А чи є у Харкові пастфаріани?

Статус: Offline
Реєстрація: 27.11.2009
Повідом.: 172
А чи є у Харкові пастфаріани?

Напередодні самого священного пастафаріанского свята цікавлюся, а чи є у Харкові пастафаріани?
 
Я дивуюся! Невже ця потужна релігійна течія досі не досягла меж Харкова, а я тут єдиний "голос волаючого у пустелі"? Брати та сестри пастафаріани, де ви? Чи може мені засновати місцеву релігійну громаду Церкви Літаючого Макаронного Монстра?
 
По-перше, а я думаю, що українською Творця правильно називати не Літаючий Макаронний Монстр. Бо до чого тут італійське - макароне та латинське - монстр? А правильніше буде так: Літаюче Локшинне Чудовисько;
по-друге: я повернуся з села і доведу, що ця релігія є споконвічно українською;
по-третє: шановний Мыгыдырк, пастафаріанство, на відміну від інших світових релігій, є об`єднуючою, але на відмінність від, наприклад, християнства (пам'ятаєте про підставити щоку?) не забороняє (вона взагалі нічого не забороняє) начистити пику, у тому числі москалям за їхні злодіяння.
 
Мені до Iісуса нема діла. Може й гоцул, може і у Карпатах, байдуже ...
Так от, обіцяне: пірати шануються пастафаріанами, як перші пастафаріани. А хто такі пірати? Пірати - це морські розбійники. Добре. А хто такі козаки? Якось там з тюркської це значить - розбійник. Більше того, українськи козаки, поміж іншого, насправді були звичайними морськими піратами, які займалися тим промислом у Азовському та Чорному морях, а також у річках. А славнозвісна козацька чайка - це досконалий на свій час саме піратьский плавзасіб. Чи ви не знали того? Чи не замислювалися над тим? Я нічого не вигадую. Про те свідчать турецькі історичні письмові джерела. А отже, українські козаки, так само, як і інші пірати, шануються пастафаріанами, як перші пастафаріани. Доречі, Міжнародний піратський день усього на 5 діб не співпадає з Днем Українського Козацтва.
Пастафаріани на знак пошани до перших пастафаріан - піратів, носять піратські атрибути та окремі деталі одежі, що нагадують піратську. Тож, українські пастафаріани, на мою думку, так само можуть використовувати козацьку атрибутику, одежу та її окремі деталі, зачиски тощо на знак пошани до перших пастафаріан - піратів. Нема чого нам рядитися у капітана Джека Горобця ...
Що ж стосується россійських пастафаріан, то вони змушені обов`язково легалізувати свої релігійні громади, бо у них на московії без того можна догратися до дуже великих неприємностей. У нас, у нащадків українських піратів, з тим все значно простіше ... :-))
 
Назад
Зверху Знизу