Сербія

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2017
Повідом.: 159
Сербія

Сербія, мабуть, едина країна Європи, у який не має бажання зупинитися. Едине бажання, що я завжди відчуваю у Сербії - якомога скоріше з неї виїхати.
Хоча гори там красиві, но люди... це здається таке саме імперське бидло, як і кацапи. Вони вважають що їм всі винні - усі регіони (зараз незалежні країни) колишньої Югославії. Серби воювали з усіма частинами Югославії, намагалися зберігти хорватів, македонців та інших підкореними.
Виглядає Сербія як помийка, лише Белград більш-меньш прибраний, але й йому далеко до Харкова, навіть у сучасному вигляді Харкова.
Я навмисно прикрутив звукову доріжку болгарського єкскурсовода, послухайте - болгари взагалі вважають, що Сербії не існує як націю, тобто існує, але разів в сто меньше ніж населення Сербії, а все інше населення Сербії - то оскотинені сербскої мовою тв обмануті болгари.



 
Был в Сербии
Страна как страна, ожидал худшего но был приятно удивлён, Белград понравился.
После бомбежек натовских восстановились, молодцы!
 
Есть такое. И неряшливость (это общебалканское: от Молдовы до Греции), и , скажем так, моральный релятивизм в делах (ну, цыганский компонент, куда же без него), но, по-чесноку, мне там комфортнее, намного комфортнее, чем в западной Европе. Не в деньгах дело. У людей есть витальность, что ли.

Ну, и сливовица, чевапчичи - куда же без. В
 
Спасибо.
Лишний раз убедился, что совок убил все.
Природа красивая.
 
я жил три года в Нови Сад...такого быдла как там я даже на Зап. Украине не встречал
 
Это не фотоотчет. Это какое то говнометание. Из куска видео, взятого из постороннего источника, так и не видно никакого быдла. Зато стиль письма автора этого помета говорит о его мировосприятии.
 
Назад
Зверху Знизу