форум на сайте Кучмы

Dimoks

Адмін
Статус: Offline
Реєстрація: 15.08.2003
Повідом.: 70269
форум на сайте Кучмы

Посилання видалено

не хилые темы народ поднимает на форуме Кучмы....
 
Обычный треп. Или там сам Кучма отвечает кому-то? :-))
 
Ага. Только он шифруется. :)

А мне понравился форум.
Вот человек реально пишет что с него на Украинской таможни (Чоп) таможенники снимали бабки в долларах за провоз багажа.
Еслибы человек указал еще и фамилии таможенников, я не думаю что этих людей повязалибы, но в штаны они бы насрали дохрена.
 
Первоначальное сообщение от alexx
Ага. Только он шифруется. :)

Вот человек реально пишет что с него на Украинской таможни (Чоп) таможенники снимали бабки в долларах за провоз багажа.

А вот что говорит сама таможня (например...):

Вiд оподаткування звiльняються:

- предмети (товари), що ввозяться (пересилаються) на митну територiю України громадянами України, iноземними громадянами та особами без громадянства (далi - громадяни), якi прямують рейсами залiзничного та авiацiйного транспорту, що здiйснюються вiдповiдно до встановленого розкладу руху на пiдставi мiждержавних (мiжвiдомчих) угод про транспортне сполучення, пересилаються в мiжнародних поштових вiдправленнях вартiстю менш як 200 євро (в тому числi пiдакцизнi товари, додаток 1) або в разi ввезення одиничного неподiльного предмета вартiстю, що не перевищує 300 євро (крiм пiдакцизних товарiв). Зазначенi в цьому абзацi предмети (товари) можуть декларуватися власником в уснiй формi за його бажанням;

чуток сейчас поменялось добавилось еще "вагою не більше 50 кг."

Авообще этому товарищу надо было к таможенному брокеру сначала обратиться. Или QDPro почитать. Или, прежде чем ехать туда, объявы на таможне почитать. Народ у нас хочет, чтоб ему, как на Западе, все на блюдечке с голубой каемочкой носили.

А у нас волка ноги кормят...
 
Назад
Зверху Знизу