Фотограф з Єгипту шукає сім'ю загиблих пасажирів, щоб передати їм останні знімки

Статус: Offline
Реєстрація: 31.10.2015
Повідом.: 55
Фотограф з Єгипту шукає сім'ю загиблих пасажирів, щоб передати їм останні знімки

7859b912bf1b34104a3d2a4cfc252f49.jpg


Фотограф з Єгипту Антоніо Шарм шукає через соціальні мережі сім'ю загиблих пасажирів авіалайнера Airbus-A321. Чоловік зробив фото жінки з дівчатками, що відпочивали в готелі, за кілька годин до авікатастрофи, пише "Комсомольская правда". Антоніо написав історію арабською, а потім перевів його на російську за допомогою онлайн-перекладача. Видання трохи підкоригували його цитати.

"Я розповім вам історію про одну з жертв російського літака. 30 жовтня близько 8 вечора до мене прийшла російська жінка з двома племінницями. Вона попросила мене зробити фотографії для них. Я сказав їй, що вже темно, ви повинні прийти завтра, щоб зробити хороші фотографії на сонці. Вона сказала, ми повернемося додому завтра рано вранці, і ви повинні зробити фотографії зараз. І я зробив фотографії для них, - написав Шарм".

Тепер він шукає сім'ю своїх клієнтів, щоб переслати їм ці фото. Адже ті знімки, що він віддав жінці, можуть назавжди пропасти в пісках Синайської пустелі.

Джерело:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
......нет слов . дети должны жить .
 
Царствие небесное. Поздние желанные дети и такое...
 
Странно как то, женщина настаивала на фото, зная, что улетает, и не оставила координат куда фото переслать?
Ты часто свой адрес оставляешь? Ну оставит она емейл или телефон для связи, толку.
 
Странно как то, женщина настаивала на фото, зная, что улетает, и не оставила координат куда фото переслать?

Погано розумiэте украiнську?

Тепер він шукає сім'ю своїх клієнтів, щоб переслати їм ці фото. Адже ті знімки, що він віддав жінці, можуть назавжди пропасти в пісках Синайської пустелі.
 
вобщем все пытаются пропиариться на чужой трагедии - и ТС, и фотограф (((
 
Пипец, мадам. ТС вам инфу довёл, не более. Фотограф тоже не гавном оказался. Зачем Вы пиаритесь в теме, если так всё позиционируете?
 
Погано розумiэте украiнську?

Тепер він шукає сім'ю своїх клієнтів, щоб переслати їм ці фото. Адже ті знімки, що він віддав жінці, можуть назавжди пропасти в пісках Синайської пустелі.

Доктор не читатель, он посты набивает
 
Странно как то, женщина настаивала на фото, зная, что улетает, и не оставила координат куда фото переслать?

Фото было сделано и отдано клиенту,но у фотографа осталась на носители и он предполагает,что в катастрофе они не сохранились,т.е. были уничтожены взрывом,огнем или как то еще.
 
Назад
Зверху Знизу