Глава СБУ нагородив форумчанина

Стоик555

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 06.06.2017
Повідом.: 3
Глава СБУ нагородив форумчанина

Глава СБУ Грицак нагородив нашого форумчанина Подякою і "видзнакою голови СБУ другого ступеня", за запобігання в Харкові трагедії, більш масштабною, ніж Одеська трагедія 2 Травня.
1 березня 2014 р. історія нашого міста могла піти по іншому шляху. Аферист з Росії, який втік в Україну, організував захоплення танків на Харківському бронетанковому заводі, що б 1 березня 2014 р. з метою пригнати їх на площу, на мітинг. Аферист переконав харків'ян, що він співробітник ФСБ, хоча таким не був, і що після прибуття до обласної адміністрації танків під російськими прапорами, Росія введе в Харків війська. Сигналом до введення військ повинен був послужити розстріл адміністрації з гармат танка.
Наш форумчанин, ціною здоров'я і ризикуючи життям, зірвав цю провокацію, за що і був нагороджений, три роки потому.

P.s. Я спеціально зробив новий нік, що б розповісти цю історію.
Знаю, що Призрак буде проти. Але не можу по-іншому.
 
ШО значит - против, как это - против.
У нас на форуме замечательные юзеры, и нужно знать о каждом нашем герое.

Хоче забути про той жах. Але якщо забути, що він може повторитися.
 
Адміністрація, можна цю тему, хоча б на деякий час закріпити в топі?
 
Наш форумчанин, ціною здоров'я і ризикуючи життям, зірвав цю провокацію, за що і був нагороджений, три роки потому.

P.s. Я спеціально зробив новий нік, що б розповісти цю історію.
Знаю, що Призрак буде проти. Але не можу по-іншому.

Ни хрена себе! Респект и уважение, если так.
 
Фамилию можно? Сделаю репост на фейсбуке, у мну там подписчиков много.
 
Ну не хочет чел светится. Это его право. Зачем за него решать?
 
А юзеры теперь не могут закрыть тему

Я думал вброс... Если правда то респект и уважуха :клас:

Может через несколько лет подробности напишешь...

Увы, не вброс. 28 февраля 2014 второй день рождения.
 
Автор темы

:рл:
Глава СБУ Грицак нагородив нашого форумчанина Подякою і "видзнакою голови СБУ другого ступеня", за запобігання в Харкові трагедії, більш масштабною, ніж Одеська трагедія 2 Травня.
1 березня 2014 р. історія нашого міста могла піти по іншому шляху. Аферист з Росії, який втік в Україну, організував захоплення танків на Харківському бронетанковому заводі, що б 1 березня 2014 р. з метою пригнати їх на площу, на мітинг. Аферист переконав харків'ян, що він співробітник ФСБ, хоча таким не був, і що після прибуття до обласної адміністрації танків під російськими прапорами, Росія введе в Харків війська. Сигналом до введення військ повинен був послужити розстріл адміністрації з гармат танка.
Наш форумчанин, ціною здоров'я і ризикуючи життям, зірвав цю провокацію, за що і був нагороджений, три роки потому.

P.s. Я спеціально зробив новий нік, що б розповісти цю історію.
Знаю, що Призрак буде проти. Але не можу по-іншому.

https://www.kharkovforum.com/attachment.php?attachmentid=12250733&stc=1&d=1496738161
 

Вкладення

  • lis-0004.jpg
    lis-0004.jpg
    45.6 КБ · Перегляди: 1413
Назад
Зверху Знизу