Слава Україні!

Статус: Offline
Реєстрація: 12.10.2014
Повідом.: 7138
Слава Україні!

Андрій Цаплієнко.

Гібрид звичайного гранатомету РПГ-7 та системи залпового вогню, керування дистанційне.
Декому з поважних фахівців "Леся" не подобається. Втім, на передовій, в окопах, від неї в захваті. Вона була створена на прохання командира 43-ого батальйону Сергія Мацейка, коли він заняв сумновідоме селище Зайцеве. А зараз автор «Лесі», винахідник Саша Безпалий, доправив ще один пристрій синові комбата «43», який воює біля Авдіївкі.

Тактико-технічні характеристики «Лесі» можна обмалювати відомим мемом: «Дешево та сердито». А, також, влучно і безпечно. Бо «Леся» керується дистанційно. Олександр Безпалий в своєму харківському гаражі зібрав таких «Лесь» аж вісімнадцять штук. А тепер увага. Більшість з цих установок Сашко виготовив за свій власний кошт. Тільки комунальних боргів у харківського винахідніка 28 тисяч гривень. Та він не зупиняється. Американський військовий експерт Філіп Карбер, який відвідав випробування “Лесі”, зауважив: “Українці переможуть тоді, коли кожен запрацює для перемоги”. Карбер ніби про Сашка говорив. Інженер вірить в перемогу. Тож віддає для неї і свої знання, і свої гроші, і творіння власних рук. На черзі нова іграшка харківського винахідника. Модуль для розмінування з дистанційним керуванням. Є й потенційний користувач - “Грузинський Легіон” у складі 25 батальйону Збройних Сил України. Проте, в користувача, звісно, немає грошей. І знову “Кулібін” збирає диво-машину самотужки. “Це просто мій борг перед країною”, - так пояснює Сашко свою пасіонарність. Але харківських комунальників більше цікавить його борг за воду, газ і струм. Так буває з пасіонаріями-винахідніками. Втім, якщо хтось захоче підтримати оборонні проекти Олександра Безпалого, пишіть мені. Я знаю, де його шукати.

https://www.facebook.com/andriy.tsa...VXYEPDBqtQxWAD2l-3_b32mNNNP10aa9HrE8E&fref=nf
 

Вкладення

  • Гранатомёт.jpg
    Гранатомёт.jpg
    108.4 КБ · Перегляди: 835
Шо это за папье маше на фото
 
Героям конечно слава, но дома играться с гранатами...
 
Прежде чем тулить хрень, не мешало бы посчитать на листочке, хотя бы грубо.
Граната выстрела РПГ-7в весит 2 кг., и летит максимум на 500 метров. Мина 82мм миномета весит в два раза больше, а значит тот же самый пороховой заряд РПГ забросит ее в два раза ближе. Ну и нахрена миномет, который забрасывает мины всего на 250 метров? ПРи том, что если взять трубу 82 мм, и наварить внизу гвоздь для накалывания капсуля, то эта же мина полетит на три километра, т.е. в десять раз дальше.
Я уже молчу о глупости запускать минометные мины по настильной траектории, поскольку взрыватель в этом случае будет срабатывать только у каждой второй мины.

Короче хрень.
 
Прежде чем тулить хрень, не мешало бы посчитать на листочке, хотя бы грубо.
Граната выстрела РПГ-7в весит 2 кг., и летит максимум на 500 метров. Мина 82мм миномета весит в два раза больше, а значит тот же самый пороховой заряд РПГ забросит ее в два раза ближе. Ну и нахрена миномет, который забрасывает мины всего на 250 метров? ПРи том, что если взять трубу 82 мм, и наварить внизу гвоздь для накалывания капсуля, то эта же мина полетит на три километра, т.е. в десять раз дальше.
Я уже молчу о глупости запускать минометные мины по настильной траектории, поскольку взрыватель в этом случае будет срабатывать только у каждой второй мины.

Короче хрень.

А военные на фронте почему-то довольны.
 
пасіонаріями-винахідніками
Дело полезное. Только бесполезно этим заниматься в тылу. Нужно ехать на передовую и там изобретать и пробовать. Чем люди и занимаются профессионально. Есть тема у профессионалов, где описаны реаольно полезные изобретения и приспособы.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А военные на фронте почему-то довольны.
А вы у военных спрашивали?

Возможно я и ушибаюсь. Спросите у профессионалов по оружию в этой теме:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Дело полезное. Только бесполезно этим заниматься в тылу. Нужно ехать на передовую и там изобретать и пробовать. Чем люди и занимаются профессионально. Есть тема у профессионалов, где описаны реаольно полезные изобретения и приспособы.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Так он как раз и ездит к военным на передовую. Это харьковчанин Александр Беспалый. Недавно еще и блогером стал.:)
 
Цаплиенко известный пиздабол
шо ты постиш
старая маразматичка
 
Назад
Зверху Знизу