Під санкції потрапили Сєченов, Володін, ряд чиновників та бізнесменів. Міллєра там немає

Статус: Offline
Реєстрація: 03.12.2010
Повідом.: 1368
Під санкції потрапили Сєченов, Володін, ряд чиновників та бізнесменів. Міллєра там немає

В оновлений "чорний список" Мінфіну США, зокрема, потрапили президент "Роснефти" Ігор Сєчин, перший заступник адміністрації президента РФ В'ячеслав Володін, заступник голови уряду РФ Дмитро Козак

Також у списку - глава держкорпорації "Ростех" Сергій Чемезов і директор ФСО Євген Муров. Як повідомляє Слон.ru, весь список опубліковано на сайті американського відомства, передає Еспресо.TV.

Серед організацій, що потрапили до списку санкцій - холдинг Volga Group, що об'єднує активи Геннадія Тимченко, а також Собінбанк - "дочка" банку "Росія" Юрія Ковальчука.

Інформація New York Times про те, що в оновлений список Мінфіну також може потрапити глава "Газпрому" Олексій Міллер не підтвердилася.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
путлер плевал на эти санкции
 
госпади, чи ни санкции, говорили же,что третий уровень - это полный отказ от рос газа
 
Не все так просто.
Блокируется финансовая работа всех предприятий, где перечисленные физ лица и юридические, являются учредителями с долей в 50%.
 
госпади, чи ни санкции, говорили же,что третий уровень - это полный отказ от рос газа

Мне муж вчера обьяснял пол ночи-это и есть фактически начало закрытия кранов.. на то, чтобы из земли дуло, а из кранов текло нужны средства, которые у русских забирают в огромных количествах.. их фектически ставят к стенке... это просто звучит-ЛИЧНЫЕ санкции, но у этих личностей до 70% акций в руках!
 
Да будут закручивать гайки медленно, но уверенно в течении 5-10 лет. Нужно время что бы перестроиться компаниям. Я думаю такую выходку пу, запад не простит.
 
а че миллира то нет? договорился?
 
Назад
Зверху Знизу