Їбанько, подай патрон

санька-чмушник убогий))
 
Вважаю, що це добре, в підняту голову стріляти легше. Гірше тільки ті, що постіно перефарбовуються. То за зе, то за я, то ще за якесь лайно.
Так воно з тих, хто у випадку вторгнення стрілятиме в спину
 
А як банани кидають?
Там же два пункти всього.
 
А як банани кидають?
Там же два пункти всього.
Кто еще сам не получил репы, тот ставит банан. Независимо от положительной или отрицательной оценки.
Ну, я думаю, тебе скоро зашлют :trollface:
 
шО оно тебе с тех бананов или реп? Зарплата на работе увеличится? Или скидки на коммунальные оплаты будут к примеру за отопление? Или при устройстве на работу в отделе кадров будут требовать справку от ХФ о наличии реп?:незнаю: Чего так переживать и радовать этих репометальщиков?
От жалка пацана :( Може тебе пиввареника дать?
 
Кто еще сам не получил репы, тот ставит банан. Независимо от положительной или отрицательной оценки.
Ну, я думаю, тебе скоро зашлют :trollface:

Та засилали вже, просто з'явилася нагода спитати))
 
ни пирижывай йиво папустят жызнь такая как бубиранг
 
ни пирижывай йиво папустят жызнь такая как бубиранг
Я не переживаю. Просто повідомляю всім, що воно ось - клонувалося, але таке тупориле й ссикливе, що сидить у засідці мовчки, сере бананами, мабуть, його мамка-блядота прижила його з заїжжим ніггером.
 
Воно хитре - нічо не пише.
Та справа ж не в тім.
Ну от уяви - десь біля вас живе отаке - ненавидить всіх вас (і мене ) до кольок у трельбухах. Ти розумієш - це яким треба бути хворим, щоб отако приходити сюди, читати, потім роздавати ці жалюгідні банани...отак маняками стають. Хтозна, може воно собі ночами повій кремсає.
как я тебе завидую.... что у тебя других проблем нет в жизни кроме этой писанины:рл:
 
как я тебе завидую.... что у тебя других проблем нет в жизни кроме этой писанины:рл:

Ти впевнений у цьому?
Ти знаєш, мені заздрити небезпечно, враховуючи мої проблеми, так що даремно.
 
Ти впевнений у цьому?
Ти знаєш, мені заздрити небезпечно, враховуючи мої проблеми, так що даремно.
то всё понятно, но уделять внимание не понятно кому чему как то глупо..
вокруг нас живут на вид обычные люди, а потом узнаёшь какое оно конченое.. так бывает..
 
то всё понятно, но уделять внимание не понятно кому чему как то глупо..
вокруг нас живут на вид обычные люди, а потом узнаёшь какое оно конченое.. так бывает..
Ну, то в реалі - а тут ми більш тісно спілкуємося. Отож я зрештою вирішила поділитися з загалом своїми спостереженнями за ватно-кацапськими бактеріями.
 
Ну от уяви - десь біля вас живе отаке - ненавидить всіх вас
Та не, тут другая девиация. Человек лишен в реальной жизни женского внимания. Ну не общаются с ним женщины увидев что у него руки говном воняют. А общение хочется. Вот он и пишет всякую хрень в интернете чтобы на него реагировали. Таких больных людей полинтернета.
Вы его не вылечите никак. Просто перестаньте на него реагировать. Никак вообще не реагируйте и не вспоминайте. И оно на других переключится.
 
Воно хитре - нічо не пише.
Та справа ж не в тім.
Ну от уяви - десь біля вас живе отаке - ненавидить всіх вас (і мене ) до кольок у трельбухах. Ти розумієш - це яким треба бути хворим, щоб отако приходити сюди, читати, потім роздавати ці жалюгідні банани...отак маняками стають. Хтозна, може воно собі ночами повій кремсає.

судя по скринам, он считает тупой пизденью именно тебя, а не всех
И я уверяю: не только он один
 
Удалил
 
Назад
Зверху Знизу