Галичина

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2009
Повідом.: 109
1604727_1461031770792856_1232126088_n.jpg


Привіт Слобожани-харків'яни!
А давайте я вам тут,так по простому,по-хлопськи,як в нас мовлять на Бойківщині.в Самборі,Дрогобичі,Стрию,Турці,Сколе,Трускавці...та про нашу Галичину трохи так,та оповім дещо!
Ненавязчиво так...Помалейку так!
Я ж знаю вас,ваш слобожансьний стиль життя і принципи існування...вчився я в Харкові колись тут,музики,мистецтва всякого...та й дружина в мене харківчанка,вірніше з Балаклеї.
Згодилась мене покохати ...та і переселитися в наш Галицький Край!
я буду так помаленьку розповідати про наші Галицькі терени,щоб ...щоб мене, "бандерівця клятого",та не забанили,а тему не закрили!
Короче знайомтесь...хто тут ніколи не був!

z91kZ8_VPnQ

Львів - столичне місто Галичини...Східної,бо західної,то вважається Краків,що на польській половині Галицького Краю,котрий колись входив в Австро-Угорщину!
У Львові файно-о-о!

1958102_1461031977459502_930983882_n.jpg


Якщо б вартувало народитись знову...то тільки у Львові!

trBPRvtXlv0

З цією піснею Львів крокує вже понад 70 років з передвоєнних часів,ні на день не зупиняючись у виконанні різних внсамблів і виконавців Галичини та Польщі...
бо Львів,то є Львів!
І нема на то ради!
:гітара:

J-AreQY9f2c

JMtInLKaUUo
 
Останнє редагування модератором:
Класс! Спасибо! Львов очень люблю! Только ехать долго)

Жаль, что нет поезда типа "Харьков-Симферополь". "Харьков-Франковск", например.
Ездили бы мы на Западную, отдыхали, смотрели, а то через Киев, и дорого, и долго...
А мест там у вас много хороших!
 
А мест там у вас много хороших!
То правда!
Я сам народжений в Самборі,за 20 км від польського кордону,але проживаю з сім'єю поруч,в старовинному місті 11-го сторіччя Дрогобичі,що в 30 км від Самбора.
Це зв'язано з працею...
Міста по-всій Галичині розположені через кожні 30 км.,як от Дрогобич- Самбір - Перемишль(вже на польській території)- Ярослав(Польща,Західна Галичина)...і т.д.на захід від Львова.
Дрогобич.

Вид_на_церкву_Святої_Трійці_в_Дрогобичі_з_ратуші.JPG


Рідні терени Івана Франка...Це Його Місто - де він ріс і вчився.А в історичному плані - то говорять,що це Другий Бич,на місці спаленого монголо-татарами першого Бича.Рік заснування Дрогобича 1091-й.

1375884_1403367953227632_1033411379_n.jpg

1490871_1435770846654009_936333524_o.jpg
1782057_1447639948800432_1971896807_n.jpg


Дрогобич- Моя Любов і Мрія!

VYi9r7axZmQ
 
Останнє редагування:
Класс! Спасибо! Львов очень люблю! Только ехать долго)

Жаль, что нет поезда типа "Харьков-Симферополь". "Харьков-Франковск", например.
Ездили бы мы на Западную, отдыхали, смотрели, а то через Киев, и дорого, и долго...
А мест там у вас много хороших!

Есть поезд Харьков-Львов № 111 , ходит ежедневно)
 
Поезд-то есть, однако ехать на нем долго... Чтобы съездить в Карпаты на "длинные" майские выходные на дорогу следует потратить почти 2 суток. Нереально...
Украина - большая страна. И просто необходимо развивать транспортные пути. Если бы авиа-перелет стоил как в Европе на внутренних авиалиниях-лоукостах (до 50 долларов), Карпаты получили бы множество дополнительных туристов.
В советское время билет на самолет стоил примерно на 20-30% дороже, чем билет в купейный вагон. Сейчас в Европе иногда билет на самолет стоит дешевле, чем на поезд. На сайтах ж/д линий даже описываются преимущества ж/д перемещений, чтобы объяснить, почему же пассажир должен выбрать ж/д при дешевых авиаперелетах.

Стоил бы перелет Харьков-Львов-Харьков 1000, хотя бы... А сейчас он стоит около 3500 и более.
Дешевле слетать в Грузию или Турцию.

Крым отрезали... самое время государственным мужам подумать над перенаправлением туристических потоков в Карпаты. Но пока я этого не вижу... :(
 
Самбір-
місто мого народження дитинства і юності.
В 30 км від Дрогобича і в 20 км від кордону та зв'язанний з слідуючим містом в 30 км ,вле вже на польському боці ,Перемишлем (Przemyśl) шляхом,який проходить через пішохідний перехід в Шегині.

1557261_1469145579983202_2144701070_o.jpg


yltA0OHwC28
 
Останнє редагування:
Привіт Слобожани-харків'яни!
А давайте я вам тут,так по простому,по-хлопськи,як в нас мовлять на Бойківщині.в Самборі,Дрогобичі,Стрию,Турці,Сколе,Трускавці...та про нашу Галичину трохи так,та оповім дещо!

Одним туризмом сыт не будешь! Развивайте промышленность! :увага: :контракт:
 
А нафіга?
Он в штатах ніяких труб заводських...всі в Китаї,Тайвані,Філіпінах...
В нас от сланцевмй газ під ногами і то...галичани не хочуть рити землю,щоб як Донецьк,Харків виглядати!
Радьте таке Росії...там,у-ух!
:D
1524682_1469153659982394_1679839206_n.jpg
 
Пан помиляється. Саме в штатах цих труб такі дуже багато.

Пане Ціммерман,ну пане Ціммериан...
Я шо...в Харкові,біля кордонів з новим Совіцьким Союзом,чи де?
Йой,які ті харківські "українці"...але вони знову нарадили б галичанам...
Йой,йой,йой...
Już nie będę taki glupy,jak tamtej niedzieli,
Chłopcy wszyscy się bawili,a ja był w kościelie!
:D
Massachusetts,USA
10001537_1469156839982076_1106689995_n.jpg


Дрогобич,Галичина
1148740_1469160936648333_740059717_n.jpg
 
А мені закортіло до Камя*нця..
 
Мы едем на майские. Удобно добираться сначала до Киева скоростным, погулять по Киеву пару часов, садимся до Ивано-Франковска и уже в 5 утра мы на месте. А назад Львовским - вечером сел - утром в Харькове)
 
То не Західна Україна,а Захід України!:):клас: То,люди там, на диво приемні.Раз у житті був.Ще хочу.:rolleyes: Може,літом?
А найкраще сюди на постійно! Вам,Sanders! :клас:
8hDT0sRsfvs

A вам пане Ціммерман найкраще було б в Массачусетс,Бостон,о-о! :D
ZWF7Z76s2u4

А мені назад,додому! Во-о! :пиво:
Додому,додому,додому!
EKDYxUUvhL0
 
Мене ця думка не покидає з 2004 року.;)
Давайте,даввйте...навіть не встигнете отямитись,як...все здійсниться!Скромно так і не спішучи!
В нас пиво файне...та самі зобачите!
:пиво:

FKGlQzE0zu0
 
Приїзджайте,хто ще не був!
Опісля Львова заплануйте Прагу...і побачите подібність в ментальності і поведінці львів'ян та пражан,галичан і чехів,та і словаків...і Братиславу так подібну до галицьких міст !

-ACXQ8tuwS4
 
Давно мечтаю посетить эту живописную часть Украины. Такие красивые и интересные места! Вот ехать к вам очень долго,... а в нынешнее время и страшно.(
 
Назад
Зверху Знизу