Ситуейшн. БФ

Недавно змінив роботу. Так ось з самої першої миті на новому місці помітив одну особу жіночої статті. Помітив це ще легко сказано;)
Так ось вже другий тиждень працюю, і все ніяк з голови не вилазить вона. Тим більше що працюємо в одній кімнаті. До себе не дуже підпускає ... Пробував і так, і сяк - безрезультатно. На руках обручок ніяких немає, але мимоволі під час її розмови по мобільному зрозумів, що вона, можливо, одружена і має дітей. Пробував знайти про нею хоч якусь інформацію по своїй базі - нуль.
Що робити? Реально, що вона може не носити обручки? Алергія на золото чи як?:rolleyes:

может вы ей просто неприятны или отвратительны? всяко бывает, у меня в универе был одногруппник - хорошо ко мне относился но я его на дух не переносила, он был мне глубоко неприятен, чтото в его внешности меня раздражало и отвращало до ужаса, хотя для остальных нормально, моей подруге он даже нравился- так что все может быть- не лезьте к ней- не доводите до греха ее, а то еще треснет чем то или пошлет :D
 
:rolleyes:чо ж я так расстроилась-та?! ....
а всё моя вера в людей и прекрасное....в любовь, например.:rolleyes:

Переважно не носять ті, які нещасливі у шлюбі
чы яки не в шлюби, но щаслыви:rolleyes:
Ты на украинском ей предлагаешь? Я бы тоже відмовилась
тюююю
даже не представляю почему так:rolleyes:
:)


Завтра куплю зранку кіло цукерок. Хоча не факт, що візьме. На днях віддячився їм шоколадкою, так вона не їла

взяла?
завтра уже прошло:rolleyes:
 
Назад
Зверху Знизу