Особый страх Януковича - страх физического уничтожения

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2014
Повідом.: 2908
Особый страх Януковича - страх физического уничтожения

Очікується, що в Сочі мають відбутися переговори між президентом України Віктором Януковичем і президентом Росії Володимиром Путіним.

Панове, як ви вважаєте, як Янукович з цих переговорів повернеться? Налаштований більше на компроміс? Налаштований більше на силове розв’язання української кризи? Чи він взагалі там буде обговорювати питання з Володимиром Путіним, які не стосуються української політичної кризи?

80655_original.jpg




Тарас Чорновіл:
Напевне, будуть розмовляти про спорт або про досягнення українських біатлоністів. Зрозуміло, що ні. Зрозуміло, що буде йти питання про те, що відбувається зараз в Україні.

По-перше, це переговори на чужій території, де не пишуть наші спецслужби, де пишуть тільки їхні спецслужби, або може не писати ніхто залежно від побажань Путіна. Це означає, що розмова може бути абсолютно відверта, не добираючи слів. Абсолютно відверта не в європейському сенсі цього слова. Абсолютна відверта, з прямими погрозами, особистими погрозами і тому подібне.

Моя ж одна з версій, чому так різко і в такий спосіб відбувалося ламання євроінтеграції після попереднього візиту в Сочі, зводиться до того, що були погрози по тій темі, по якій у Януковича є особливий страх. Страх фізичного знищення. Це я ще пам’ятаю від часів, коли я працював з ним дуже тісно. У Партії регіонів він дуже жорстко цього боявся.

Я думаю, що цей вектор може бути задіяний, бо економічний тиск для нього особливого значення не має. Ну, в Донецьку раптом, в Донецькій області ще 100 тисяч людей стане безробітними. Там і так більша половина або не мають роботи, або мають роботу, а не мають зарплати. Його (Януковича – ред.) це не дуже хвилювало і не буде хвилювати.

Тому, я думаю, розмова буде дуже жорстка. І вона може мати один абсолютно новий нюанс, який кардинально міняє ситуацію. У тій розмові, я думаю, може прозвучати новий тренд російської політики, який звучить до того: ти береш ситуацію в руки, чи не береш, ти розганяєш цей Майдан, чи не розганяєш? І моральні, і іміджеві втрати для Росії стали занадто великими, якщо ти не розберешся з цією справою, і на нас будуть далі «вішати всіх собак», то в такому випадку ми можемо зробити ставку на когось іншого. Як поведемося з тобою, можеш сам здогадатися. Ми можемо домовлятися навіть з вашою опозицією. Там є договороздатні, ми з ними знайдемо спільну мову. Так, ми втратимо деякі геополітичні нюанси, але ми знайдемо інші, скажімо, бізнес-нюанси і домовилися. Тому в тебе є дуже мало часу, і ти маєш з цим розібратися. На тебе одного вже ставка стояти не буде.

Мені здається, що цей тренд сьогодні дуже чітко прослідковується в багатьох російських прокремлівських політологів. Я думаю, що він прозвучить. (...)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
путин яныка давно перестал рассматривать, как лидера, с кем можно вести переговоры
 
Ваще не вернется - его Вова подменит клоном, специально разработанным в секретных лабораториях ФСБ
 
чует котяра чье мясо сьел . вот и очкует
 
нет ничего в этом страхе особенного. такой страх у всех здоровых людей.
 
путин яныка давно перестал рассматривать, как лидера, с кем можно вести переговоры
А с кем ему еще договариваться? С шестеркой Медведчуком, так он ноль без палочки, а оппозиционные политики навряд ли будут к Путину ездить на поклон. Путин это понимает и ему явно не по себе. Ибо он идет лесом.:D
 
Янукович вряд ли хочет силового варианта. Так как в этом случае гарантий помощи от Путина у него нет, в лучшем случае убежище в России разве что. Но разве это вариант Януковичу. А так, боится Янукович, что его если скинут, то выдадут как Милошевича в Гаагский трибунал, где его будут судить и он в тюрьме умрет, как Милошевич. Вот чего боится президент, иначе он уже бы давно все разогнал.
 
путин яныка давно перестал рассматривать, как лидера, с кем можно вести переговоры
точно, а фэйсбуке вот такой рассказик прочитал (выкладываю копипаст):

Виктор Янукович грузно бежал, страдая от одышки. За спиной суперменским плащом у него развевался флаг Украины. Сломанные лыжи на ногах то и дело проваливались в рыхлый сочинский снег.

- Витя, постой! Это Вова! - послышалось у него за спиной, - Давай обсудим! Еще скидку на газ!

Янукович прибавил скорость, насколько хватало сил.

- Фёдорыч, есть тема! Нужны ваши облигации! Платим сразу! Наличка! - раздался сзади голос премьер-министра РФ Дмитрия Медведева.

ВФЯ оглянулся, замедлив бег, и это чуть не стало фатальной ошибкой. Президент РФ Владимир Путин присел, и выстрелил с колена. Во флаге появилась очередная дырка. У Януковича открылось второе дыхание.

- Брателло! Есть лишний полк ОМОНа! Даже два! Не нужно?!

- Есть запись Нуланд и Яценюка! Скрытая камера! Без цензуры! Погоди, покажем!

Наученный опытом, Янукович бежал не оглядываясь. До конца оставались считанные метры.

Через секунды финишная ленточка плотно обхватила мощный торс ВФЯ. Трибуны взвыли от восторга. Президент обессиленно упал на утрамбованный снег.

- Уфф! Ну, Витек, ты мастер! - тяжело продышал на ухо Януковичу подоспевший Владимир Путин, - Биатлон пройден. Завтра по расписанию хоккей. С шайбой.

Дмитрий Атаманчук
 
Особый страх Януковича - страх физического уничтожения
Тоді він не з тими зв'язався. Путінососи то полоній полюбляють пхати куди завгодно. Не допоможе і наказ про заборону мобілок і сумок.

нет ничего в этом страхе особенного. такой страх у всех здоровых людей.

Страх то може і є у здорових людей, але ж не паранойя ;)
 
Назад
Зверху Знизу