З Днем вишиванки, 19 травня. Виставляємо фотки у своїх вишиванках.

Усі Дні та Святкові заходи певним чином обмежують. Люди дарують квіти та подарунки жінкам на день Матері та 8 березня, освічуються у коханні 14 лютого, згадують про ветеранів 9 травня, вдягають вишивані сорочки та сукні на День Вишиванки. Власне, у більшості, ці самі вишиванки і лежать по шафах до цього дня, або ще пари свят. До речі. дійсно, бачу багато діточок по школах у вишиваних сорочках та блузах. Це й справді приємно, а от для дорослих завжди якісь умовні дати потрібні.
 
для дорослих завжди якісь умовні дати потрібні.
я ношу без дат) мені подобається і почуваюся в такій одежі комфортно. в малої 3 вишиванки і плаття - як їх усі надіти в один день? звісно, що носить в буденні:) в школі теж діти носять, малий з задоволенням вдіває.
 
я ношу без дат) мені подобається і почуваюся в такій одежі комфортно. в малої 3 вишиванки і плаття - як їх усі надіти в один день? звісно, що носить в буденні в школі теж діти носять, малий з задоволенням вдіває.
Та я не про вас, я розумію що для вас це майже повсякденний одяг. Я про тих хто в звичайний день соромиться її надягти. Я жінці подарував гарну, на її смак, вона її дуже любить, але вдягає на роботу в університет лише на свята. Причому не на день Вишиванки або Української Писемності, а на державні або релігійні свята. Така в неї позиція, щоб не бути як усі.
 
19 травня (четвер) День вишиванки. Що планується в нашому місті хто знає?

Не знаю, не интересовался. О таком дне узнал сейчас с ХФ


хто як буде проводити цей день?

Обычный рабочий день :D
 
у меня вышиванки нету
у меня - и нету :eyecrazy:
 
Ну ну. Пройдите по центру Харькова в вишиванке. Побьют запросто.
Вы не из Харькова?
В прошлом году в День Вышиванки видела людей в вышиванках просто на улице, в магазинах, а офисах, в транспорте, в центре города и не в центре. И везде только улыбки :)
 
Виставляємо свої
13348.jpg
 
Вы не из Харькова?
В прошлом году в День Вышиванки видела людей в вышиванках просто на улице, в магазинах, а офисах, в транспорте, в центре города и не в центре. И везде только улыбки
в мене взагалі таке враження, що людина в часу випала, років так на надцять))) або з іншої країни і свято вірить, що в Харкові ніхто вишиванки не бачив

нет, я в цехе не постоянно нахожусь, но по долгу службы бывает захожу так в повседневной и захожу
цеху)) слух ріже, вибачте))
ну тоді ви там класно і виглядати будете:D
 
А мне вот такая мысль пришла в голову: если бы обозначить такой день в году, когда каждый гражданин, надел бы костюм-одежду, того народа, принадлежность к которому ему доставляет радость и внутренние единение. Ну, к примеру: евреи там как по еврейски оделись, россиянки в кокошники и сарафаны, небольшого бы медведя взяли напрокат в зоопарке. Украинцы в вышиванки и шаровары с спидныцями, армяне бы в свое, айзербажанцы в свое. Кого я забыл упомянуть, кто еще в Харькове проживает? И было бы снова единение людей и только мелкие подколки могли нас немного позабавить. Ведь были же такие, счастливые времена, были ведь...
:клас::клас::клас: я б з задоволенням в такому взяла участь:)

обозначить такой день в году, когда каждый гражданин, надел бы костюм-одежду, того народа, принадлежность к которому ему доставляет радость и внутренние единение.
можна назвать День національного костюма.
 
а мы малому в том году купили- надо жене сказать;пусть оденет.
 
А мне вот такая мысль пришла в голову: если бы обозначить такой день в году, когда каждый гражданин, надел бы костюм-одежду, того народа, принадлежность к которому ему доставляет радость и внутренние единение. Ну, к примеру: евреи там как по еврейски оделись, россиянки в кокошники и сарафаны, небольшого бы медведя взяли напрокат в зоопарке. Украинцы в вышиванки и шаровары с спидныцями, армяне бы в свое, айзербажанцы в свое. Кого я забыл упомянуть, кто еще в Харькове проживает? И было бы снова единение людей и только мелкие подколки могли нас немного позабавить. Ведь были же такие, счастливые времена, были ведь...

я в том году видел пару с кавказа, светлокожие, европейской внешности
Ж (лет 20-30) - красивая, высокая, на каблуках, в длинном цветном платье и платке
М - в чёрном смокинге
вообще охуенная пара
 
ты видел закарпатцев?
одесситов?
французов, румын, англичан итд
скажешь что они все но одно лицо?
и в таком наряде украинки просто так не ходят
 
Назад
Зверху Знизу