Промышленный музей Харькова(технопарк)

да с охраной договоритесь и будет вам технопарк на любом заводе
вот как эти товарищи сделали,когда Серп еще стоял
ldpriuFe2r4
 
Просто было бы неплохо если бы на какой нибудь площадке Харькова открылся бы технический музей Харькова -танки, самолёты, макеты турбин, натурные стенды. Ведь у нас полно НИИ, учебных заведений, предприятий хоть и многие дохлые но ведь есть в загашниках чем похвастаться.... Я думаю такой музей под открытым небом пользовался бы большой популярностью. А место (тут надо подумать :D)...Я думаю такой музей был бы интересен всем ну и молодёжи в выборе будущей профессии тоже бы помог. А вы как считаете ? Тему можно развить , мысли как говориться иногда материализуются...

На базе музея можно было бы проводить технические семинары, конференции ..да много можно что придумать ..туристов бы привлёк...

Более интересно и полезно было бы вместо танков сделать вот это: 66IdulxRBC0

В Киеве уже есть
Дві тисячі квадратних метрів захоплюючого дозвілля, три поверхи наочних прикладів, більше двохсот інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, – все це унікальний музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», який з нетерпінням чекає на своїх перших відвідувачів у самому серці історичного Києва, на Подолі, за адресою вул. Верхній Вал, 2-а.
«Експериментаніум» − це науково-розважальний центр, де наочно і доступно демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під саму стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Тільки простягни руку, щоби ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон науки.
Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки: тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт, розбираються у безлічі головоломок та здійснюють чимало нових відкриттів.
Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм, акустика. В окремому залі представлена анатомія, різноманітні оптичні ілюзії та головоломки. Не згубитися у вирі цікавинок допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати, тому сміливо мандрувати світом науки можна абсолютно самостійно. Коли ж щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи – студенти та випускники провідних технічних вузів.
Незабутньо проводять дозвілля тут не лише діти, а й дорослі: вивчення науки та історії її розвитку в такій формі нікого не лишають байдужим.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ага,на месте Серпа тоже обещали построить,но ограничились распилом завода,сейчас там пустырь

По-моему, там собирались строить жилые дома...

да с охраной договоритесь и будет вам технопарк на любом заводе
вот как эти товарищи сделали,когда Серп еще стоял
ldpriuFe2r4

Вот она наша прекрасная Родина и прекрасные люди, без национальности, самосознания, плесень... украл-выпил-в тюрьму.
 
Просто было бы неплохо если бы на какой нибудь площадке Харькова открылся бы технический музей Харькова -танки, самолёты, макеты турбин, натурные стенды. Ведь у нас полно НИИ, учебных заведений, предприятий хоть и многие дохлые но ведь есть в загашниках чем похвастаться.... Я думаю такой музей под открытым небом пользовался бы большой популярностью. А место (тут надо подумать :D)...Я думаю такой музей был бы интересен всем ну и молодёжи в выборе будущей профессии тоже бы помог. А вы как считаете ? Тему можно развить , мысли как говориться иногда материализуются...

На базе музея можно было бы проводить технические семинары, конференции ..да много можно что придумать ..туристов бы привлёк...
было-бы не плохо. я в детстве был выставке самолетов военных, мне очень понравилось. хотел стать летчиком.
 
Просто было бы неплохо если бы на какой нибудь площадке Харькова открылся бы технический музей Харькова -танки, самолёты, макеты турбин, натурные стенды.
Идея эта совсем не новая. И люди на разных уровнях уже давно пытаются ее пробить. Результат мы видим, точнее не видим, т.к. властям это не интересно.
 
Назад
Зверху Знизу