Від нудьги рятує творчість: на карантині малеча заполонила інтернет добровірусами (фото)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196685
Від нудьги рятує творчість: на карантині малеча заполонила інтернет добровірусами (фото)

17.07.2020 15:45

Від нудьги рятує творчість: на карантині малеча заполонила інтернет добровірусами (фото)

Онлайн-марафон з малювання української письменниці Лани Ра підтримали далеко за межами України. За карантин до нього доєдналися більше тисячі дітей

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Онлайн-марафон з малювання української письменниці Лани Ра підтримали далеко за межами України. За карантин до нього доєдналися більше тисячі дітей.*

Коронавірусний карантин став випробуванням для багатьох. Деякі сім’ї вперше були змушені кілька місяців цілодобово знаходитися разом. Дорослі постійно перебували в стані стресу, що вже казати про дітей, які змушені сидіти вдома та не бачитися з друзями.

Щоб відволікти та зайняти чимось цікавим малюків українська письменниця, сценаристка, драматургиня та художниця Лана Ра (справжнє ім’я Світлана Конощук) вигадала марафон #добровірус та його друзі.

Lana_Ra_writer_portret-150x150.jpg



Завдання полягає в тому, щоб вигадати добрий вірус, намалювати його, визначити його добрі суперможливості. Далі малюнок з інформацією треба викласти в будь-якій соціальній мережі (Facebook, Instagram), прописати хештег #добровірус, та позначити мене у дописі. Є дуже важлива умова: персонаж не може містити ані мілі-мікро-молекулярної-краплинки негативних якостей – тільки добро і тільки позитив”, – розповідає авторка марафону.*

За три місяці письменниця отримала більше тисячі “добровірусів” від дітей зі всієї України. Роботи надходили навіть з Німеччини, Кіпру та Великої Британії. Найактивніші учасники, крім портфоліо з малюнками, отримали декілька онлайн занять з написання історії (казки чи сценарію) від Лани Ра.

72-1.png


Автор: Іван Бацко, 10 років, м. Харків

До такої ініціативи долучилися і харків’яни. 10-річний Іван Бацко став одним з найактивніших учасників марафону. Його мати Яна каже, що хлопчик із творчим натхненням працював над кожним вірусом:

13_10204164169285703_2317326017074132915_n-150x150.jpg
О старте марафона мне рассказала сестра, которая живет в Словении, но дружит со Светланой Конощук. Наш младший сын Иван – творческая личность, я ему предложила поучаствовать в создании этих “малышей”. В то время очень грустно всё было, с точки зрения настроения. Он с радостью согласился. Всего получилось 14 законченных работ. Над 15-й мы до сих пор с ним, ну, что-то вроде, спорим. Поэтому я его и не выставляла. В придумывании и, конечно же, творении я не принимала участия. Как и просила Светлана. Только мироощущение малышей. Сказку он решил писать с придуманным им Планетовирусом. В нем, как я поняла, он воплотил всю свою любовь к Земле, в целом”.

Мати учасника добровірусного проєкту розповіла, що спочатку навіть близьким родичам, дідусеві та бабусі, було важко зрозуміти ідею марафону, але згодом добровіруси прийшлися до смаку усім.*

13_10204164169285703_2317326017074132915_n-150x150.jpg



Мы откровенно наслаждались теми малышами-добровирусами, которые, как мы видели, были сделаны именно детьми. Еще – всегда искали характерную черту добровируса: в его образе обязательно в каком-либо виде должна была присутствовать форма самого этого вируса Covid“.

Марафон завершився, але отримавши велику кількість робіт, письменниця вирішила створити*“Енциклопедію Добровірусів”, куди увійдуть малюнки*кожного з талановитих учасників. У підсумку, має вийти ілюстрована електронна книга з розповідями про добровіруси. Кожну роботу авторка коментує та дає поради, як покращити історію вірусу та що про нього ще розповісти.*

104318708_2331797237123828_4266561504713035310_o.jpg


Також на ютуб-каналі малюки можуть послухати казки Лани Ра. Онлайн-читання проводить компаньйон письменниці – її син, актор театру та кіно Євгеній Конощук.



Хочеш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?​

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу