У Вас горит свет на улице сейчас?)

Статус: Offline
Реєстрація: 22.06.2009
Повідом.: 10293
У Вас горит свет на улице сейчас?)

Проснулся, выглянул в окно - очень красиво, листопад в оранжевом свете! Но стоп, свет выключается всегда в 1 ночи, а сегодня сбой. :цехф:
Выгляните в окно- улицы освещены?
 
Я бы только за чтобы горело всю ночь
 
В 5 часов всегда свет включают
 
Харьков богатый город,может себе позволить
 
во первых ночью переизбыток электроэнергии и в связи с этим тариф составляет 0,63 грн/кВт, по сравнению с потреблением в час пик - 4,6 грн/кВт, во вторых все таки безопасней передвигаться как на авто так и пешком по освещенным улицам.
 
Як правило, о 1 годині ночі виключають, о 5 ранку включають. Усі світильники замінено на світлодіодні.
Зміна технологій освітлення зараз дозволяє і цілу ніч не виключати.
І це, до речі, єдиний серйозний аргумент, що переконує мене в можливості відмовитись від зміни зимового і літнього часу, економічно виправданого у двадцятому сторіччі, але не зараз. Зараз економічної доцільності не стало, а інших причин і не було.
 
Проснулся, выглянул в окно - очень красиво, листопад в оранжевом свете! Но стоп, свет выключается всегда в 1 ночи, а сегодня сбой. :цехф:
Выгляните в окно- улицы освещены?

МВФ транш пообещали так шо не сцы ... Остатки палят просто ...
 
Як правило, о 1 годині ночі виключають, о 5 ранку включають. Усі світильники замінено на світлодіодні.
Зміна технологій освітлення зараз дозволяє і цілу ніч не виключати.
І це, до речі, єдиний серйозний аргумент, що переконує мене в можливості відмовитись від зміни зимового і літнього часу, економічно виправданого у двадцятому сторіччі, але не зараз. Зараз економічної доцільності не стало, а інших причин і не було.

Зачем в 5 включать?
Да и оранжевые это ДНАТ лампы:клас:
 
Зачем в 5 включать?
Робочий день не у всіх починається з 9 години. У когось із 7, а у когось і з 6. А на роботу ще треба добратися. З тієї ж причини і транспорт починає рано працювати - метро, маршрутки.

Да и оранжевые это ДНАТ лампы
У нас були подібні, недавно замінили на білі світлодіодні. Вночі тепер як вдень.
 
В пять не темнее чем в час ночи) спрашиваю ещё раз зачем тушить в час и ВКЛЮЧАТЬ в пять утра?
 
как по мне, должен гореть когда темно, и камеры, камеры...
 
Назад
Зверху Знизу