вогнегасник

Статус: Offline
Реєстрація: 12.07.2014
Повідом.: 6146
вогнегасник

тема з минулого року, вирішила нагадати про вогнегасники автомобілістам:)


створити тему спонукала розповідь чоловіка. вчора пізно ввечері він їхав і побачив палаючу машину. поряд з машиною бігав молодий чоловік. вогнегасника не було. 4 машини зупинилися і намагалися затушити полум,я. машина вигоріла але слава Богу до газового обладнання не дійшло.
останнім часом хтось немає часу, хтось відкладає на потім, хтось взагалі не вважає за потрібне звертати увагу на вогнегасники. але, нажаль, трапляються випадки (і саме тоді, коли їх зовсім не чекаєш) коли від вогнегасника залежить багато.
будьласка перевірте свої вогнегасники, а якщо їх немає обов,язково купіть. можливо це врятує ваше життя.
бажаю, що би ці штуки вам ніколи не знадобилися


аптечки теж треба потрусити - біля місяця тому на трасі перевернулася жінка на лендкрузері, так не було навіть елементарного перекису водню - вивітрилась(
 
Останнє редагування:
Надо в первую очередь иметь мозги.А не газовое устанавливать
 
Спасибо. Поехал на "Лоск".
 
О том чем они тушили не сказано
я написала, що зупинились 4 машини. так чим вони будуть тушити? чи вони з собою баклажки води возять? ну зрозуміло ж, що вогнегасники. а взагалі яка різниця. сумно це все. чоловік прийшов вся одежа згарищем пахне, жах. якось не по собі стало. тому вирішила написати. якщо ця тема змусить хоч одного купити-перевірити вогнегасник, буде добре.
 
Тем, кто выебывается и пытается троллить ТС, рекомендую внимательно пересмотреть это видео и представить, что в Жигулях вы, или ваш брат/муж/сын/отец/друг:
 
Тем, кто выебывается и пытается троллить ТС, рекомендую внимательно пересмотреть это видео и представить, что в Жигулях вы, или ваш брат/муж/сын/отец/друг:


Не могу посмотреть сейчас, а причина возгорания не известна7 И почему не получилось вібраться оттуда7
 
Не могу посмотреть сейчас, а причина возгорания не известна7 И почему не получилось вібраться оттуда7
Масштабное ДТП. Жигули практически в лепешку, но водила остался жив. Его зажало в обломках и он не мог выбраться. 10 минут машина горела вместе с человеком. Потушить так и не смогли, потому что почти у всех огнетухи не работали.
 
Тем, кто выебывается и пытается троллить ТС, рекомендую внимательно пересмотреть это видео и представить, что в Жигулях вы, или ваш брат/муж/сын/отец/друг:


капец, просто ужас:(
 
якой водой? водії з 4 машин вогнегасниками автомобільними. чи ви прочитати навіть не спромоглися?
вы написали что 4 водителя пытались тушить 4-мя "огнетушителями", но автивка выгорела....отсюда вывод: огнетушитель нужен большой емкости, а не то что возят обычно в легковушках....
 
Всегда вожу в машине, порошковый, с датчиком давления, кажется на 2,5 кг. Перезаряжаю раз в два года (в машине, особенно летом сильно нагревается и падает его эффективность). Правда в багажнике, что несовсем правильно. Покупал в "Эпицентре", на ЛОСКе наверное, покупать нестал бы. Аэрозольные в ""наборах автомобилиста" вместе с перчатками и тросом - годятся только костёр затушить на природе.
 
вы написали что 4 водителя пытались тушить 4-мя "огнетушителями", но автивка выгорела....отсюда вывод: огнетушитель нужен большой емкости, а не то что возят обычно в легковушках....

тот что в машине маленький не на такие случаи, есть много видео где он помогает когда что-то каратнуло в машине и им легко это потушить.
 
вы написали что 4 водителя пытались тушить 4-мя "огнетушителями", но автивка выгорела....отсюда вывод: огнетушитель нужен большой емкости, а не то что возят обычно в легковушках....
може я щось і не так написала. я писала зі слів чоловіка, я там не була. та в мене і не було наміру в деталях описувати те жахіття. головне моє послання було - нагадати про вогнегасник. щоб люди поворухнулись і зробили бодай якісь кроки в сторону своєї безпеки.

тот что в машине маленький не на такие случаи, есть много видео где он помогает когда что-то каратнуло в машине и им легко это потушить.
може в нього теж коротнуло і може на той момент і вистачило б маленького хз. чоловік під,їхав, коли вже капєц коротило(



Тем, кто выебывается и пытается троллить ТС, рекомендую внимательно пересмотреть это видео и представить, что в Жигулях вы, или ваш брат/муж/сын/отец/друг:
жах... якби вогнегасники були справні, і людину спасли б і фура ціла була б.
навіть не думала, що така велика кількість людей їздить на авось( скільки машин зупинилось і ні один не спрацював толком
 
Останнє редагування:
створити тему спонукала розповідь чоловіка. вчора пізно ввечері він їхав і побачив палаючу машину. поряд з машиною бігав молодий чоловік. вогнегасника не було. 4 машини зупинилися і намагалися затушити полум,я. машина вигоріла але слава Богу до газового обладнання не дійшло.
останнім часом хтось немає часу, хтось відкладає на потім, хтось взагалі не вважає за потрібне звертати увагу на вогнегасники. але, нажаль, трапляються випадки (і саме тоді, коли їх зовсім не чекаєш) коли від вогнегасника залежить багато.
будьласка перевірте свої вогнегасники, а якщо їх немає обов,язково купіть. можливо це врятує ваше життя.
бажаю, що би ці штуки вам ніколи не знадобилися

По чем можно купить у Вас огнетушитель?:)
 
По чем можно купить у Вас огнетушитель?
ось відповідь. і якщо у вас є автомобіль, краще перевірте вогнегасник
Тем, кто выебывается и пытается троллить ТС, рекомендую внимательно пересмотреть это видео и представить, что в Жигулях вы, или ваш брат/муж/сын/отец/друг:
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу