• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Застройщики добрались до Ботанического сада

Завтра на сесії Міськради депутати збираються подарувати невідомим фірмам ще 40 га Лісопарка. Також будуть волати про відсутність коштів та борги за опалення.
 
40 га это почти весь лесопарк, или я что-то путаю?
 
Завтра на сесії Міськради депутати збираються подарувати невідомим фірмам ще 40 га Лісопарка. Також будуть волати про відсутність коштів та борги за опалення.

Как они уже зае...ли .

Ну как с ними бороться? Я против однозначно этих действий .
Если в Вас есть силы противостоять этому попробуйте.
Если что то надо лично от меня - пишите будем работать вместе.
Добавлено через 9 минут
А откуда информация о 40 гектарах Лесопарка?
 
каждый день этот заборчик возле канатки ломают
 
Вроде как не дали эти 40га никому. Покаместь.
 
каждый день этот заборчик возле канатки ломают

Да, в прошлую субботу 18.10. снял как люди рассправились с забором . Наверное не очень любят писать. Я не очень хорошо отношусь к подобным мерам , но в нашей стране это помоему единственные действенные меры.
Вот фото:
 

Вкладення

  • PIC_0002 y.jpg
    PIC_0002 y.jpg
    204 КБ · Перегляди: 50
  • PIC_0003y.jpg
    PIC_0003y.jpg
    154.4 КБ · Перегляди: 53
  • PIC_0004y.jpg
    PIC_0004y.jpg
    208.1 КБ · Перегляди: 54
  • PIC_0005y.jpg
    PIC_0005y.jpg
    192.2 КБ · Перегляди: 55
Дестрой.
Я бы лучше его спиздил.

ЗЫ Продам еврозабор недорого, самовывоз. :)
 
Ответов на письма - НЕТ!
Как же это противно!
Ничего будем ждать скоро месяц с момента отправки первых писем
 
Вот еще одно письмо на чиновников:

Харківському міському голові
М. М. Добкіну


Відкрите звернення
Забудовується наш ботанічний сад чи ні?

Шановний Михайло Марковичу!

9 грудня 1998 року Указом Президента України територія Ботанічного саду Харківського національного університету на Павловому Полі була оголошена об’єктом природно-заповідного фонду України - ботанічним садом загальнодержавного значення.
На початку 2007 року широко обговорювалося можливість передачі частини цієї території міській громаді Харкова та погодження цього Вченою Радою ХНУ.
І ось 4 жовтня цього року біля станції канатної дороги в ботанічному саду почали встановлювати бетонний паркан. Міліції будівельники заявили, що вони будують паркан ботсада. Але ніяких документів на проведення робіт не пред'явили. Ми ж не змогли нічого дізнатися ані в адміністрації ботанічного саду, ані в міліції. А спорудження паркану триває і зараз.

Михайло Маркович!
Дана ділянка не тільки є територією природно-заповідного фонду, вона має велике зна-чення для всіх жителів Павлового Поля – як місце для відпочинку. Але після останніх подій не знаємо, що і гадати... Ніхто з державних органів зрозуміло нам нічого не пояснює.
Тому прошу Вас повідомити мені:
1. Ваша позиція – як міського голови та харків’янина, щодо забудови території Бо-танічного саду на Павловому полі ?
2. В чиєму користуванні в даний час знаходиться ділянка ботанічного саду у Саржиному Яру, яка була оголошена Указом Президента України ботанічним садом загальнодержавного значення?
3. Ким була надано пропозицію про передачу цієї території під забудову, з ким це було узгоджено?
4. Ким та яке саме будівництво проводитьсь на зазначеній території, з якою метою та з кім воно погоджено? Яким чином при цьому було враховано думку громадськості?
5. І, головне, чи підтримує Харківська міська рада передачу даної території комер-ційним структурам під забудову, якщо, - ні то, які міри будуть прийняті по недопущенню руйнування цієї унікальної території у самому серці нашого міста?

Будем ждать ответа!
 
Ответы на письма получены.
Все говорят о том что забор строится для Ботанического сада одной из харьковских фирм в виде благотворительной помощи.
Но все написавшие на каких то "шифрах". Путаются в данных , договор о благотворительности никто не показал, да и с трудом в это верится.
В общем дело темное.
Да и конфигурация забора странная.

В общем , стройка еще та. Буду следить за ней.
Тему не закрываю.
Можно обсуждать данный вопрос.

Если кого интересует могу дать список ответивших чиновников.
 
Конфигурация более чем странная. Кому могло прийти в голову строить сплошной забор поперек единственного, на несколько сот метров в обе стороны, входа в Ботсад, мне непонятно.
 
Назад
Зверху Знизу