• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

центр занятости

Статус: Offline
Реєстрація: 13.02.2010
Повідом.: 21
центр занятости

добрый день.
ув. юристы подскажите пожалуйста что мне делать в такой вот ситуации:
после сокращения на предприятии занимаемой мною должности, я был уволен 4.02.2013г. по ст.40 п.1. я обратился в городской центр занятости, для того чтобы стать на учет.
но тут возникли проблемы:
1) у меня есть земельный пай в великобурлукском р-н, которым я не пользуюсь, он находится в аренде тамошнего арендатора. в центре зан-ти сказали, что отношусь к категории занятого населения и не имею права стоять у них на учете, и тем более получать гос. фин. компенсацию.
позвонив в сельский совет, где находится пай я узнал, что большая половина сельских жителе всего района, имеющих земельные паи, спокойно стоят на учете в ц/з и получают деньги. еще узнал, что нужно взять документальное подтверждение(справку) от той организации, в которой земля находится в аренде, о том что я не пользуюсь землей. и эту справку предъявить в ц/з , и никаких проблем. но в ц/з и слушать ничего не хотят - нет и все.
2)предприятие на котором я работал(завод им. малышева) не перечисляет деньги пенсионный фонд, соцстрах и так далее, по крайней мере с ноября 2012 года -опять я в пролете.

подскажите пожалуйста, что мне делать со всем этим, как бороться и куда обращаться.

заранее большое спасибо всем откликнувшимся.
 
По первому вопросу сказать ничего не могу.
работал(завод им. малышева) не перечисляет деньги пенсионный фонд, соцстрах и так далее

ИМХО
Не перечисляло, но отчитывалось за вас в персонификации? Тогда это не ваши проблемы. Пусть ПФ и ЦЗ сам решает вопросы со своими должниками.
Не отчитывалось? Т.е. вы работали неофициально? Тогда вам в правоохранительные органы.
 
уже для ТС ответили
Ответ консультанта Харьковского ЦЗ

Відповідно до статті 2 Закону України "Про зайнятість населення" безробітними визначаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи. У разі відсутності підходящої роботи, громадянам надається статус безробітного за їх особистою заявою з восьмого дня після реєстрації у центрі зайнятості за місцем проживання (реєстрації).
Відносно реєстрації в міськрайцентрах зайнятості громадян, які мають у власності або користуванні земельний пай, виділений не для ведення особистого селянського господарства та призначення їм матеріального забезпечення, то для відмови їм у реєстрації та призначенні матеріального забезпечення на даний час правові підстави відсутні.
Згідно ст. 1 Закону України "Про особисте селянське господарство", особисте селянське господарство - це господарська діяльність, яка проводиться без створення юридичної особи фізичною особою індивідуально або особами, які перебувають у сімейних чи родинних відносинах і спільно проживають, з метою задоволення особистих потреб шляхом виробництва, переробки і споживання сільськогосподарської продукції, реалізації її надлишків та надання послуг з використанням майна особистого селянського господарства, у тому числі й у сфері сільського зеленого туризму.У випадках, коли члени особистого селянського господарства одночасно працювали за наймом чи займалися іншими видами діяльності, що визначені частиною 3 статті 1 Закону України "Про зайнятість населення", не менше 26 тижнів протягом 12 місяців, що передували дню звернення до служби зайнятості, то вони мають право на реєстрацію у центрі зайнятості, так як для них, згідно з пунктом 2 "Порядку реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 року № 219 (із змінами та доповненнями), ведення особистого селянського господарства не є основною роботою.

Працівники центрів зайнятості не наділені правом визначати чи відноситься особа до членів особистого селянського господарства. Відповідно до Закону України "Про особисте селянське господарство" облік особистих селянських господарств ведеться сільськими (селищними), міськими радами.
Тому, якщо сільська рада, при наявності у Вас земельного паю, надала Вам довідку про те, що Ви не є членом особистого селянського господарства, Ви відноситесь до незайнятого населення та маєте право на реєстрацію в державній службі зайнятості для безоплатного сприяння у працевлаштуванні.
В то же время Вам отказывают на основании закона Украны Про внесення змін до деяких законів України
щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення, где указано, что
"Стаття 8. Зайнятість членів особистих селянських господарств

Члени особистих селянських господарств є особами, які
забезпечують себе роботою самостійно і відповідно до Закону
України "Про зайнятість населення" ( 803-12 ) належать до
зайнятого населення за умови, що робота в цьому господарстві для
них є основною";
 
По первому вопросу сказать ничего не могу.


ИМХО
Не перечисляло, но отчитывалось за вас в персонификации? Тогда это не ваши проблемы. Пусть ПФ и ЦЗ сам решает вопросы со своими должниками.
Не отчитывалось? Т.е. вы работали неофициально? Тогда вам в правоохранительные органы.

на предприятии я был официально трудоустроен, с меня все суммы и в ПФ и в ЦЗ и в соцстрах вычитались как положено.




уже для ТС ответили

большое спасибо
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу