Підлітки-садисти закатували чоловіка

B_K

Статус: Offline
Реєстрація: 06.04.2012
Повідом.: 7353
Підлітки-садисти закатували чоловіка

Нелюдська жорстокість підлітків. У містечку Бурині на Сумщині дев'ятикласник та учень ПТУ до смерті закатували незнайомого чоловіка. Хлопці вдерлися до нього додому, безжально різали нещасного ножем, а потім били та гвалтували. Під час тортур господар несамовито кричав, але мучителів це не спиняло. Незважаючи на те, що хлопці неповнолітні, якщо їхню вину доведуть - то решту життя обоє проведуть за гратами.

Галина Павлівна без здригань не в змозі згадувати, як побачила закатоване тіло свого сусіда. Жінка боїться, що це жахіття її переслідуватиме все її життя.

Галина Павлівна, сусідка загиблого:
- Як зайшла, як побачила, який він є, лучше б вони мене не звали в поняті вчора, я як побачила його, так у мене серце закипіло, як мені його жалько.

Анатолія знайшли в його оселі, на підлозі, в калюжі крові. Було очевидно, що нещасний чоловік помирав у страшних муках. Спалене волосся, сотні порізів та сліди від ударів на всіх частинах тіла. А поруч - розкидані уламки палиць, леза та ніж. Все - в червоних плямах. Судмедексперти підтвердили здогадки правоохоронців - 47-річна жертва померла від жорстоких катувань.

Сергій Кудрявський, перший заступник керівника Буринського РВ міліції:
- Характер і обстановка вказували, що особа була піддана тортурам, фактично було встановлено, що помер від розриву внутрішніх органів, зокрема розрив печінки і сигмовидної кишки. Ну фактично шляхом вставляння дерев'яних палиць у природні отвори тіла.

Приголомшені обставинами жорстокого убивства, правоохоронці отетеріли ще раз - коли з'ясували підозрюваних в цьому справді нелюдському злочині. Найжахливіше, та безжальними катами, що замучили дорослого чоловіка, виявилися… діти.

Сергій Кудрявський, перший заступник керівника Буринського РВ міліції:
- Виявилося, це двоє неповнолітніх з неблагополучних сімей. 15-річні обоє хлопці. Мотиви злочину встановлюються.

Чому дев'ятикласник і студент місцевого училища - обидва мешканці сусіднього села - повертаючись після футбольного матчу, вдерлися додому до самотнього чоловіка? Підлітки, хоч і зізналися у скоєному, але пояснити, навіщо вбили, не можуть. Запевняють, що не вживали ні алкоголю, ні наркотиків. То що ж змусило їх так жорстоко вбивати? Вони знизують плечима і розповідають, що свою жертву застали, коли чоловік спав - після кількох чарок. Спочатку підпалили волосся. Побачили, що нещасний майже не чинить опору, і не стали стримуватись - били та ґвалтували нещасного, не зважаючи на його несамовитий крик.

Олександр Даценко, слідчий Буринського РВ міліції:

- Почали наносити удари палицями по голові, взяли лезо, порізали обличчя, ноги, живот чоловіку. Потім взяли лезо та відрізали частину полового органу. Як пояснюють вони, чоловік знаходився живий, він кричав, да, ворушив рукою ще.

Побачивши, що бідолаха помер, хлопці спокійно пішли по домівках, де їх і затримали того самого дня. Сказати, що сусіди 47-річного Анатолія вражені всім цим жахом - не сказати нічого. З плачем розповідають - загиблий Анатолій жив самотньо, тихо, постійної роботи не мав. Іноді випивав, проте без діла не сидів - з самого ранку і до вечора допомагав сусідам по господарству.

Галина Павлівна, сусідка загиблого:
- Він добрий чоловік був, шо добрий, то добрий, і нікому він поганого нічого не зробив. За шо тільки вони, собаки, оце так поіздевалися над ним. Іх треба не то шо, а поубивать за такі вещі, шо вони над ним так іздевалися.

Галина Павлівна хоче, щоб за страхітливий злочин школярів-звірів покарали якнайжорсткіше. Правоохоронці солідарні з жінкою і кажуть: якщо вину убивць доведуть - їм може загрожувати довічне ув'язнення.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
да никуя им не будет
 
Ну і нахуя ти припер це сюди? Це що, філіал спід-інфо? Завжди звертав увагу, що ті кому цікава кримінальна хроніка якісь збочені придурки.
 
Анижедети ... сука смертную казнь нужно вернуть !
 
а шо такоє оксі занервував? цього не може бути, чи шо?

Мені гурмани кримінальних хронік не подобаються, які отримують задоволення від перегляду усіляких жахів типу "дівчинку забили утюгом".

Вибачте, але це збочення.
 
Ну і нахуя ти припер це сюди? Це що, філіал спід-інфо? Завжди звертав увагу, що ті кому цікава кримінальна хроніка якісь збочені придурки.
Не, со Спид-Инфо отмазка какая-то левая, за уши притянутая. Надо было, как тов. Саахов, упирать на то, что "если и крадут невест, то только не в моем районе". Этот беспредел - в Сумской области, а в нашей, Харьковской, такого быть не может.
 
Не может этого быть! Такое может быть только в злобной Рашке! Спроси у оскомороха - он зуб даст (сам не могу спросить, я этого врага Украины в блэк-лист засунул)

Сообщение от oxiumoron
Ну і нахуя ти припер це сюди? Це що, філіал спід-інфо? Завжди звертав увагу, що ті кому цікава кримінальна хроніка якісь збочені придурки.
А вот и оскоморох нарисовался :-) Ай-ай-ай, как же так. Было бы в России - оскоморох первым бы запостил эту тему и желчью бы изливался 2 недели, а тут на тебе, разрыв пердака - в Украине произошло...
 
А вот и оскоморох нарисовался Ай-ай-ай, как же так. Было бы в России - оскоморох первым бы запостил эту тему и желчью бы изливался 2 недели, а тут на тебе, разрыв пердака - в Украине произошло...
ничего можно просто название города поменять, увы(
 
Не может этого быть! Такое может быть только в злобной Рашке! Спроси у оскомороха - он зуб даст (сам не могу спросить, я этого врага Украины в блэк-лист засунул)


А вот и оскоморох нарисовался :-) Ай-ай-ай, как же так. Было бы в России - оскоморох первым бы запостил эту тему и желчью бы изливался 2 недели, а тут на тебе, разрыв пердака - в Украине произошло...

Фуфайка, якби я хотів постити те як когось розчленовують та гвалтують у дегенератській глибинці рф, я б це вже давно робив. При чому цього "добра" стільки, що можна лише ним забити усю стрічку розділу. Але я цього ніколи не робив та не збираюся.
 
Надеюсь с ними, в тюрячке, будут делать то про что Джей и Молчливый Боб расказывают
 
Праскою, oxiumoronе, праскою
Походу просто он думает на русском языке. Недопатриот получается какой то.

А вообще когда не копирует текст откуда то, то суржик у него довольно забавный))
 
А вообще когда не копирует текст откуда то, то суржик у него довольно забавный))
Почему же суржик? Это вполне себе украинский. Если можно так говорить то это больше диалект. У него проскакивает словечки чисто западные, иногда диалект центральной Украины. Но все меркнет перед теб что оксю отрастил себе украинскую челюсть, которой читает(а вполне вероятно что и ней же пишет) :D.
Окси, как там недвига в крыму поживает? Налоги рашке платятся?
 
История какая-то мутная. Больше смахивает на самосуд, с вполне конкретным подтекстом..
 
Назад
Зверху Знизу