Лето Парк на ФБ

Статус: Offline
Реєстрація: 08.01.2008
Повідом.: 1017
Лето Парк на ФБ

Комфортна погода прийшла.
Згадав що працює подібне, думаю піду зранку з дитиною.

В інеті з*ясувати коли відкривається, графік роботи, вартість чи відсутність такової уточнити не вдалось. Поїдемо на місце розбиремось.

Дивна локація, платний вхід 30 грн, на территорії сцена, кафешки, багато закритих ще, бар, дерева у горшиках та лавки.

Дитячий майданчик від Дитячої Планети.

На 10 приїхали, попросився розказати що на дитячому майданчику, сенс заходити та платити, коли не розумію що до чого.
Охора не пустила, розказати нічого не змогла.

Годину вбивали час у ФБ.

За фактом, зайшов під завдаток, подивитися, якщо не сподобається, повернутися.
На дитячому майданчику мало чого є з вільним входом, щось 10 щось 20 грн, не особливо намагався запам*ятовувати, тому як ХЗ як вони собі бачать цей формат проводження часу дитини.

Виходить батькі повинні хвостиком ходити за дитиної, та сплачувати кожне її відвідування різних атракціонів.
Дуже не продумана зона. На відміну від інших ігрових закладів, де сплачується наприклад абонемент, та дитина там грається де бажає+ пропонують платити за вхід на територію.

Виходить так, що вони, Лето Парк, запрошують до себе з дітьми, мовляв батькі гуляйте, там відпочивайте, а діти на дитячому майданчику.

А фіг у Вас так вийде!

Плюс у мережі читав, що вони сильно заважають мешканцям приватних будинків, влаштовуючі гучні концерти пізно ввечорі.

Сподіваюсь мешканці їм дадуть попуститись.

А ми відвідувачі, своїм ігнором та подібними відгуками, змусимо продумувати формат, та організацію подібного.

П.С. Не залишились, тому як не цікаво подібне та недоречно обсолютно було як мінімум сьогодні до обіду.
 
Идея у них конечно офигенная - типа тусуйтесь люди, типа на свежем воздухе между двух загруженных шоссе. Дышите выхлопами.
А еще теперь после работы в элитное сильпо не заехать - втулить машину на паркинг - нужно постараться.
 
Идея у них конечно офигенная - типа тусуйтесь люди, типа на свежем воздухе между двух загруженных шоссе. Дышите выхлопами.
А еще теперь после работы в элитное сильпо не заехать - втулить машину на паркинг - нужно постараться.

партинг там большой. куда нибудь да втулите точно. да, машин много, но проблем с парковкой не возникало никогда.
 
Идея у них конечно офигенная - типа тусуйтесь люди, типа на свежем воздухе между двух загруженных шоссе. Дышите выхлопами.
А еще теперь после работы в элитное сильпо не заехать - втулить машину на паркинг - нужно постараться.

+ Я наприклад у спеку не наважувався туди суватися.
Усміхнули дерева у горщиках, всі курва роблять паркування та таке інше тупо у асфальт,а за тінь та рослини навіть і не згадують!


Краще ніж нічого, але ніфіга не продумано.

ФБ швидше за все здав у аренду паркування, я доречі теж подумав чи вистачає у годину пік місць.

Ну а за нічні дискотеки їх треба пиздити.
 
партинг там большой. куда нибудь да втулите точно. да, машин много, но проблем с парковкой не возникало никогда.

Ну заедь часов в 7 вечера, покружи пару кругов, повтыкивайся в неудобное место между каким-то жигулём и колонной, что бы какой-то рагуль дверями цепонул?...Нахуй такое надо? Я должен еще поебаться, что бы потратить у них своих денег?
 
Срань редкая этот летопарк
 
Комфортна погода прийшла.
Згадав що працює подібне, думаю піду зранку з дитиною.

...

П.С. Не залишились, тому як не цікаво подібне та недоречно обсолютно було як мінімум сьогодні до обіду.
Боже, яка прикрiсть. Надiя на безкоштовний вiдпочинок виявилась марною :D

Идея у них конечно офигенная - типа тусуйтесь люди, типа на свежем воздухе между двух загруженных шоссе. Дышите выхлопами.
Никто никого туда насильно не гонит. ;)
партинг там большой. куда нибудь да втулите точно. да, машин много, но проблем с парковкой не возникало никогда.
Не все автовладельцы могут позволить себе парковаться во втором, а тем более третьем, ряду. :D
 
вообще идея идиотская. кто туда вообще ходит и зачем?
 
Да, платить 50 грн за вход в выходной, при этом 3 круга намотать по парковке что бы приткнуть машину. Как всегда немного по-дебильному получилось. Теперь на вышку не сходишь, машину нормально не поставишь. Подозреваю что долго не протянет. Лучше бы построили где то на новом свободном месте, благо пустырей по городу хватает.
 
вообще идея идиотская. кто туда вообще ходит и зачем?
Идея, как раз, неплохая: "найди лоха" называется. Как-то я, с женой и дочкой, будучи в торговом центре, что рядом, решили зайти в Летопарк, поужинать. Заходим - с вас 150 грн. Я: о_О (охуев немножко) спрашиваю: за что? Оказывается, чтобы поужинать я должен к тому же еще отдать 150 грн. (по 50 с носа). Вопрос: За еду? Нет - за доступ к еде! Капец!
Вспомнилось, лет так 20 тому, за вход на вещевой рынок, что на Московском проспекте, тоже деньги брали. И где сейчас этот рынок?
Идите нахуй, - говорю я вам, гопобизнесменам из Летопарка!
 
Ну заедь часов в 7 вечера, покружи пару кругов, повтыкивайся в неудобное место между каким-то жигулём и колонной, что бы какой-то рагуль дверями цепонул?...Нахуй такое надо? Я должен еще поебаться, что бы потратить у них своих денег?

ну возле входа хрен препаркуешь - это да. чуть дальше ближе к пятнашке мест полно. ну пройти немного небольшая проблема. а лохопарк действительно не впечатлил.
 
Идея, как раз, неплохая: "найди лоха" называется. Как-то я, с женой и дочкой, будучи в торговом центре, что рядом, решили зайти в Летопарк, поужинать. Заходим - с вас 150 грн. Я: о_О (охуев немножко) спрашиваю: за что? Оказывается, чтобы поужинать я должен к тому же еще отдать 150 грн. (по 50 с носа). Вопрос: За еду? Нет - за доступ к еде! Капец!
Вспомнилось, лет так 20 тому, за вход на вещевой рынок, что на Московском проспекте, тоже деньги брали. И где сейчас этот рынок?
Идите нахуй, - говорю я вам, гопобизнесменам из Летопарка!

Те ж прикольно вийшло.

Сподіваємосб, що їх бізнес ідея буде провальною, та залишаться у мінусах, інакше їх це нічому не навчить.

А біля великого ТРЦ вони влаштувались, тому що інакше, якась локація фіг зна де, без інфраструктури, комунікацій а перше за все відвідувачів, апріорі збиткова.

Було би більш кумедно, якщо Дафі чи караван у себе на паркуванні влаштували подібне)

Тут наче майданчик над всіма, та вежа, наче преміум))
 
Бля проорал. Идиоты. "заплатите за то, чтоб потратить бабло". Заебатая такая концепция. Сцуко мож сделать вход к себе в магаз платным:)
Кабаки кстати тоже так нехило там платт, у меня знакомый там держит кабак. Говорил не особо там народ ходит.
 
Бля проорал. Идиоты. "заплатите за то, чтоб потратить бабло". Заебатая такая концепция. Сцуко мож сделать вход к себе в магаз платным:)
Кабаки кстати тоже так нехило там платт, у меня знакомый там держит кабак. Говорил не особо там народ ходит.

Так а смысл туда идти. 150 грна на троих за вход - это уже проебали в любом заведении с летней стейк ))))
 
Бля проорал. Идиоты. "заплатите за то, чтоб потратить бабло". Заебатая такая концепция. Сцуко мож сделать вход к себе в магаз платным:)
Кабаки кстати тоже так нехило там платт, у меня знакомый там держит кабак. Говорил не особо там народ ходит.
Реально, Влад, я охуел, чесслово, говорю: а эти деньги в счет за жратву войдут? Они: нихуа, у нас диджей вечером будет, кино и т.п. хуйня-муйня для хипстеров, тусующих за родительские деньги. Я: я жрать ща хочу, блеать, а вы мне про ночного диджея басни рассказываете.
Глянул, недавно, (и это, спустя месяц, после открытия) у них акция: тарелка супа бесплатно (ну тыж билет купил за 50 гривасов, да), пиздец, в Израиле и то такого развода не было... :рл:

Отзывы почитайте на их страничке:
 

Вкладення

  • 1.png
    1.png
    98 КБ · Перегляди: 1320
  • 2.png
    2.png
    103.3 КБ · Перегляди: 1399
  • 3.png
    3.png
    123.2 КБ · Перегляди: 1358
  • 4.png
    4.png
    146.7 КБ · Перегляди: 1300
  • 5.png
    5.png
    144 КБ · Перегляди: 1281
Назад
Зверху Знизу