Порошенко: Рада на поточній сесії повинна в першому читанні підтримати скасування недоторканності

Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Порошенко: Рада на поточній сесії повинна в першому читанні підтримати скасування недоторканності

Президент України Петро Порошенко очікує прийняття Верховною Радою в 1-му читанні змін до Конституції України, що стосуються скасування депутатської та суддівської недоторканності, вже під час поточної сесії, передає "Інтерфакс-Україна".

"Я впевнений у тому, що ми маємо прискорити ухвалення цього рішення в парламенті, і я думаю, що на цій сесії в першому читанні ці зміни до Конституції мають бути проголосовані", - заявив він під час спілкування з детективами Національного антикорупційного бюро у вівторок, 15 вересня, у Києві.

Президент нагадав, що ініціював зміни до Конституції за чотирма напрямками: децентралізація, судова реформа, а також з приводу зняття депутатської і суддівської недоторканності.

"Я вніс, проголосували, направили в КС. КС підтримав ці зміни. Зараз цей законопроект лежить і чекає рішення парламенту. Довго затягуватимуть - стимулюватимемо, зокрема через механізм підтримки людей, адже на сьогодні є народні депутати, яких є підстави підозрювати у скоєнні, зокрема корупційних злочинів, і фактично їх затримати неможливо", - сказав глава держави.

Порошенко зазначив, що іноземні держави не розуміють, що таке суддівський імунітет, оскільки в них такого поняття немає.

Нагадаємо, 19 червня Конституційний Суд оприлюднив висновок про визнання конституційним законопроекту про внесення змін до Основного Закону щодо недоторканності народних депутатів і суддів.

Законопроектом передбачається вилучити з Конституції частини 1 і 3 статті 80. Йдеться про положення, яким визначено, що народним депутатам гарантується депутатська недоторканність, а також положення, згідно з яким народних депутатів не можна без згоди Верховної Ради притягнути до кримінальної відповідальності, затримати чи заарештувати.

Також пропонуються зміни до частини 3 статті 126, згідно з якими суддя не може бути без згоди Вищої ради юстиції затриманий і до нього не може бути застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою до винесення обвинувального вироку судом, за винятком затримання при вчиненні або безпосередньо після вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину проти життя та здоров`я особи.

Стаття 129 після частини 1 доповнюється новою частиною, згідно з якою притягнення суддів до юридичної відповідальності здійснюється на загальних підставах. Судді не можуть бути притягнуті до юридичної відповідальності за діяння, вчинені у зв`язку зі здійсненням правосуддя, крім випадків ухвалення свідомо неправосудного судового рішення, порушення присяги судді або вчинення дисциплінарного правопорушення.

14 липня ВР підтримала пропозицію про розгляд законопроекту у першому читанні після 25 серпня. Встановлено було строк для подання пропозицій та поправок до законопроекту - до 15 серпня, опрацювання їх комітетами ВР з питань регламенту, бюджету, протидії корупції та євроінтеграції - до 25 серпня.

Комітет ВР з питань правової політики ці пропозиції має опрацювати після отримання відповідних висновків комітетів, після чого надати відповідні документи народним депутатам.

26 серпня голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич заявив, що депутати так і не надали своїх пропозицій до президентського законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів і суддів.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Блядский цирк продолжается.
 
Как насичёт неприкосновенности президента? Надо прописать, чтоб его могли принимать как рядовго фраера. :ги:
 
А что вы ожидали? Сейчас если не приймут в первом чтении - отложат еще на год, если приймут, по второе смогут голосовать только на следующей сесии. Если и проголосуют второй раз, то обязательно оставят лазейку. Не для того они по 5-10 лямов баксов вбрасывали за трон, чтоб его вот так просто отдать.

Щас тебе стець расскажет что это перемога.
 
особый статус донбаса пытаются протянуть под разными соусами(децентрализация, снятие неприкосновенности...)
 
Та провалят они это изменение в конституцию, все для этого начали делать, сейчас ляшки начнут ныть про политтческое преследование , дальше шокин с другой партии коррупционера поймает,в той партии начнут ныть про политпреследование, на десерт в бпп найдут зрадныка, ну и всей радой вконце концов осознают ,что в это тяжелое и неправдивое время нельзя снимать неприкасаемость, а надо делать реформу в судах, и начнется другая песня про реформу суддів,,а это года.... Ну и дела(
 
Подивимось хто буде настільки сміливим, щоб провалити голосування по недоторканості перед виборами.

Я знаю 2 фракції, які 100% проголосують за.
 
Вони мотивацію роблять, коли шось стане важливіше за недоторканність.
 
Подивимось хто буде настільки сміливим, щоб провалити голосування по недоторканості перед виборами.

Я знаю 2 фракції, які 100% проголосують за.

Как буд-то это главный критерий для избирателя. Это бред. Там всех надо сажать
 
А что вы ожидали? Сейчас если не приймут в первом чтении - отложат еще на год, если приймут, по второе смогут голосовать только на следующей сесии. Если и проголосуют второй раз, то обязательно оставят лазейку. Не для того они по 5-10 лямов баксов вбрасывали за трон, чтоб его вот так просто отдать.
Прекрасное далеко,
Не будь ко мне жестоко,
Не будь ко мне жестоко,
Жестоко не будь.
От чистого истока
В прекрасное далеко,
В прекрасное далеко
Я начинаю путь.(С)
 
Подивимось хто буде настільки сміливим, щоб провалити голосування по недоторканості перед виборами.

Я знаю 2 фракції, які 100% проголосують за.

Небойсь ты неформальный хозяин этих Франций, раз на 100% уверен:D
 
Должны единогласно проголосовать.
 
А тим часом:
Радикальна партія Ляшка зареєструвала позов у Вищий адміністративний суд про скасування рішення Верховної Ради з приводу дозволу на арешт Ігоря Мосійчука.

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в залі суду, де обирається запобіжний захід Мосійчуку, передає "112 Україна".

"Ось зареєстрований позов до Вищого адміністративного суду України про визнання незаконним та скасування рішення Ради про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Мосійчука. Позов зареєстрований сьогодні, я сподіваюся, що найближчим часом цей позов буде розглянутий і буде скасовано незаконне рішення парламенту, що стосується Мосійчука", - заявив Ляшко.

Нагпдаємо, 17 вересня Верховна Рада за поданням Генпрокуратури дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата від Радикальної партії Мосійчука.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

:D:D:D

Голосніше за всіх кричав про відміну недоторканості Олєжа, а тут таке творить..
 
Если Порох продавит этот закон тогда его запросто можно причислить к лику святых. Самый унизительный статус Украины в центре Европы это быдло-панские взаимоотношения.
 
особый статус донбаса пытаются протянуть под разными соусами(децентрализация, снятие неприкосновенности...)
расскажи, как связать неприкосновенность и особый статус.

НО уже 24 год нас наебуют на немерянное бабло
не нас, а вас.
ни разу не платил за загран паспорт больше положенного по Закону :)
 
Назад
Зверху Знизу