Как ты нам дорог.....

Статус: Offline
Реєстрація: 21.01.2009
Повідом.: 563
Как ты нам дорог.....

18:51,*4 грудня 2012, вівторокAAA

2012 року витрати на утримання Януковича зросли на 50% - до 2 млн. грн. на день *25



Утримання президента Віктора Януковича в 2012 році обійшлося в країні в 635 мільйонів гривень, тобто майже 2 мільйони гривень в день.

Про це пише Forbes.ua з посиланням на «Вісник державних закупівель».

З 2010 року, початку каденції президента, ця сума склала 1,42 мільярда гривень.

Відзначимо, що за підрахунками журналу Кореспондент у 2011 році один день президента коштував державному бюджету 170 тис. USD (тобто 1,360 млн. грн.).

«Жоден тендер на будівництво та реконструкцію президентських об'єктів не був проведений за процедурою відкритих торгів - всі торги проводилися за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», - відзначає видання.

Крім прямих розтрат, вказує сайт, «збитки держави складаються ще і з недоотриманого прибутку - чотири елітних броньованих Mercedes, вилучені митницею, не були продані, а безкоштовно віддані Держуправлінню справами; 30 тисяч га мисливських угідь біля «Сухолуччя» під Києвом і дев'ять тисяч га біля Ведмідь-гори в Криму також безкоштовно перейшли в користування «президентському» товариству мисливців і рибалок «Кедр».

Карпатська резиденція «Синьогора» зазнала в цьому році реконструкцію та добудову гостьових будиночків і ресторанів на загальну суму в 81,32 мільйон гривень. З 2010 року на це місце пішло майже 0,25 мільярда гривень.

Реконструкція кримських дач Януковича, споруда вертолітних майданчиків та реконструкція прилеглих доріг обійшлася в 2012 році в 94 мільйони гривень, за три роки - в 373 мільйони гривень.

Полювання. На облаштування, будівництво доріг і передачу мисливських угідь в довговічну оренду наближеному до президента «Суспільству мисливців і рибалок «Кедр», заснованому міністром ПЕК Юрієм Бойком, екс-главою «Укравтодору» Володимиром Демішканом і черкаським губернатором Сергієм Тулубом, було витрачено 124 мільйони гривень, за три роки - 144 мільйона.

Президентська рибалка в 2012 році коштувала 6,55 мільйонів гривень, за три роки - більше 16 мільйонів. У цю суму увійшли будівельні роботи в колишньому природному заповіднику в Криму, де Янукович зараз проводить час з вудкою.

Автопарк, який за станом на початок року складався з 385 машин, обійшовся бюджету в 2012 році майже в 40 мільйонів гривень, за три роки - в 122 мільйонів.
Утримання президентського авіатранспорту обійшлося в 95 мільйонів гривень, за три роки - в 251,6 мільйонів гривень. Тільки на оренду трьох вертольотів люкс-класу у наближеною до президента фірми «Танталіт», якій формально належить «Межигір'я», в цьому році пішло 8,1 мільйона гривень.

Прийом гостей, а також реконструкція для цієї мети Маріїнського палацу і комплексу старовинних будівель на Липках в цьому році коштував 194 мільйони гривень, за три роки - 203 мільйони (раніше реконструкції не проводилися).

Утримання адміністрації президента і Держуправління справами, основна стаття якого припадає на харчування, в цьому році коштувало 50 мільйонів гривень, за три роки - майже 60.

Джерело: Українська правда

Вголос

Мітки:*новини, політика, львів
 
2 лимона? За лимон гривен в день я думаю можно купить президента получше. Кто там у нас без работы? Клинтона в президенты, или Лукашенко, он по совместительству все успеет.
 
За лимон гривен в день я думаю можно купить президента получше. Кто там у нас без работы?
Я согласен на пол- ставки. Абисчаю сделать дороги, пАвысить зарплаты и т.д.
Честное- пионерское :ги:
 
Яка ж багата у нас країна, якшо презик дозволяє собі такі понти!
 
Как на Украине говорят:"своим салом,да себе по морде".мазохизм...



Да за такие бабки ОНО должно ж...пу рвать,в стране раскол (парламент).А оно на встрече с каким то вождем племени писи-каки,т к нормальные с ним общается не хотят....или по пенькам скачет...или в боулинг кортежем играет на дорогах,мешая людям работать...какой то пир во время чумы.народ заслуживает свое правительство...за синие зонтики и кг гречки....
 
Останнє редагування:
Да,за такие бабки можно нанять киллера экстра классса.
 
Может купим Обаму или Меркель?
 
Утримання президента Віктора Януковича в 2012 році обійшлося в країні в 635 мільйонів гривень, тобто майже 2 мільйони гривень в день.
чего?!))) огооооо.ю не, ну за такую сумму лучше уж купить президента получше+дороги по всей стране отремонтить города
 
Витя Федорович, так как ты и твоя кодла правит - так это вы народу платить должны а не по нашим карманам шариться.

Можно считать официальным заявлением и согласно закону об обращении граждан, в течении месяца ожидаю ответа.
 
Назад
Зверху Знизу