Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 22

немного тролинга:rolleyes:
BvLDIrjCMAAX8lN.jpg

Чому таки думають Рашкованi, що у вас жерти нічого ?! Якщо у нас президент Кореї назвала Вас першою країною - постачальником продовольства вміре ?!
 
жарко. я з дому виходжу тільки якщо мене виманюють мороженим. так що на літо я не згодна. і на зиму теж. і коли дощить, я теж нікуди не піду.

Надо как в Америке. Последнее воскресение ноября. И дата не важна особо :)
 
Я давно эту идею толкаю. Но говорят это не гуманно и никто в мире такого не делает. А то, что пенсов можно купить гречкой, то это в порядке вещёй

блин нужно шото придумать, а то блять эти пенсы отяпь в савок или в гепу нас всех засунут:(
 
Ну за руку не зловила, але чутки різні чула.
Добрий вечір!
От кажуть шо зовнішність оманлива та різне таке. Але я всупереч усім цим раціоналистським лоботомічним надбанням цивілізації - завжди хай там як - на інтуіції, та звісно не "подобається" або навпаки - це дуже дебільна модель світосприйняття, але - завжди звертаю увагу на те, ЯК люди вимовляють те шо вони кажуть. От за таким зором Садовий дуже симпатична постать. Може в нас того мікроскопа немає, щоб пігледіти шось :D
 
Я давно эту идею толкаю. Но говорят это не гуманно и никто в мире такого не делает. А то, что пенсов можно купить гречкой, то это в порядке вещёй

не гуманно, це як деякі народності своїх старих в тундру увозять помирати. якась дивна євтаназія, м'яко кажучи
 
Чому таки думають Рашкованi, що у вас жерти нічого ?! Якщо у нас президент Кореї назвала Вас першою країною - постачальником продовольства вміре ?!

та рашки ваще в зазеркалье живут , против них весь мир ополчился, тапаму шо они белые и пушистые:незнаю::D:D:D
 
Сейчас по 1+1 какой-то репортаж должен быть, правильно?
Не найду, тут кто-то постил... Про парня из Иркутска вроде.
 
ви можете написати заяву, шо ви не можете пересуватись самостійно, і до вас прийдут додому зі скринькою, згідно діючого законодаввства:D:rolleyes:

а чого не можу, як мені це пояснить - я напилася - згодиться? кстаті, могу й напиться, щоб все по-чесному
 
Ну так...,я ж кажу,що він ніякий.

Ніякий в сенсі нічого не робить? Чи ніякий, що робить, але не афішує це на увесь світ? Я за другий варіант. Це як у футболі - арбітр добре справився з ігрою, коли він не заважав грати футболістам. Тобто постійно знаходився поза увагою вболівальників
 
я к томушо лето самое заебись время для выборов, для рыгов и комуняк, бо все нормальные люди отдыхают, кроме их адептов.
потомушо эти пидарасы настоко распадлючились, шо сами нехотят себе отдых на мальдивах, менять на предвыборную хуету и головняк.

значит перенести на осень , на глубокую осень, нехрен летом выборы делать:rolleyes:
 
Сейчас по 1+1 какой-то репортаж должен быть, правильно?
Не найду, тут кто-то постил... Про парня из Иркутска вроде.

тут постили. 30 лет парню-зомби, который пришёл нас убивать. И не увидел тут бандер и решил вернуться назад. Но попал в плен к Днепру-1. Мама его пишет детские сказки и песни
 
Назад
Зверху Знизу