Любимое место кота. Немного позитива.

А наша британище гладится любит, причем постоянно и особенно ночью, когда спать ложимся. А вот тискаться - ни-ни, упирается, "гадина":))) Потом так церемонно вылизывается, вроде грязными руками ее брал:)
 
Странно, в детстве у нас была британка - абсолютно ласковая кошечка
А щас у меня обычный дворянский кот, но только длинношерстный - засыпает когда мордочку в ладонь мне всунет
 
Странно, в детстве у нас была британка - абсолютно ласковая кошечка
ні, в нас не такий. він сам по собі, але ходить за мною по квартирі - самому скучно:D. просить погладити, але щоб на руки не брала, треба стати навколішки і гладити, тоді потерпить.:рл:
на верхньому фото то він на столі у малого улігся. я підійшла сфоткать, так він відкрив очі подивився так наче я йому щось неймовірне зробила (вспишка мабуть) і повернувся до мене спиною і спить далі на тому ж столі.

У меня так же, ещё и лапами брезгливо трусит.
дааааа:іржач:
 
На охоте
9ey3uwx7vpr6gisvmxcikmiy6.jpg
 
У меня британка, так единственные перемещения днем - найти место попрохладней. Сейчас постоянно в ванной дрыхнет
 
У меня британка, так единственные перемещения днем - найти место попрохладней. Сейчас постоянно в ванной дрыхнет
Моя прямо возле кормушки валяется, ей лень ползти в ванную по такой жаре))
 
Останнє редагування:
а мой приноровился лазить в коробку с под велошлема)))
Ну коробки - это святое, тут вот себе только что коробку от одного из кондиционеров обновил, не понравилось- видимо слишком большая, не затишно ему:D

attachment.jpg
 

Вкладення

  • WP_20160621_20_20_39_Rich.jpg
    WP_20160621_20_20_39_Rich.jpg
    36.1 КБ · Перегляди: 375
Останнє редагування:
не знала(((( читала і просто ридала(( пишу і плачу(( від душі співчуваю вам, просто тримайтеся. воно ще довго болітиме, в мене був такий, чорний бриташик, як дві краплі на вашого схожий. читала про вашого і знову свого ховала. вже інший 6 років живе, а того забути не можу. він у мене тільки 2 місяці прожив, а таке враження, що багато років. перед ним був перс чорний.. 13 років, то взагалі було друге моє я. як больно коли вони покидають нас
 
И корзинки...:)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Аааааа..... и корзинку! Я только ваше прочитал, глянул на диван , а он сидит в своей любимой корзине - осталась от нынешней Пасхи, мы для него на диване держим, так что - свежачок

attachment.jpg
 

Вкладення

  • WP_20160621_21_52_37_Rich (2).jpg
    WP_20160621_21_52_37_Rich (2).jpg
    74.7 КБ · Перегляди: 338
Назад
Зверху Знизу