Покращення щодо використання РРО

Статус: Offline
Реєстрація: 14.05.2008
Повідом.: 20193
Покращення щодо використання РРО

Зе знает, где найти деньги для бюджета.
Александр Зарайский
1 год
Я в екстазі!
Що ж поздоровляю весь малий бізнес, який голосував за Зе-команду. :) :) :)

На сайті Верховної Ради України з’явилися тексти законопроектів №1053 і №1073 щодо використання РРО і там стільки чудового, що я в захваті:

1) РРО повинні будуть використовувати вся платники єдиного податку без залежності від виду діяльності та обсягів (так навіть ті хто надає послуги). Так там є перехідний період але з купою виключень то ж можемо казати що всі.

І головне там з'явився який невідомий програмний комплекс якого ще немає і невідомо коли будет. То ж може йде не про РРО в смартфоні, а про звичні РРО - "гробики".

2) Зберігаються всі паперові прибамбаси як то книга, друк Z-звіту (який вицвітає) і за відсутність яких штрафують

3) Штрафи збільшено до 10 разів. Наприклад якщо не дав чек штраф 150% вартості не пробитого товару АЛЕ не меньше 850 грн. (друге порушення 250% але не менше 1700). Ніякого 1 грн на за перше порушення. Решта штрафів так само зростуть.

4) Вводиться інститут стукачів в законі називається кешбек. Якщо громадянин повідомив про порушення йому держава виплачує винагороду 100% вартості товару який він придбав.

Це все якщо коротко.
Враховуючи монобільшість в ВР, проблем з прийняттям я думаю не буде.

Ну шо - здобули? ;) :)

ЗІ. Тепер найцікавіше.
Я майже впевнений що враховуючи попередній досвід з відміною РРО вже навіть після спливу терміну початку використання:

а) ФО-Пи не будуть поспішать їх купувати. Буде як з євробляхерами - до останнього будуть сподіватись, що скасують. І щось почнеться тільки після того як почнуть масово штрафувати.

б) виробники РРО не будуть поспішати з виробництвом касових апаратів. Як результат коли виникне масовий попит буде дефіцит РРО.
И что самое печальное в законопроектах так и есть

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


А т.к. обученные Трускавцом депутаты принимают не читая, этот замечательный законопроект станет законом.
По-моему Зе сделал этих мерзких коммерсов. И может даже разом.
 
Фсьо прапала!
 
Покращення и для бюджетников есть
В Україні готують тотальну перевірку всіх, хто отримує будь-яку допомогу від держави: починаючи від пенсій і закінчуючи стипендіями. Під перевірку потраплять мільйони сімей. А ті, хто порушив правила, повинні будуть повернути гроші до бюджету.

Відповідний законопроєкт зареєстрував голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, член "Слуги народу" Данило Гетманцев.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
7695881686c7e51cf7add79171ffc345.jpg

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
4) Вводиться інститут стукачів в законі називається кешбек. Якщо громадянин повідомив про порушення йому держава виплачує винагороду 100% вартості товару який він придбав.
крутяк, ну берегитесь торгаши:yahoo:
 
А т.к. обученные Трускавцом депутаты принимают не читая, этот замечательный законопроект станет законом.
По-моему Зе сделал этих мерзких коммерсов. И может даже разом
так они не один не читали , когда их читать? если они как на принтере вылетают?
 
Зе знает, где найти деньги для бюджета.

И что самое печальное в законопроектах так и есть

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


А т.к. обученные Трускавцом депутаты принимают не читая, этот замечательный законопроект станет законом.
По-моему Зе сделал этих мерзких коммерсов. И может даже разом.

Ипать , ипать , и ипать , як завещал великий Ленин !
 
Теперь будут выть, что при Порохе, на которого столько пиздели, жилось лучше.
 
А сказать долбоёбам: эй, долбоёбы, полегче, мы ж не успеваем - слабо? Ну, логично, а нахуя?
я даже могу понять эти хер какие законы которые под допингом в офисе штампуют ..но не пойму нахрена эти Зе депутаты туда пошли??? просто получить корочку НД?? и паек из колбасы ?? не то что не читаю и не пытаются вникать в законы и их обсуждать .. "царь горох" сказал принять вот зеленое сборище и жмет тупо кнопки
 
я даже могу понять эти хер какие законы которые под допингом в офисе штампуют ..но не пойму нахрена эти Зе депутаты туда пошли??? просто получить корочку НД?? и паек из колбасы ?? не то что не читаю и не пытаются вникать в законы и их обсуждать .. "царь горох" сказал принять вот зеленое сборище и жмет тупо кнопки
Ну так да [emoji52]
Щитайу, шо все, кто пошёл в нардепы - по умолчанию пидарасы. А кто пошёл от Зе - безответственные пидарасы.
 
Так там є перехідний період
какой?

Вводиться інститут стукачів в законі називається кешбек. Якщо громадянин повідомив про порушення йому держава виплачує винагороду 100% вартості товару який він придбав.
На хф очень часто видела фото не фиксальных чеков. Люди уже натренированные)))
Хотя может там распишут более сложную процедуру жалобы - и проще будет таки просто выклыдывать фото в соц сети.

ФО-Пи не будуть поспішать їх купувати
скорее, сработают на опережение и закроются.
 
Не получаю ничего от государства.

Сплю спокойно
 
Назад
Зверху Знизу