• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Тема про порушення прав учасників бойовіх дій!

Статус: Offline
Реєстрація: 04.08.2010
Повідом.: 258
Тема про порушення прав учасників бойовіх дій!

Пропоную в цій темі добавляти повідомлення про порушення прав УБД.Бажано з фіксацією.Для більш бистрішого реагування служб захисту на цю проблему!!!
Модераторів прошу позначити тему як важливу!
Добавляю свої пости:
25,03,2016
Доброго дня.при поверненні з 23 госпітального відділення 15 клінічної обласної поліклініки додому через автовокзал на Гагаріна.Коли підійшов до каси№3 та спробував купити квитка на автобус Харків-Дніпропетровськ відправленням в 17:35 до м.Перещепино.
Почув відповідь:Льготних квитків немає,хочете купляйте за гроші.
На моє обурення була відповідь що:У нас є список рейсів на які тільки один льготний білет тільки дається.
Хотя білети на цей рейс при мені продавали за кошти.Так як слідуючий рейс був у 20:00 та поки б я доїхав додому то було б уже близько 24:00.Я не спорився з ними бо на данний час лікуюсь по контузії й хвилювання лишні мені можуть зашкодити.Я спитав у водія чи возьме він по УБД на що отримав задовільну відповідь ,та по приїзду додому пишу вам цього листа.Такі історії я чув за останній місяць не одну хотя раніше такого нечув.Тому це потрібно якось прекратити.Прошу Вас оприлюднити якось інформацію(листівки на автовокзалах) для того щоб або можна було кудись звернутись для юридичної допомоги або для коригування протидій цим правопорушенням проти УБД.
7,04,2016
Ну що ж сьогодні історія повторилась.Той же рейс.Підійшов до каси по білет.відповідь та ж сама:Льготний білет проданий ,купляйте за гроші.
На мої слова що не має такого відповідь:У вас нема а у нас Є.
Позвав мінтів які там ходять вони нічого зробить не змогли з ними.Діспетчер сказала що,їй все рівно куди я звернусь.
Визвав по 102 поліцію.Через 15 хвилин приїхали й всі вопроси зразу рішатись почали.Хотя й їм тоже розповідали що перевізники подали список на які рейси один -два льготних білети тільки.Та після слів про складання протоколу продали білет.

В автобусі також їхали ще три воїни. в розмові з ними ,вони розповіли що не хотіли споритись з ними й купляли білети за гроші.
13,04,2016
Учора знов був відказ в придбанні квитка!
визвав патруль поліції та написав заяву!.
Білет продали на рейс який був через 2 години.

А від спілки ні слуху ні духу.Держ служба по ділам ветеранів АТО теж мовчить.Вся книга скарг списана подібними скаргами.Відповіді писати ніхто не збирається.зам начальника автовокзалу сказала що :То ваше право звертатись куда хочете,все рівно нічого непоміняється.
15,04,2016
Сьогодні відвозив справку в госпіталь з міста роботи.Й мав бесіду з керівництвом Держ служби по ділам ветеранів та учасників АТО потім сходили до начальника управління інспекції трансбезпеки у Харківській обл.(начальник дав лічний номер телефону)пообіцяли розібратись.

Через пів години був на автовокзалі й знову почув у відповідь пільгові квитки скінчились купляйте за гроші.
Позвонив начальнику управління інспекції трансбезпеки у Харківській обл.І тільки після його звінка начальнику автовокзала білет знайшовся.

Вообщем СУКИ там сидять на автовокзалі й їх інтересують тільки гроші!!!

P/S з ким мені в слідуючий раз звязуватись???
Сегодня в Харькове 200.Встреча с головой спилкы не удалась(он занимался подготовкой к похорону ).Пообщался с замом.Обещали принять меры.Думаю в ближайшее время ,услышим результат!
2,05,2016
Ну ось отримав сьогодні відповідь на скаргу:

Цим самим вони підтвержують що грубо порушують закони України.Будем сподіватись що СПІЛКА та Державна служба з захисту ветеранів допоможуть з цим питанням розібратись в стислі строки на правовій базі!!!
Але поки що відповідей від них НЕМАЄ!!!

P.S.
Може які ЗМІ заінтересуються щоб зрушити з місця це питання?!!Будемо вдячні за допомогу!!!
З повагою УБД.

Ось полтавчани уже свої права відстояли!Молодці!!!
05,05,2016
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

22,05,2016
Ось й в Сумах Атошники піднялись

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


А учора другу відмовили знову в Харкові на автовокзалі.

Буду завтра телефонувати в спілку та в державну службу ветеранів з пропозиціією про попереджувальне блокування автовокзалу в Харкові.У нас в районі кошти на пільговий проїзд виділяються, тож це не наші проблеми з фінансуванням перевізників що вони скидають на наші плечі,ці питання.


Я думаю що мене УБД підтримають!
 

Вкладення

  • 1 (1).jpg
    1 (1).jpg
    49.7 КБ · Перегляди: 1190
Останнє редагування:
Тільки що звонив спілку Сєргєєву Олександру Сергійовичу.Пообіцяв до завтра розібратись з цими питаннями та звязатись зі мною розповісти про результати!
Будемо ждати завтра!
Позвонив в облраду у відділок соцзахисту так там сказали мені щоб подавав у суд на перевізників,вони нічим помогти не можуть(нафуя вони там сидять? якщо вони нічого неможуть.)
 
Останнє редагування:
також як і "слідуючий" - є "наступній"
по теме: перевозчики - суки; государству откровенно похуй, было бы желание порядок был бы наведен в течении суток (отказ - приостановка для разбирательства/лишение лицензии, штраф)
 
доки на убд сдал,в феврале.в даный момент 92 блогаполучно проебала.пидоры в 92.просто это месть.на войне с 2014 года.
 
Ну по перше я не проффесор з української мови та літератури й стараюсь писати на українській мові хоч й получається з помилками(суржик).вибачайте.
В друге-Звонили мені тільки що з СПІЛКИ,сказали що склали сьогодні колективну заяву й кудись там відправили.Просили підождати пару неділь відповіді.Казали що пікетування це вже останні дії які треба приміняти.Нащо я з цим не згоден,треба було бпровести попереджувальну АКЦІЮ.Бо прийде їм така сама відповідь як і мені 100%.Чомусь в СПІЛЦІ не можуть зрозуміти що перевізники перекладають проблему невиплат їм компенсацій на наші плечі.Що закони порушують ВОНИ а не МИ.Що в суд перевізники зообовязані подавати на МІНСОЦПОЛІТИКИ а не МИ.Під пільговими квитками підрозуміваються не тільки УБД а також інваліди ,багатодітні сімьї й другі пільгові категорії.

Ну що ж почекаємо трохи.А потім мабудь й без спілки попробуємо обійтись,методом сарафанного радіо та небайдужих УБД.

Може в кого є звязки з ПРЕССОЮ просимо надати цим питанням розголосу!!!

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ РОЗІРВЕМО ЦЕ КОЛО Й ПЕРЕМОЖЕМО!!!

ЯКЩО НЕ МИ ТО ХТО???

p/s Звонили з Київа з державної служби захсту ветеранів уточнили куди відправити відповідь на мої запит,скарги.Відповідь від них одна допомогти ми нічим не можем.Перевізники відмовляються -СУДІТЬСЯ з ними самі.
На питання : А чи допоможе суд?
відповіли:А хто його знає.ну хоть бумажка якась буде.

Буду чекати листа з київа,потім вікладу сюди.
 
Останнє редагування:
хуета это все. Нада обходить стороною милицейские и провладные ручные организации ветеранов, собираться толпою, как азов под зрадой, и атошники в других областях, и устраивать дурдом. Пидарье в пиджаках и галстуках только страх понимает и падение рейтинга. А все эти скаргы, сми, обращениея, поклоны, и оббивания порогов - до задницы. В нашей старне решают только две вещи - реальная сила, и реальное бабло. Бабла нет, остается сила.

Казали що пікетування це вже останні дії які треба приміняти
эта спилка от милиции местной, шо вы хотите от нее? :) Нада свою подымать независимую.
 
хуета это все. Нада обходить стороною милицейские и провладные ручные организации ветеранов, собираться толпою, как азов под зрадой, и атошники в других областях, и устраивать дурдом. Пидарье в пиджаках и галстуках только страх понимает и падение рейтинга. А все эти скаргы, сми, обращениея, поклоны, и оббивания порогов - до задницы. В нашей старне решают только две вещи - реальная сила, и реальное бабло. Бабла нет, остается сила.

Ну почекаєм з місяць а потім уже обьявим общий збір на автовокзалі в Харькові!!!
эта спилка от милиции местной, шо вы хотите от нее? :) Нада свою подымать независимую.

Не тільки у нас такі проблеми,люди вже й президенту писали а в відповідь скинули вниз як завжди!
 

Вкладення

  • 13243944_264242217257326_1577179635732451856_o.jpg
    13243944_264242217257326_1577179635732451856_o.jpg
    191.6 КБ · Перегляди: 1020
  • 13233063_264242260590655_255370506198800386_n.jpg
    13233063_264242260590655_255370506198800386_n.jpg
    200.9 КБ · Перегляди: 980
  • 13230096_264242283923986_1779423735105887897_n.jpg
    13230096_264242283923986_1779423735105887897_n.jpg
    61.6 КБ · Перегляди: 992
  • 13239439_264253330589548_7105593183170414083_n.jpg
    13239439_264253330589548_7105593183170414083_n.jpg
    30.3 КБ · Перегляди: 974
в днепре.в 14 году,парни ездили бесплатно по справке про АТО.В ЛЮБОЙ ГОРОД!
 
Ось й розпочинається мій бій
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
в днепре.в 14 году,парни ездили бесплатно по справке про АТО.В ЛЮБОЙ ГОРОД!

таки да, и не только с днепра. Вообще в той области в этом палне лучше все.


А ТСу респект.

Так записуйся в товариство, что в металлисте, вроде как, нормальная альтернатива.

это кто такие, и в чем они нормальные? Ничо о них не знаю.
 
Учора призначили мені адвоката з Харькова.Суд буде в Харькові.

Сьогодні отримав листа з Київа від держслужби по захисту ветеранів.Скан скину завтра.В двух словах.Автовокзал,перевізникинеправі порушують закон-штраф 8 неоподаткованих мінімумів.БЛА_БЛА_БЛА_БЛА.................................................................................................................................................................................................................................................
В подальшому фіксуйте правопорушення та звертайтесь в поліцію. І й ВСЬООООООООО?!
Ну нічого посудимся ще.
Завтра Їдуть до нас в район з спілки областної(збирають всіх атошників).Керівництво району хоче створити ручну спілку.Поставити в керівництві свого чоловічка.А те що ми вже майже створили свою спілку(незвязана ніяк з адміністрацією) так це їх не устраює.Ну нічого обламаються!!!
 
Останнє редагування:
27.04 ехал из Новомосковска в Харьков. 10.05 обратно вдвоем с коллегой. По убд без проблем
 
Викладаю відповідь з Київа.
 

Вкладення

  • img002.jpg
    img002.jpg
    124.5 КБ · Перегляди: 191
  • img003.jpg
    img003.jpg
    113.3 КБ · Перегляди: 190
  • img004.jpg
    img004.jpg
    111.7 КБ · Перегляди: 181
  • img005.jpg
    img005.jpg
    66.2 КБ · Перегляди: 172
Ну що ж ситуація не покращилась!!!Тільки що знову була відмова в продажі квитка.Тільки після звінка до начальника укртранс безпеки в харківській обл. Северина Сергія Олексійовича. 0502320710.
ситуаціязмінилась білет продали.Водій ще й стоячих за автовозалом набрав повно, приїду фотки тв відео попробую викласти сюди.Адвокат працює з приводу подання в суд .Розмовляв тут же з керівником автовокзала,так той казав що ми ж зробити нічого неможемо,так як деякі перевізниуи заборонили продавати більше одного пільгового квитка,але він нас розуміє та нічим помогти неможе.Сказав що зафіксують моє прізвище й в подальшому таких не приятних інцендентів у а мене більш небуде.
Так а другі???В чергі були такі які кричали щоб я не затримував їх.Був піда.ас який казав що туди лохи одні пішли.Жалко не хотілось відволікатись на уйо.ка.А були ті які потїм підійшли й сказали СПАСИБІ.Ось за таких я й готовий битись надалі!!!
Щось відео не грузиться.
HTML:
 [URL]https://www.youtube.com/watch?v=8sWnWAXEH8I[/URL]
 

Вкладення

  • IMG_20160623_154606.jpg
    IMG_20160623_154606.jpg
    36.3 КБ · Перегляди: 269
Останнє редагування:
это кто такие, и в чем они нормальные? Ничо о них не знаю.

В гостинице метталлист их офис, вроде как реальная альтернатива ментовской спилке, называется "Товыриство ветеранив АТО", группа в ВК
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Сьогодні на автовокзалі відмовили товаришу,ну він слабачок не захотів споритись купив білет.Адвокат сьогодні зробив ззапрос в НАЦПОЛІЦІЮ по автовокзалу,(складених протоколах)Було б добре як би там були ще не тільки мої.Бо в нас народ нехоче тяганини й бистро здається!
 
Учора було відправлено листа від спілки в обласний відділ освіти з приводу відмови деяких вишів дітям УБД в пільгах(безоплатному проживанню в гуртожитках.).

Сьогодні знято телесюжет на аавтовокзалі про відмову в продажі квитків.Як вони на камеру співали:)Скоро покажу.

Щось нерозумію.Що тільки я зтикаюсь з порушенням прав чи в нас МОЯ ХАТА З КРАЮ???
 
Був піда.ас який казав що туди лохи одні пішли.
власти все это только на руку. На самом деле нужно растреливать и власть и этих пидарасов. Но пидарасы и властьустраивают у нас пидрпарады, а хлопцы гибнут по отделению в сутки
Щось нерозумію.Що тільки я зтикаюсь з порушенням прав чи в нас МОЯ ХАТА З КРАЮ???
я никуда не езжу. Работа-дом-работа-дом-работа-дом....порушувать нечего. Когда-то на землю маккулатуру подавал, но там глухо, я забил хуй, ебал я еще бегать по кабинетам канючить, заносить и кланятся. Если настанет тут Сомали, все шо мне нада, я сам возьму, пока не завалят. Нахуй все это говно бюрократическое.
 
Назад
Зверху Знизу