Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

:) объясни пожалуйста - к чему ты развел тут эти антимонии??))

в каталоге фильмов офсайта Державного Агентства України з Питань Кіно
запрещенных к показу фильмов нет.

Я всего лишь констатировал факт по поводу фильма "Иван-сила".
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

Я всего лишь констатировал факт по поводу фильма "Иван-сила".
факт?))
нуок. ты даже вики читаешь раискую. :)

вообще странно это все выгладит от вас, многоуважаемые панове патриоты)
вотэтовсе -
да на фоне заявок о *шедевральности бандитского петербурга*. )))))

думаю, что никто из вас ни смотреть украинское кино не собирается
ни голосовать в проекте.
так.. <..делает неопределенный жест рукой..>
апоговорить абышо. :)

при этом почему то заявочки в теме рядом о том,
что "украинский язык в Украине не должен быть государственным"(с)
- мимо ушей пропускаете.))
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

В 90е годы "Брат-2" был шедевральным фильмом про ту эпоху, считаю его немного украинским, ибо там чудо писни на украински мове и американская украинская братва классно сыграла бандеровцев, ну или просто самих себя - бандюков, шо в принципе одно и то же. Еще там классно еврей сыграл: мы, грусские, дуг дуга не обманываем - это пять баллов, евреи за границей, кроме Израиля, себя почему то русскими называют. А в "Огнем и мечем" мужик классно Богуна сыграл, я именно таким доблестных украинских полковников казаков представляю, красивый и смелый парень, но в девку влюбился шо попало, лично мне брюнетки больше нравятся, а толстуха Пысанка вообще на ведьму не похожа, ведьму классно в "Вие" Наташа сыграла, именно таки, дуже гарни, украински ведьмочки. Ведьма - от арийского санскрита - ведать, а христианское бычье их сжигало, тупорылые скоты эти христиане
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

факт?))
нуок. ты даже вики читаешь раискую. :)

я вообще на вики ссылку не давал, а зашел туда после того, как мне ссылку кинули в сообщении выше:незнаю: А про Халаджи я и так знал. Просто мне лично показалось странным, если вдруг за этот фильм проголосуют. С одной стороны он как раз на украинском, актеры почти все наши, Андриенко и Вирастюк например. А с другой...

P.S. И этот фильм мне нравится если шо)
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

я вообще на вики ссылку не давал, а зашел туда после того, как мне ссылку кинули в сообщении выше:незнаю: А про Халаджи я и так знал.
Просто мне лично показалось странным, если вдруг за этот фильм проголосуют.
С одной стороны он как раз на украинском, актеры почти все наши, Вирастюк например.
А с другой...
ну вот так же мне кажется странным восхищение от патриотов *шедевральностью бандитского петербурга*.

а кин про силу в каталоге есть - значит не запрещен.
в принципе - можешь подать претензию/заявку в форме обратной связи там на сайте.

зы.
P.S. И этот фильм мне нравится если шо)

)) я вас с Пэдро Ликсеивичем не различаю)).

ок. ты - не нес. :)
а за какие три фильма ты БЫ проголосил в проекте..?? :)
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

ну вот так же мне кажется странным восхищение от патриотов *шедевральностью бандитского петербурга*.

а кин про силу в каталоге есть - значит не запрещен.
в принципе - можешь подать претензию/заявку в форме обратной связи там на сайте.

зы.


)) я вас с Пэдро Ликсеивичем не различаю)).

ок. ты - не нес. :)
а за какие три фильма ты БЫ проголосил в проекте..?? :)

Зачем же я буду претензию, если мне нравится) А шо, там за 3, а я только за этот один:( А, Бортко ж вроде этнический украинец, так что с "Бандитским" тоже не все так однозначно)
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

Зачем же я буду претензию, если мне нравится) А шо, там за 3, а я только за этот один:( ..
тю. :)

ну ладно там не дочитался, тут то я уже повторила красным выделила даже.. :)
..
Голосуй за улюблені фільми.
Обери до 3 варіантів відповіді чи додай свій. Опитування триватиме до кінця липня.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


..:)
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

"Бандитский Петербург" не супер фильм, но хорошо ту эпоху отражает и я удивлен, почему подобное в Украине не сняли, хотя сейчас мы имеем во всем именно отрыжку той эпохи, только бандиты политиками и бизнесменами стали. Где украинский соцреализм я вас спрашиваю? А все эти "патриотычни" фильмы - это копия комунячих визгов на тему ура-патриотизма, только с националистическим душком, ничего искреннего и правдивого, а лишь набор убогих и примитивных штампов
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

тю. :)

ну ладно там не дочитался, тут то я уже повторила красным выделила даже.. :)

так бывает, когда форум вперемешку с работой:збентежений:
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України



Стрічка «Дике Поле» режисера Ярослава Лодигіна знята за мотивами культового роману «Ворошиловград» Сергія Жадана,
що у 2014 році був визнаний найкращою українською книгою десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна.

Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі.
Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес –
стару бензоколонку.
Разом із нею –друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю,
перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде.
Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле?

Картина є дебютною режисерською роботою Ярослава Лодигіна.
Кінопроєкт «Дике Поле» став одним із переможцем Дев'ятого конкурсного відбору Держкіно.
Сценарій написаний Наталією Ворожбит, Ярославом Лодигіним та Сергієм Жаданом.
Оператором-постановником фільму є Сергій Михальчук, продюсером – Володимир Яценко (компанія Limelite).
Стрічка створена у копродукції України та Швейцарії.

Головні ролі у фільмі виконали:
Олег Москаленко (Герман), Олексій Горбунов (Пастор), Володимир Ямненко (Коча), Руслана Хазіпова (Оля),
Георгій Поволоцький (Травма), Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко та ін.
Одну з епізодичних ролей зіграв автор роману Сергій Жадан.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

:) это уже даже не смешно.
сперва ты говорил, что фильмов указанных тобой - *там нет*.
я тебе показала - неправда, они - есть. :)

теперь ты в.упор не видишь возможность добавить свой вариант:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


..:)

:рл:да,это не смешно,когда кое кто не в состоянии усвоить тот факт,что в контексте голосования этих фильмов там нету."Там нет",как я уже уточнял для особо упоротых,значит нет в голосовании.Это раз.Теперь два - каким образом я могу их в голосование добавить ?
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

Не буде, й зараз дивитись його неможливо - часи змінились, тоді це здавалось норм, зараз це якась незрозуміла хня та дикунство.

эта хня происходит и в наше время,как происходила всегда.Только теперь вместо кровавых разборок коррупция под прикрытием пацриотизма.А сериал зачет
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

:рл:да,это не смешно,когда кое кто не в состоянии усвоить тот факт,что в контексте голосования этих фильмов там нету."Там нет",как я уже уточнял для особо упоротых,значит нет в голосовании.Это раз.Теперь два - каким образом я могу их в голосование добавить ?

если бы ты хотя бы попытался проголосить*там, а не абы лясы поточить тут -
- все бы увидел. :)
и что, и где, и как.
а пока что - ничего кроме попытки троллить от тебя, пэдроликсеивич, не видно))
**что собственно не удивительно ни разу. :)
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

Если Горббууннов приссутсствуууетт. то кинно ззаслууживааетт внииманниия..
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

5ec672601aab1-vesilnyy-spadok2.jpg


Весільний спадок.



Стрічка "Весільний спадок" – це повнометражний документальний фільм,
в якому розповідається про весільні звичаї та обряди з різних куточків України.
Завдяки цій картині глядач зануриться у світ багатої, яскравої та різноманітної весільної культури 8 областей країни:
Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької.

Режисер: Олексій Гуз
Продюсер: Олена Малкова
Оператор-постановник: Олексій Гуз

Виробництво: FILM.UA Television, за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Тривалість: 80 хв

"Весільний спадок" виходить у широкий кінотеатральний прокат 14 жовтня 2020 року.


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


*
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

ЮКІ. UKE. Офіційний трейлер



03 грудня у кінотеатральний прокат виходить документальна стрічка "ЮКІ"/UKE,
що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу — NHL.
Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Ukrainians або коротко UKE — саме так у Північній Америці називають вихідців з України.
Їхні історії викликають захват та мотивують.
Через відчай і біль до успіху, через свободу і жагу перемагати до тріумфу
— їхні імена назавжди вписано в історію найвідомішої хокейної ліги NHL.
Іван Грецький, Орест Кіндрачук, Ерік Нестеренко, Іван Буцик, Руслан Федотенко та багато інших,
що у різні епохи здобували світову славу за океаном.

За словами режисера та продюсера фільму Володимира Мули, в основі стрічки
— виняткове дослідження творчої команди проєкту:
"Як з’ясувалося, на кільцях Кубка Стенлі — головного трофею ліги світу NHL
— масово зафіксовані прізвища українських гравців.
Саме наші співвітчизники стояли біля витоків зародження хокейного турніру ще на початку його становлення та розвитку за океаном.
Їхній внесок в історію хокейних клубів, честь яких вони захищали, надихнув на подальші звершення мільйони людей у Канаді та США.
І кожному з них вдалося зберегти у душі шматочок далекої, але рідної серцю України".

Неймовірні розповіді легенд NHL, чий приклад надихає світ:
настав час пишатися ними і на їхній рідній землі.
З 3 грудня у кінотеатрах України:
"ЮКІ" — реальні історії перемог вільних українців(с)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


*
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

fe71b3223b956a415e7.jpg


..

Мої думки тихі

Жанр: комедія
Рік: 2019
Країна: Україна
Тривалість: 1 год 44 хв



Режисер: Антоніо Лукич
У ролях: Ірма Вітовськая, Андрій Лідаговський


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


*
 
Re: Проект Обери СВОЄ кіно: Марафон фільмів до 30-ї річниці Незалежності України

если бы ты хотя бы попытался проголосить*там, а не абы лясы поточить тут -
- все бы увидел. :)
и что, и где, и как.
а пока что - ничего кроме попытки троллить от тебя, пэдроликсеивич, не видно))
**что собственно не удивительно ни разу. :)

:рл:если бы да кабы в роту росли грибы.Ну так и не точи,в чем проблема ? надо же мозг включить,а некоторые не могут.Я в этом не виноват:незнаю:
 
Назад
Зверху Знизу