Порошенко критикує рішення КС про перенесення термінів подання декларації про доходи депутатами і держслужбовц

Статус: Offline
Реєстрація: 07.07.2008
Повідом.: 37281
Порошенко критикує рішення КС про перенесення термінів подання декларації про доходи депутатами і держслужбовц

Так может Порошенко стоящий политик, если так резко и правильно начинает действовать? Или хочет, чтобы его пораньше, до выборов, выдавили из правительства и вроде бы не по его вине? :D:D:D:D:D

"Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко критикує рішення Конституційного Суду про перенесення термінів декларування депутатами та держслужбовцями своїх видатків і обіцяє в суботу оприлюднити свою декларацію.

"Мені соромно за це рішення КС. Я категорично вважаю неприйнятним це рішення, яке дискредитує не лише судову гілку влади, а й країну", - сказав міністр в ефірі програми "Шустер Live" у п'ятницю ввечері.

За словами міністра, такий вердикт КС дає змогу "потенційним корупціонерам ховатися за цим рішенням".

"Завтра я оприлюдню мою особисту декларацію і, незважаючи на це рішення КС, буде видано всі мої доходи і всі мої витрати за попередній рік", - наголосив П.Порошенко.

Також він поінформував, що його зарплата на посаді міністра економічного розвитку і торгівлі становить майже 18 760 гривень на місяць, і всю її міністр перераховуватиме у благодійний фонд. Отже, за його словами, "утримання міністра П.Порошенка не коштуватиме жодної копійки бюджету""
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Молодца, Петрик. :)
Пусть пасаны посуетятся.
 
Решение КС есть антиконституционное потоиу что МЫ избираем политиков и даем им право от нашего имени управлять государством и принимать законы. Поэтому они обязаны перед нами отчитываться по всем статьям. Нахер нужен такой КС который пляшет под дудку этих дегенератов. А эти твари видно усрались подсчитав сколько они наворовали что пролоббировали такое решение КС.
Петрик здесь давно забанен.;)
 
Решение КС есть антиконституционное потоиу что МЫ избираем политиков и даем им право от нашего имени управлять государством и принимать законы. Поэтому они обязаны перед нами отчитываться по всем статьям. Нахер нужен такой КС который пляшет под дудку этих дегенератов. А эти твари видно усрались подсчитав сколько они наворовали что пролоббировали такое решение КС.

Просто еще считают. А на калькуляторе разрядов не хватает. Трудно.
 
Назад
Зверху Знизу