Вся політика

Статус: Offline
Реєстрація: 24.07.2008
Повідом.: 1713
Вся політика

Люди, а вам не запало вже переливати із пустого в порожнє?

Юля погана.
Ющенко поганий.
Янукович поганий
Коаліція погана
Литвин поганий
Соціалісти погані
Погані комуністи...

А звідкіля ці всі погані взялися? А хто їх терпляче на своїх горбах тягає? А хто без вагань сплачує майже самі ідіотські податки (ми на 7му місці з кінця, угу). Скільки ви їм віддаєте, замисліться. Лише одним ПДВ. А скільки інших податків? Та ви гляньте на податкову! Гляньте на машини та хороми народнообраних! Гляньте на прихвостнів...

Ми всі такі. Нам всім треба одно, і запхатися ТУДИ, у вляду, можна тільки роблячи те, що кажуть дядьки з грошима. Чи важливо, які це дядьки - західні, російські, свої - коли їх ціль - лише збагачення за наш рахунок. І вся політика їхня на тому стоїть. Різниця лише в тому, хто чим прикривається.
 
Ми всі такі. Нам всім треба одно, і запхатися ТУДИ, у вляду, можна тільки роблячи те, що кажуть дядьки з грошима. Чи важливо, які це дядьки - західні, російські, свої - коли їх ціль - лише збагачення за наш рахунок. І вся політика їхня на тому стоїть. Різниця лише в тому, хто чим прикривається.
ППКС
 
осчастливил тему
 
Люди, а вам не запало вже переливати із пустого в порожнє?

Юля погана.
Ющенко поганий.
Янукович поганий
Коаліція погана
Литвин поганий
Соціалісти погані
Погані комуністи...

А звідкіля ці всі погані взялися? А хто їх терпляче на своїх горбах тягає? А хто без вагань сплачує майже самі ідіотські податки (ми на 7му місці з кінця, угу). Скільки ви їм віддаєте, замисліться. Лише одним ПДВ. А скільки інших податків? Та ви гляньте на податкову! Гляньте на машини та хороми народнообраних! Гляньте на прихвостнів...

Ми всі такі. Нам всім треба одно, і запхатися ТУДИ, у вляду, можна тільки роблячи те, що кажуть дядьки з грошима. Чи важливо, які це дядьки - західні, російські, свої - коли їх ціль - лише збагачення за наш рахунок. І вся політика їхня на тому стоїть. Різниця лише в тому, хто чим прикривається.
И?
Кроме лозунгов конкретика будет или таки нет?
Вот в 1917 году одними лозунгами не обошлись. Хотите славы в веках, читайте труды Ленина.
Не забудьте выбрать достойную соратницу а-ля Коллонтай;)
 
А що пан пропонує?
"...Чи є цому розумна альтернатива? Блядськi цi питання зайобують..." (с) Лесь Поререв'янський
 
А що пан пропонує?
"...Чи є цому розумна альтернатива? Блядськi цi питання зайобують..." (с) Лесь Поререв'янський

"...Привид. Дивись, мій сину, це - жидомасони. Ти запиздяч дрючком їх по печінці, потом мєнє доложиш. Шо не ясно?..." (с) Лесь Поререв'янський
 
Зачить це варіант вирішення проблеми оптимальний, якщо ніхто не сперечається :D
 
вихід вам, альтернативи... А ваші теревені "ой вони суки" - вихід?

Просто вся політика нині - шоу, серіал. На манєже всє те жє. Я просто "отношусь положительно - ложил и ложить буду" на всю цю політику.
 
Просто вся політика нині - шоу, серіал. На манєже всє те жє. Я просто "отношусь положительно - ложил и ложить буду" на всю цю політику.
Вот молодец! Ты даже не представляешь, с каким прибором они на тебя положили. Кому от этого легче?
"Что для нижнего потолок, для верхнего - сугубо пол" (с)
 
а кому холодно чи жарко від ваших криків, що вони всі погані, крім (потрібне вставити). Або й що всі погані. а поставте всіх нових, за рік зажруться. "Дракон помер - хай живе дракон" (с) з Китайської казки про жадібність.
 
а кому холодно чи жарко від ваших криків, що вони всі погані, крім (потрібне вставити). Або й що всі погані. а поставте всіх нових, за рік зажруться. "Дракон помер - хай живе дракон" (с) з Китайської казки про жадібність.
Ты, надо понимать, анархист?
Это ж политика, коричневое пятно на Харьков-форуме. Не ходи сюда, испачкаешься.
 
Аффтар, убей сибя апстену.
Тебе стало завидно, что "дядьки с грошима" остановили свой выбор не на тебе?
 
Ты, надо понимать, анархист?
Это ж политика, коричневое пятно на Харьков-форуме. Не ходи сюда, испачкаешься.
Я пока не могу ответить на этот вопрос, т.к. не совсем понимаю сам, кто я в полит.аспекте. Скорее я на позиции поддержки центральной власти, даже при учете того, что Ющенко меня совсем не устраивает. Монархист я ;)
 
Назад
Зверху Знизу