, і діють на підставі затвердженого нею положення.
4. Керівники філій та представництв призначаються юридичною особою і діють на підставі виданої нею довіреності.
5. Відомості про філії та представництва юридичної особи включаються до єдиного державного реєстру.
 
(не забудьте квитанцию об уплате гос пошлины и копию искового с материалами для ответчика).

это не гражданский процесс, тут копия искового направляется ответчику сразу самостоятельно, причем с описью вложения сейчас (без нее футболят нынче) и потом подаются доказательства отправки.

по поводу филиала - кто бы тут что не писал, пока в суд не предоставят положение о филиале, которое у них есть, никто не знает - в положении будет написано, могут ли они обособлено представлять интересы юр.лица или нет. если нет, то дело передадут в Полтаву. я почти уверена, что его туда передадут, так как Харькову судиться с Вами глупо, нарушили по сути работники Одесского ведь отделения...

и, ТС, не забывайте, чтобы подать в суд, надо заплатить минимум 1609,50 грн. судебного сбора за рассмотрение дела. так что думайте.

это к отправке документов:

Стаття 56. Надсилання копії позовної заяви і доданих до неї
документів

Позивач, прокурор чи його заступник зобов'язані при поданні
позову надіслати сторонам копії позовної заяви та доданих до неї
документів відповідно до кількості відповідачів та третіх осіб
листом з описом вкладення.
Такий самий обов'язок покладається на позивача у разі
залучення господарським судом до участі у справі іншого
відповідача, заміни господарським судом неналежного відповідача.

+ еще: обязательно храните написанные претензии, так как досудебное урегулирование спора имеет значение в хоз.процесе...
 
по поводу филиала - кто бы тут что не писал, пока в суд не предоставят положение о филиале, которое у них есть, никто не знает - в положении будет написано, могут ли они обособлено представлять интересы юр.лица или нет.

Да!



Но хочу заметить, что в Реестре судебных решений есть дела по Новой почте в нашем суде и дислокация указана харьковская.
Но Положение таки надо.
 
Останнє редагування:
А как его это положение добыть?
Кстати, не знаю чем это дело закончится, но прошу форумчан помочь в этом вопросе, пролопатил весь интернет, образцов исковых заявлений нет. Я посидел , покрапал маленько, получилось вроде не плохо.
Если что не так, подправьте. Это новая почта имеет один большой минус - их юр отдел, телефонов прямых нету, все время звонят со скрытых. Один Раз позвонили с нормального номера, я пытался позвонить, шифруются.
Опыта обращения в суд я тоже не нашол, да и в какой суд обращаться, тоже проблема найти в интете хоть что-нибудь.
Вообщем выкладываю свои наработки, может совместными усилиями, заставим новую почту ценнее относится к перевозке грузов. У их юристов, чуть, что обращайтесь в суд. Знают, что обычному человеку это очень проблематично - и иск составить и собрать все до кучи.
Вообщем выкладываю готовое практически исковое заявление, которое пока называется только ПРЕТЕНЗИЯ, но достаточно чуть подправить, и вперед.
Ну, и дальше, буду делиться опытом борьбы с их ДОЛБАНЫМИ типа юристами, по голосам - так малолетки, ты им говоришь одно, они тебя не слышат и толдычат свое.
Хотят суд, будет суд. Может после этого начнут себя не много по другому вести с клиентами и не пугать не нравится, обращайтесь в суд. Да ЗАПРОСТО!
Выкладываю то что за вечер наработал, если что не так, подправьте. Другие берите, как образец и действуйте.
Отписал им на электронную почту, буду ждать 30 дней, потом в суд. Хотелось бы конечно сэкономить 1600 грн за заявление и вернуть свои деньги обратно, посмотрим, что получится с этого. В инете так почитал, так получается, что если дело доходит типа до суда. у них сразу все вопросы решаются, посмотрим что получится у меня.
Если что не так в заявлении. просьба подправить. Вернее в претензии. Заявлением эта претензия станет чуть позже, если НП не начнет шевелиться.

_ прим.

Керівнику відділу по роботі з претензіями ТОВ Нова Пошта
від _______


Претензія

В зв’язку з тим, що юридичний відділ Нової Пошти не реагує на мої звернення по телефонам та на претензії, які були написані раніше та з метою дотримання вимог статті 5 Господарського процесуального кодексу України, що до заходів досудового врегулювання
господарського спору за домовленістю між собою, прошу в 30 денний термін з дня отримання цієї претензії повідомити мене письмово на рахунок відшкодування матеріальних збитків.
Письмову відповідь прошу направити мені особисто на відділення Нової Пошти м. Харків скл. №__
Якщо, в зазначений термін не надійде письмового повідомлення по моїй справі – відповіді на ЦЮ ПРЕТЕНЗІЮ, то згідно статтею 8 Господарського процесуального кодексу України, у доход Державного бюджету України із сторони, що порушила строки розгляду претензії, може бути стягнутий штраф. Також в ціну позову мною будуть додані неустойки (штраф, пеня) за користування ТОВ Нова Пошта моїми коштами та за недбале виконання Вами своїх обов’язків. Судові витрати в разі розгляду цієї справи на мою користь, також будете сплачувати Ви.
Далі, мною надаються докази по суті.

Я, ХХХ, користуюсь послугами Нової Пошти (НП) з 2009 року, та маю золоту картку GOLD за № ХХХ від цієї компанії. Ця картка надається особам, які постійно користуються послугами НП та мають великі обсяги перевезень - тобто перевіреним клієнтам. Вона надає значні знижки при перевезенні вантажів.
Мною, ХХХ, 11 липня 2012 року, було відправлено вантаж у місто Полтава – каркасний басейн по товарно-транспортній накладній (ТТН) за № ХХХХ зі зворотною доставкою грошей 3350 грн. Вантаж був відправлений з м. Одеса відділення №2 , вул. Базова 16, близько 10 години ранку.
Згідно статті 52 Закону України Про автомобільний транспорт від 5 квітня 2001 року N2344-III «Автомобільний перевізник має право відмовитися від приймання вантажу для перевезення, якщо замовником не підготовлено вантаж, якщо, пакування вантажу не відповідає встановленим законодавством вимогам, ушкоджена тара тощо». Так, при оформленні вантажу співробітник компанії НП перевірив вантаж на цілісність та надійність упакування та видав ТТН за № ХХХХХ, що товар був прийнятий для перевезення. На відділеннях Нової Пошти також знаходяться інформаційні плакати, які нагадують про обов’язки сторін щодо стану вантажу для перевезень (додаток фото № 1). Також на цій інструкції є вказівка працівникам НП, які приймають товар, що у випадку пошкодження упакування, відправник зобов’язаний перепакувати товар або помістити його в цілий картонний ящик (додаток фото № 2,3).
Від робітника НП при отриманні вантажу для подальшого перевезення жодного зауваження як в усній, так і в письмовій формі, щодо зовнішнього стану упакування, його вигляду або пошкодження не було. Товар був прийнятий для перевезення, тому що він був в новій упаковці та в ідеальному стані Після оформлення вантажу, товар був поміщений на рампу вантажівки, для подальшого підйому та переміщення в середину кузова вантажівки. Вигляд басейну, який був переданий для перевезення компанії НП наданий в додатках (фото № 4). Також на фотознімках видно, що на нашому складі зберігається не один такий басейн, і вони всі перебувають в ідеальному стані (фото № 5).
Згідно статті 52. Закону України Про автомобільний транспорт «Автомобільний перевізник зобов'язаний забезпечити збереження вантажу, прийнятого до перевезення, до передачі вантажовласнику (уповноваженій ним особі) в пункті призначення». Оскільки товар був прийнятий працівниками НП та був завантажений на рампу вантажівки, подальша відповідальність за перевезення цього вантажу цілком належить НП.
При прибутті вантажу в м. Полтава, отримувачем 13.07.2012 був складений бланк огляду (додаток №1), а також акт приймання-передачі за № ХХХХ від 17.07.2012 року (додаток №2), де вказувалося про пошкодження, як самого упакування, так і басейну, який містився в середині коробки.
Також, мною, ХХХХ була написана претензія 17.07.2012 року (додаток №3) де вказувалося на виявлені недоліки.
Після цього, через декілька днів, зі мною зв’язався робітник на ім’я Віталій з юридичного відділу і запропонував відшкодувати 15% від заявленої вартості перевезення. У зв’язку з тим, що отримувач відмовився отримувати вантаж, я в телефонній розмові з Віталієм, домовився про доставку вантажу у м. Харків, де знаходився на той час. Але не зважаючи на це мій вантаж поїхав знову в Одесу. Так, 25.07.2012 року я знову написав претензію (додаток №4), щодо компенсації за пошкодження басейну та проханням повернути його у м. Харків.
4.08.2012 року, по прибутті вантажу у м. Харків, я разом з працівниками Нової Пошти склав акт приймання передачі № ХХХХ (додаток №5). При огляді було приділено значну увагу комплектності і цілісності комплектуючих басейна (фото № 6). При складанні акту, було виявлено наступне:
1. Відсутні два ящики з деталями для установки басейну.
2. Відсутня одна папка з документацією та відеодиск по установці басейна.
3. Пошкоджений сам каркас басейна (знизу дві дірки) (фото № 7,8 )
4. Відсутні дві металеві штанги каркасу басейна (фото № 9 )
5. Розірвана коробка з драбиною, комплектуючі перевірити не можливо (фото № 10)
6. Деформована коробка з насосом, працездатність перевірити не можливо (фото № 11)
7. Розірвана коробка з Т-образними частинами металевого каркасу басейна, , комплектуючі перевірити не можливо (фото № 12 )
8. Відсутній комплект для чистки басейна (фото № 13 )
9. Пошкоджено як зверху так і знизу упакування всього басейну. Відсутній картон з обох боків, який повинен закривати басейн та його комплектуючі (фото № 14, 15, 16, 19, 20).

Фото зовнішнього виду басейна та його змісту надаю в додатках.
Після складання акту на наступний день, зі мною знову зв’язався Віталій, та сказав, що вони провели своє внутрішнє розслідування. Що начебто їх камери зафіксували, що басейн я передавав на Нову Пошту в такому стані, в якому вони привезли його до Харкова, що він був весь мокрий і упакування уже було пошкоджено. А головне, що ніякої компенсації я не отримую, чим тим самим компанія НП порушила статтю 52 Закону України Про автомобільний транспорт «Автомобільний перевізник ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ відшкодовувати замовнику збитки за пошкодження або псування вантажу, часткову чи повну його втрату, а також збитки, завдані внаслідок несвоєчасної доставки вантажу»
Я, ХХХХХХ, маю карту GOLD від компанії Нова Пошта, та кожен день відсилаю від 10 до 20 вантажів по всій Україні. За весь цей час, мій товар завжди доходив в відмінному стані, тому що в такому стані я завжди його передаю працівникам Нової Пошти.
З метою, доказу що мною, ХХХХХХ, вантаж не був доставлений мокрим, я зробив витяг з трьох сайтів по стану погоди на 11.07.2012 року.
На додатках з почасовими даними стану погоди на той день можливо зробити висновки, що дощ пішов після 12 години дня (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.
Я передавав вантаж приблизно о десятій. Виходить, що він простояв на рампі вантажівки приблизно дві години, поки не почався дощ. А працівники Нової Пошти повинні його були просто перемістити в кузов вантажівки, щоб на нього не попадав дощ. Характер деформації внутрішніх коробок, говорить про те, що басейн не декілька хвилин, а тривалий час стояв під дощем, а працівники Нової Пошти на це не звертали уваги взагалі.
В статті 1 Закону України Про автомобільний транспорт надається визначення, які послуги повинні забезпечити компанії-перевізники, що займаються траспортно-експедиторською діяльністю. «Транспортно-експедиторські послуги - послуги, пов'язані з підготовкою та відправленням вантажів, організацією та забезпеченням перевезень, контролем за проходженням і одержанням вантажів, проведенням взаєморозрахунків» . Також, згідно зі статтею 17 Закону України Про автомобільний транспорт «Компанії, які надають транспортно-експедиторські послуги, повинні забезпечувати якісне та безпечне надання послуг автомобільного транспорту з перевезення пасажирів чи вантажів». Тобто, повинні бути створенні певні умови та спорудженні спеціальні місця, в яких є можливість приймати вантажі для прийому та подальшого перевезення, незважаючи на пору року та погодний стан навколишнього середовища. Якщо такої можливості не має, то в загалі не приймати вантажі для подальшого транспортування. В додатках надані фото скл. №2 по вул. Базовій 16 в м. Одеса.
Тому, згідно статті 51. закону України Про автомобільний транспорт «Замовник за договором про перевезення вантажу автомобільним транспортом має право отримати компенсацію згідно із законодавством за пошкодження або псування вантажу, часткову чи повну його втрату або несвоєчасність доставки» прошу повернути вартість вантажу в розмірі 3350 грн.
В розмові 8.08.2012 року Віталій із юридичного відділу, сказав, що моя справа більш розглядатися не буде, що є відео, на якому базується їх відмова відшкодування збитків. А якщо мене щось не влаштовує, то мені треба звертатися до суду, йому на це начхати.
Тому, до цієї справи додаю також фото Вашого мобільного складу - тої машини, на яку приймався вантаж (фото № 17, 18). На цих фотознімках видно, що це звичайна вантажівка, яка виїздить на ринок разом з працівниками Нової Пошти. Камер відео-спостереження у Вас там не має. Якщо я помиляюся, то прошу надати Ваше відео, про яке Ви говорили.
І ще один момент. Якщо Ваші доводи базуються ТІЛЬКИ на заяві того працівника, який приймав вантаж для перевезення - начебто дощ йшов весь день, то це також є неправдою. Почасові погодні данні станом на 11 липня українських офіційних сайтів, в тому числі Українського гідрометеорологічного центру свідчать про те, що дощ почався близько 12 години дня, а ніяк не йшов весь день, як стверджують Ваші приймачі вантажу.
А головне, Ваш пересувний пункт по прийому вантажу в Одесі працює тільки до 12 години. А дощ почався після 12 години і йшов майже до вечора. Тому, де він попав під дощ – це може бути відомо тільки Вашим співробітникам. Скоріше всього, це сталося при перевантаженні його з пересувної машини на Ваш основний склад. Тоді, це збігається з погодними даними.
За весь час роботи з Новою Поштою, я сподіваюсь, що зарекомендував себе, як надійний і чесний клієнт, а те непорозуміння, що сталося, буде як найшвидше вирішено.
При бажанні, я можу для перевірки того, що сталося з вантажем, відправити його Вашим спеціалістам. Хай вони подивляться і підтвердять що, від того басейна, який там був, майже нічого не залишилося. У зв’язку з тим що цей вантаж рухався між складами Нова Пошта з 11 липня, мною 16 серпня басейн було отримано на скл. № 18 м. Харкова по ТТН ХХХХХ. Якщо я його залишив би на Вашому складі, то він був би відправлений на Ваш склад в Полтаву на «утилізацію» і доказів того, що від нього залишилося, у мене не було б. А так цей груз знаходиться на нашому складі в тому виді, в якому Ви його привезли.

Прошу Вас переглянути мою справу. Не хотілося б звертатися до суду та витрачати свій та Ваш час для вирішення цього питання.

Претензія складена в двох примірниках на чотирьох аркушах. Перший примірник надіслано в юридичний відділ Нової Пошти. Другий примірник згідно Статті 57 Господарського процесуального кодексу України буде доданий до позовної заяви до господарського суду в разі не врегулюванні досудового господарського спору.
Акти та претензії, які були написані раніше, Ви маєте можливість переглянути в електронному вигляді у своїй мережі Нова Пошта за ТТН ХХХХХХ.
Фото, які вказані у цій претензії, відправлені на Ваші офіційні електронні адреси info@novaposhta.com.ua та newpost_admir@****** 13 августа и 30 августа 2012 года. Також на ці адреси надіслана копія цієї претензії.


Реквізити
Наименование банка:
МФО:
ЕГРПОУ:
Номер карты:
ИНН:
Фамилия:



З повагою, 31.08.2012 року
ХХХХ

Р.С. номер печати постараюсь завтра добыть
 
Да какие проблемы - подаст ТС иск к предприятию, зарегистрированному в Полтаве, если Харьковский или иной филиал вправе и должен представлять интересы предприятия, так Новая почта сама заявит о необходимости заменить ответчика, а поскольку ТС также заинтересован, ну, заявит ходатайство, истребовать положение о филиале (Харьковском, Одесском...).
 
А как посмотреть этот реестр ???
Реестре судебных решений есть дела по Новой почте
 
-
А вообще-то, но это мое мнение, лучше все споры решать во внесудебном порядке. Сейчас перед выборами многие телеканалы с их разоблачающими передачами, с удовольствием раскрутят тему некачественных грузоперевозок и т.д. Возможно, в итоге уклонения от уплаты налогов Перевозчиком. Тем более, что Вы в подобном случае будете распространять информацию соответствующую действительности. А когда имя Новой почты зазвучит на всю страну, они непременно захотят замять дело, обвинив кого-нибудь из клерков...

Как-то так, приблизительно, если по-хорошему не получается.

Введите в поисковике Реестр и т.д., выберите Суд, который будет рассматривать ваше дело, и задайте поиск по контексту, в Вашем случае - "Новая почта".

это не гражданский процесс, тут копия искового направляется ответчику сразу самостоятельно, причем с описью вложения сейчас (без нее футболят нынче) и потом подаются доказательства отправки.

А насчет копий документов, так и есть, я видимо на своей волне сегодня)))
 
ТС, неблагодарное это дело - править чужие документы.
Реестр судебных решений здесь:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Форумчане конечно могут помочь иск составить, но на нормальный иск с анализом практики не меньше 3 часов уходит, вот и думайте - будет ли вменяемый юрист бесплатно распинаться на форуме ради того, чтобы Вам был удовлетворен иск с материальными требованиями
 
Если оплата этого груза осуществлялась не со счета ФОПа по безалу, то нужно утверждать, что отправку вы делали как физлицо в целях не связанных с предпринимательством. Тут начинает работать закон о защите прав потребителей. Тогда можно подавать в суд в Харькове, не платить пошлину.
В исковом много воды - прогнозы погоды, описание устных взаимоотношений, предположения о причинах порчи и т.п. Краткость сестра таланта.
Обязательно вначале нужно отправить ответчику письменную претензию заказным письмом с описанием вложения.
 
Если оплата этого груза осуществлялась не со счета ФОПа по безалу, то нужно утверждать, что отправку вы делали как физлицо в целях не связанных с предпринимательством. Тут начинает работать закон о защите прав потребителей. Тогда можно подавать в суд в Харькове, не платить пошлину.
В исковом много воды - прогнозы погоды, описание устных взаимоотношений, предположения о причинах порчи и т.п. Краткость сестра таланта.
Обязательно вначале нужно отправить ответчику письменную претензию заказным письмом с описанием вложения.

Где, где исковое то?
Причем безнал к хоз.деятельности?
Хоз. субъекты могут через кассу расчитываться в пределах 10 000грн. Больше тоже могут, но чревато санкциями.
 
Назад
Зверху Знизу