• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Cалтовка! Приглашения к велопрогулкам!

50км, ого :eyecrazy:?

Ух, ну я не знаю, это сколько тогда должна быть максимальная?
Не уверен что мой велосипед на такое способен (у меня тяжеленный найнер, хз сколько весит, но иногда кажется что целую тону, особенно когда на 5-й этаж тащу), не говоря уж за мои ноги:)

В любом случае мне еще работать и работать над собой.
 
Які 50? МСМК менше - 50 кіл за годину та 4 хвилини + мінімум 5 місце на міжнародних змаганнях.
І 30 то дофіга - теж розрядна швидкість. Так то ж по рівному асфальту на шосері усього кіл 20. А ти про кк на 100км таке розказуєш.

Раджу тобі забути про усю цю хуйню та просто їздити. 17км поза асфальтом нормальна швидкість. До того ж не у швидкості щастя.
 
Останнє редагування:
Ясно, спасибо.

Видать я просто сарказм не распознал:)

Что касается счастья, то я понимаю что не в скорости, но и не хотелось бы причинять неудобства группе, которая будет постоянно ждать меня пока я доковыляю.

В любом случае я бы с радостью куда нить съездил в воскресенье, так что буду следить за темой (я правда сейчас в центре живу, но до Салтовки уж доеду если не в самую рань старт будет).
 
У ізюм за три дня уздовж донця кто хоче? ;)
 
Заманчивое предложение, я готов согласиться (если меня возьмут конечно:) ). Только мне бы заранее знать дату, что-бы я себе миниотпуск взял.
 
Ну дати немає бо питання лише у тому, щоб знайти бажаючих, з якими вже й вирішити дату. У мене теж графік вільний.
 
Які 50? МСМК менше - 50 кіл за годину та 4 хвилини + мінімум 5 місце на міжнародних змаганнях.
І 30 то дофіга - теж розрядна швидкість. Так то ж по рівному асфальту на шосері усього кіл 20. А ти про кк на 100км таке розказуєш.

Раджу тобі забути про усю цю хуйню та просто їздити. 17км поза асфальтом нормальна швидкість. До того ж не у швидкості щастя.

та 20км/час средняя скорость по трассе-то очень даже прилично,как для меня,учитывая то, шо ровных участков нет, в какую бы сторону от города не едешь..
 
Ну так на то вона і середня. З гірочок то не 20 йдеш.
20 для чистого асфальту то матрас напевно ще.
Хоча від відстані залежить - на навеликій дистанції й притопити можна без втрат, а от всю довгу дистанцію після цього можна й не пройти.
 
Круто вы порешали на 3-х дневную поездку! :клас:
И как, ездили?
 
Ні, бо нічого не "порешали".
Хотілося б більше, ніж удвох.
Хоча за наявністю відсутності бажаючих, можна і вдвох.

Вже деякий час намагаюсь знайти компанію для цього вояжу, але щось так ніхто не хоче. При чому головний аргумент, що маршрут невідомий. При чому це є аргументом й в тих, з ким так само сусанили.
 
Останнє редагування:
Кто по зиме катает. ?
 
Я катаю. Взимку по морозу зі снігом норм, по теперішніх говнах гірше.
 
Наверное найти с кем покатать в такую погоду нереально. А я не против
 
Итак, предлагаю поучаствовать в хорошем начинании ;)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
news_image_UMBNT9.jpg
Скоро... [emoji4]
 
Пфф, отак скоро буде. Хоча у більшості "справжніх велосипедистів" вже так.

junior_divan.jpg
 
Продолжить развитие велоинфраструктуры Харькова с создания веломаршрута по проспекту Науки (от пл. Свободы до пересечения с ул. Деревянко).
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
В связи с похолоданием пришлось на время переехать в более тёплый климат :)
 
Назад
Зверху Знизу