Премьер Грузии о назначении экс-чиновников в украинское правительство

Статус: Offline
Реєстрація: 08.02.2010
Повідом.: 168
Премьер Грузии о назначении экс-чиновников в украинское правительство

Может стоит прислушиваться к советам?


І.Гарібашвілі - А.Яценюку: призначення екс-чиновників Грузії у Кабмін зашкодить двостороннім відносинам

КИЇВ. 20 грудня. УНН. Призначення в уряд України осіб, розшукуваних Грузією в тому числі і через Інтерпол, може зашкодити відносинам двох країн. На цьому наголосив прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі, передає УНН з посиланням на РІА "Новини".

"Дуже шкода, що люди, яких розшукуємо ми та Інтерпол, комфортно розташувалися в уряді України, і це зашкодить як уряду України, так і її іміджу", - заявив Гарібашвілі журналістам.

За словами прем'єра, він особисто повідомив Президенту України Петру Порошенку і Прем'єр-міністру Арсенію Яценюку, що це зашкодить відносинам між Грузією та Україною.

"Я не можу пояснити грузинському народу, чому в дружній нам український уряд може бути призначений розшукуваний по червоному циркуляру Інтерполу Зураб Адеішвілі (колишній міністр юстиції в часи Саакашвілі), який був одним з головних представників злочинного режиму, коли було засуджено 300 тисяч людей. Або Ека Згуладзе, заступник Вано Мерабішвілі (глава МВС Грузії в період 2005-2012 рр.), яка протягом багатьох років виправдовувала режим, який існував у Грузії", - наголосив Гарібашвілі.

Нагадаємо, екс-глава МВС Грузії Ека Згуладзе 17 грудня рішенням українського уряду була призначена першим заступником міністра внутрішніх справ України. Вона стала другим за рахунком представником Грузії в уряді України. Раніше екс-міністр праці, охорони здоров'я та соціального захисту Грузії, колишній ректор Тбіліського держуніверситету Олександр Квіташвілі очолив МОЗя. І Згуладзе, і Квіташвілі вже отримали громадянство України.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
а почему Вы уверены, что именно сводит счеты? грузинские эксы есть в списке Интерпола, значит не политические они.
 
На 90% уверен. Саакашвили арестован? В Интерпол я могу подать в розыск и на тебя.:)

нет не арестован. пока. я про других.
кстати, саакашвили Интрепол пока не может внести в базу, т.к. сичтает его преследование политическим, а не уголовным. его даже нет в БД Интерпола.
за отсальных - не в курсе. но проверить на всякий случай нужно будет)
 
нет не арестован. пока. я про других.
кстати, саакашвили Интрепол пока не может внести в базу, т.к. сичтает его преследование политическим, а не уголовным. его даже нет в БД Интерпола.
за отсальных - не в курсе. но проверить на всякий случай нужно будет)

Вот сама и возьмись за отсальных ..:D
 
Но ты же советуешь обратить внимание на советы премьера. А оно тебе надо?? Чего вдруг тебя так ..?

да как-то своих придурков хватает, так еще из-за границы "выписываем" с "пушистым рыльцем". за державу обидно:(
 
блондинка - это не цвет волос, а состояние души)
а чего смущает-то?

Мозгов, ты хотела сказать?? :D

Меня не смущает, а впечатляет великолепная глупость здесь:
да как-то своих придурков хватает, так еще из-за границы "выписываем" с "пушистым рыльцем". за державу обидно

Почти восхищает, глупее трудно даже представить. :)
 
а по-моему, из нас двоих именно ты - "натуральная блондинка". сам-то понял свои глупости?
 
Это легко проверить: расскажи почему ты себя считаешь умнее, например, Яценюка .

я и не говорила, что я умнее его. по крайней мере, в экономике. но то, что он вторая юля - это факт - много слов при отсутствии реальных дел. кстати, импортных министров, насколько я помню, не яцик приглашал
 
Назад
Зверху Знизу