Які позитивні якості Ви вбачаете в ВО Свобода?

Які позитивні якості Ви вбачаете в ВО Свобода?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    156

svobodaua

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 09.04.2012
Повідом.: 9
Які позитивні якості Ви вбачаете в ВО Свобода?

Історична додвідка

ВО Свобода - українська права партія, зареєстрована в 1995, однак діяла з перших років здобуття незалежності.
Виступає за:
- захист прав українців
- шану національних героїв та святинь
- поширення української мови
- тверду проукраїнську політику
 
Дивне опитування на ХФ. Є тільки одна позитивна риса цього об'єднання - деякі люди, котрих я знаю особисто. Як політична сила ви не зробили нічого суттевого, щоб вас оцінювати по справах. Та і що це за риса - подобається лідер, як чоловік. Не подобаються мені чоловіки, тільки жінки
 
:DТо есть негативных черт нет априори
 
В опроснике нет ответа "не вижу ничего положительного" или более нейтрального варианта - "не буду отвечать". Без таких вариантов опрос не даёт реальной картины популярности ВО Свобода среди участников этого форума. Я это пишу в предположении, что вы не стремитесь использовать результаты опроса для введения общественности в заблуждение.
 
В опроснике нет ответа "не вижу ничего положительного" или более нейтрального варианта - "не буду отвечать". Без таких вариантов опрос не даёт реальной картины популярности ВО Свобода среди участников этого форума. Я это пишу в предположении, что вы не стремитесь использовать результаты опроса для введения общественности в заблуждение.

є пункт "інше"
 
Там позитива быть не может!...
Экстремистская организация с рабской(отрицание свободы) идеологией
 
Они смешные...
 
Як це не сумно, соціальна справедливість все ще залишається недосяжною мрією для величезної частини українців. Крайня бідність, голод, дискримінація та порушення прав людини досі наносять болючі удари по моральності суспільства. На мою думку, деякі автори повідомлень не зовсім знайомі з термінологіею. Чи маю я рацію?
 
По-моему тема не о рации а о том за что должна нравиться свобода

свет мой зеркальце скажи...
 
Як це не сумно, соціальна справедливість все ще залишається недосяжною мрією для величезної частини українців. Крайня бідність, голод, дискримінація та порушення прав людини досі наносять болючі удари по моральності суспільства. На мою думку, деякі автори повідомлень не зовсім знайомі з термінологіею. Чи маю я рацію?
Социальная справедливость зависит от твоего места в социальной пирамиде!
 
Як це не сумно, соціальна справедливість все ще залишається недосяжною мрією для величезної частини українців. Крайня бідність, голод, дискримінація та порушення прав людини досі наносять болючі удари по моральності суспільства. На мою думку, деякі автори повідомлень не зовсім знайомі з термінологіею. Чи маю я рацію?
? де соціальна справедливість і де ВО Свобода? Ви, часом, не плутаете тепле з м'яким?
 
Історична додвідка

ВО Свобода - українська права партія, зареєстрована в 1995, однак діяла з перших років здобуття незалежності.
Виступає за:
- захист прав українців
- шану національних героїв та святинь
- поширення української мови
- тверду проукраїнську політику

К сожалению, "иншэ". Свобода - это вдалый проджект ПР, пугало для лектората ВУ.
 
Как единственную силу, способную разделить Украину.
 
К сожалению, "иншэ". Свобода - это вдалый проджект ПР, пугало для лектората ВУ.
Утка запущенная же ПРашинцами,что бы хоть как то препятствовать тем, кто их уничтожит, в случае прихода к власти.
 
К сожалению, "иншэ". Свобода - это вдалый проджект ПР, пугало для лектората ВУ.
Лично Янукович им со своего кошелька на партийные нужды деньги отсчитывал, да я своими глазами видел!
 
Утка запущенная же ПРашинцами,что бы хоть как то препятствовать тем, кто их уничтожит, в случае прихода к власти.
ПР явно ложит болт на законность. Но тем не менее не может уничтожить ни БЮТ ни ту же Свободу.
Из твоих слов следует, что Свобода еще более отбитая и безнравственная организация чем ПР, раз тут же ее уничтожит..
Свидомые, вы бросайте эти свои большевистские штучки.. :) Весь мир они собрались разрушить, а затем ... Съебаться с награбленным.. Как и остальные.. :D:D
 
? де соціальна справедливість і де ВО Свобода? Ви, часом, не плутаете тепле з м'яким?

Шановний hint,

Ідея соціальної справедливості зажди була притаманна націоналізму і тільки озброївшись нею, націоналізм здатен перемагати оппонентів. Соціальна справедливість в Україні сьогодні означає зміну олігархічної соціально-економічної системи на соціально-справедливий лад в ім'я всієї нації, усіх її працюючих верств – селян, робітників, інтелігенції, дрібних та середніх підприємців.

Пропоную більш детально ознайомитись з публікацією «Соціальна справедливість — це націоналістична ідея!» від Андрія Іллєнко щодо погляду на соціальну справедливість у розрізі національної ідеї.
 
Утка запущенная же ПРашинцами,что бы хоть как то препятствовать тем, кто их уничтожит, в случае прихода к власти.
Да мне насрать, кто запустил эту утку...Честно, мне не нравиться ни одна из политических сил. Когда вы уже отъебетесь от людей? Вам не терпиться пролезть к кормушке? Нахуй вы нужны такие кудрявые, тут своих пидормотов в лице БЮТ, ПР, сицилистьов, комуняк, народопартийцев-литвиновцев и всякого озимого педерастического поколения, как мух в солдатском сортире. Еще вас корми, дармоедов.:confused:
 
Назад
Зверху Знизу