Кількагодинне голодування бютівця

Статус: Offline
Реєстрація: 04.10.2010
Повідом.: 1544
Кількагодинне голодування бютівця

Хотів до Тимошенко, а його не пустили!
1-го червня нардеп з «БЮТ-Батьківщини» Михайло Волинець оголосив голодування.
Бо в Держпенітенціаній службі йому постійно відмовляли у зустрічі з лідеркою Юлією Тимошенко.
Щоправда, без харчів протримався недовго. Менш як півдня.
Припинив голодування Волинець щойно партзаступнику Тимошенко Олександру Турчинову дозволили побачитися з екс-прем’єркою.
«Це, мабуть, найкоротше голодування в історії голодувань», - відзначив своєрідний рекорд його колега по партії Сергій Пашинський.
За його словами, Волинець почав голодування в адміністративному корпусі Качанівської виправної колонії близько 11-ої ранку. А припинив уже після обіду.
Але й про серйозне додати не забув.
Мовляв, Волинець припинив голодування, зокрема, завдяки партійним зусиллям. Адже новина про голодування «облетіла все, що можна».
Тим часом у Центральній клінічній лікарні № 5 у Харкові у Тимошенко таки побував Олександр Турчинов.
Зайшов до медзакладу рівно о другій дня. Міг там знаходитися до 4-ох годин.
Источник:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
пропустил, нещасный, обедик
 
Позиция администрации форума непонятна.Геповская шавка плодит тему за темой, развивая ксенофобию,а в ответ тишина!!!!
 
Ну я тоже голодаю иногда, когда расстройства пищеварения, ну или просто. Денек-другой поголодать полезно. Ну я же о своих проблемках на форуме не пишу.
 
Ну я тоже голодаю иногда, когда расстройства пищеварения, ну или просто. Денек-другой поголодать полезно. Ну я же о своих проблемках на форуме не пишу.
как видишь, сейчас можно писАть. так что как только начнешь оздаравливаться, придумай в честь кого, отпишись денить и в добрый путь!:пиво:
 
я вночі взагалі щодня голодую
 
Назад
Зверху Знизу