Китайская SJCAM SJ4000 (не оригинал)

Статус: Offline
Реєстрація: 02.11.2007
Повідом.: 20420
Китайская SJCAM SJ4000 (не оригинал)

Собственно, иллюзий не питал, но в общем доволен.
Заказал на алиэкспрессе, стоимость на момент покупки была 58 долл., 1 доллар китайцы скинули. Пришло ровно через две недели, но почему-то из Нидерландов. Мне, по большому счету, все равно - глобализация как-никак.
Итак, упаковка:
Плотный бумажный конверт, изнутри обклеенный пленкой с пупырышками:
e24e9ea119f2.jpg


Внутри картонная коробка с гаджетом, рядом - бонусный монопод. Монопод в собранном состоянии 22 см., в раздвинутом - 108см.
0bd8283b5e71.jpg


Перевернул коробку:
dfe4a1adfd7c.jpg


Раскрываю коробку. Камера упакована в гидробокс, куча креплений - каждый в своем кулёчке:
07a3f5883a45.jpg


Раскладываю все по кучкам. Креплений дохерищщя: на пояс, на руль, на шлем, на руку и т.д. Плюс какие-то хомутики и стальной тросик. Запасная крышка для гидробокса. Бонусный аккумулятор. Адаптер для зарядки аккумуляторов.
f7055933f3d8.jpg


Камера крупным планом:
fbcbb1daf1e5.jpg


Еще фотка, снял гидробокс:
7ef381c4985d.jpg


Честно говоря, думал, что камера поболе, а она совсем крохотная:
ba4468b60379.jpg


Ну и последнее фото:
b5f2abbf0e70.jpg


Интерфейс простенький, как суп из пакета.
Четыре кнопки всего. Разобрался за несколько минут.
Пробные фото и видео сниму завтра.

ЗЫ.
Камера картой памяти не укомплектована.

ЗЫЗЫ
Пидарные нидерландские китайцы (или китайские нидерландцы) не положили зарядное устройство. Подключил к адаптеру зарядное от ведроида - заряжает на ура.
Китайцам отправил претензию - пусть компенсируют недостачу.
 
Останнє редагування:
Версия без вайфая? Ссылочкой на " нидерландского китайца " - не поделитесь?
 
Версия без вайфая? Ссылочкой на " нидерландского китайца " - не поделитесь?

Вайфая нет. Да он мне и не нужен.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
>но почему-то из Нидерландов

потому, что имеет батарею

>Пидарные нидерландские китайцы (или китайские нидерландцы) не положили зарядное устройство.

так вам же $1 скинули, карл... ;)
 
Останнє редагування:
а как качество видео? можешь снять в максимальном качестве и выложить в инет?
 
а как качество видео? можешь снять в максимальном качестве и выложить в инет?

Сюда немножко залил:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі




так вам же $1 скинули, карл.

Открыл спор. Зарядное уже едет ко мне)).
 
Останнє редагування:
рэспэкт....качество видео - отличное
 
Еще бы было хуевым статическое видео. Хотябы с рук на ходу сними чего, поверти в стороны. Тоже хочу купить, на нормальную камеру конечно денег жаль.



Короче пох, взял и себе по этой ссылке :D
Вроде норм цена за такую комплектацию.
 
Останнє редагування:
Дай ещё видоса в экшене и при малой освещенности. А то я планирую себе её купить, не за дурные деньги, как гопро.

И что такое SJCAM не оригинал? Типа подделки на SJCAM?
 
Раскладываю все по кучкам. Креплений дохерищщя: на пояс, на руль, на шлем, на руку и т.д. Плюс какие-то хомутики и стальной тросик. Запасная крышка для гидробокса. Бонусный аккумулятор. Адаптер для зарядки аккумуляторов.
Комплект зачот :клас:
 
Насправді стандартний комплект кріплень. Такі ж самі йдуть зі всіма камерами( і гопро, і сж, і китайськими аналогами типо сабжу). Останні моделі гопро та сж лише стали в комплекті мати лише пару кріплень, а інші докупати.
З додаткового тут лише акум та зарядка для нього. І ці китай-клони краще брати одразу з додатковим акумом бо він все одно знадобиться, а клони бувають двох видів з двома трохи різними акумами. Міліметр різниці, але потім або тарахтіти буде, оба фігово витягати буде. Тож краще від одного виробника брати одразу додатковий.

Я одразу взяв ще на груди кріплення та поплавок.
 
Приїхала і моя. Думаю дублювати анбокс сенсу немає. З'їзджу пізніше на велі чи ролах, щоб екшн картинку дати. Погано, що ще на груди кріплення не приїхало.
 
Останнє редагування:
Ребят, извините, что может не в тему, но 1 октября SOOCOO S70 по 90 баксов будет отдаваться... Что скажете? Стоит брать?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Якщо б я зараз стояв перед вибором - я б взяв. Тупо бо цікаво та не пробірочна, як сабж.
До того візуально крутіше та має герметичний порт для підзарядки.

Доречі без вайфаю 70, що вже не настільки більше за сабж у відповідній комплектації. Але вона ж з модним пультом ще :р



Назнімав дофіга, але все фігня. Виявилось, що рідне кріплення на руль велосипеда погане. Точніше воно не підходить для руля велосипеда - погано затискається, камера на перехідничку виходить на доволі довгому важелі та дуже сильно хитається. Треба або нормальне кріплення на руль, або на голову чи груди; все це їде, але поки немає нічого, щоб познімати на ходу.

Картку, що була в комплекті, я затестив - норм, чесні 30Гб, 10 пише, 18 читає. Норм.

720р



Бля, похерила якість ютуба.
Тарахтить не камера.
 
Останнє редагування:
Ця ютуба херить усе.
Ось залив на ЕХ. Авто ізо, треба було вирубити напевно.
Він теж гавнякає повністю, якщо дивитись в його плеері. Перші кадри норм, а потім фігня. Качайте.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Й інет задрачує, повільно вивантажує. Зараз нічне додам.
 
Останнє редагування:
Отаке вийшло вночі. 400 ізо, що явно дофіга. Напевно треба 200 та додати експозиції.
Профіль білого не пам'ятаю який.




додано
Бля, знову похерило і без того не ідеальну якість. Херить роздільну здатність, хоч і пише, що роздільна здатність така ж, як була. Як на ютуб завантажувати без обробки відео?
 
Останнє редагування:
Як на ютуб завантажувати без обробки відео?
Попробуй сделать как написано
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
в П.1

ЗЫ
Я свою только поближе к выходным смогу обкатать. Сейчас не до нее вообще.
 
Нарешті приїхало нормальне кріплення на руль велосипеда. Штатне, як вже казав, для цього не придатне.
Отаке сьогодні зняв, знову вночі, знову з неправильними налаштуваннями для дня, знову ютуба похерила і без того не суперову якість.

Тарахтить таки камера, а саме кнопочка ОК зверху. Треба розібрати та щось підкласти під неї.

 
Останнє редагування:
Отаке вдень
З малою чутливістю вдень погано виходить.
Камера у боксі, тож дуже добре чути всілякі вібрації велосипеда, але нічого ззовні. Ну і кнопка ця дрочова ще...

 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу