• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Парламентские выборы 2019. Избирательный округ 171

Нажаль , та вибору на 171 не має . Зовсім. Лесів дуже агресивно веде себе. Пожалкувала про відеокамеру під час зустрічі. Були бабки -підпівали Подавай нам Россию До виборів часу обмаль , а кондидата не має
 
Нажаль , та вибору на 171 не має . Зовсім. Лесів дуже агресивно веде себе. Пожалкувала про відеокамеру під час зустрічі. Були бабки -підпівали Подавай нам Россию До виборів часу обмаль , а кондидата не має
Да уж... Печально. Это реалии нашего города.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Зе-кандидат Виктория Кинзбурская инициировала установление рекорда по рисованию рушника на земле

Акция "Рисуем украинский рушник" состоялась при поддержке кандидата в депутаты от партии "Слуга народа" Кинзбурской Виктории

ЩО ВАМ ЩЕ ТРЕБА, РЕАЛЬНИХ КАНДИДАТА 2 - або Сепар ЛЕСИК, або Вікторія - Вікторія бодай проукраїнська...(ні Ви проголосуєте за когось там десятого, і йоб**ий сепар Лесик пройде у Раду!!!) Ніколи не думав що буду колись підтримувати чи казати "проголосуйте" хоча б одного кандидату зі Слуги Народу, але тут саме ТАКИЙ ВАРІАНТ

П.С, 171 округ там багато пенсіонерів і таких собі "заводських" людей, цей округ у Харкові найбільше після Індустріального р-ну давав голосів Партії регіонам , Януковичу і навіть Зе, на відміну від Київського Шевченківського районів, думаєте у 171 окрузі МОЖЕ пройти партія РНС (або її представник) звісно ні - на мій погляд Індустріальний і Немишлянскі райони найбільш ватні районі міста Харкова і тут або Слуга Народу або явний сепар - все (до речі якби ці райони не були настільки ватними то Харківська область не займала б 4-е місце після Одещини, Донецької і Луганської області по підтримці російсько-спрямованих партій, а була б аж на 7 (після Запоріжжя Дніпра Миколаїва) колись у 2014 році рахував такий факт (наприклад для справки у Київському моєму р-ні на виборах 2014 р переміг Кірш з Народного фронту, думаю не варто казати що в 171 му окрузі переміг представник Опозиційного Блоку тоді)
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Зе-кандидат Виктория Кинзбурская инициировала установление рекорда по рисованию рушника на земле

Акция "Рисуем украинский рушник" состоялась при поддержке кандидата в депутаты от партии "Слуга народа" Кинзбурской Виктории

ЩО ВАМ ЩЕ ТРЕБА, РЕАЛЬНИХ КАНДИДАТА 2 - або Сепар ЛЕСИК, або Вікторія - Вікторія бодай проукраїнська...(ні Ви проголосуєте за когось там десятого, і йоб**ий сепар Лесик пройде у Раду!!!) Ніколи не думав що буду колись підтримувати чи казати "проголосуйте" хоча б одного кандидату зі Слуги Народу, але тут саме ТАКИЙ ВАРІАНТ

)

Блин, это "чудо" у Дворца спорта - рушник? Выше были сомнения процитированы про связь с Кернесом. Теперь озвучу первую мысль на эту тему: в "любимом" районе Кернеса происходит мероприятие, которое явно должно быть санкционировано мерией. И это мероприятие агитационное...

Реально, если выбирать из остальных - лучше Виктория. Но шансов у нее нет. Никто на районе о ней ничего не слышал.
Могу от себя сказать только то что знаю: Виктория и ее супруг вежливые и культурные люди. О политических предпочтениях, связях и намерениях - знать ничего не знаю.
 
Могу от себя сказать только то что знаю: Виктория и ее супруг вежливые и культурные люди.

О политических предпочтениях, связях и намерениях - знать ничего не знаю.
"Отличный" аргумент при выборе в государственный законодательный орган. Особенно супруг тут к месту.

Я понимаю, что личное знакомство может быть для вас решающим аргументом, но я его не знаю... ни с какой стороны.

Кінбурзька - це ГАСК. А ГАСК - це Гепа. Висновки далі можете робити самі.
 
"Отличный" аргумент при выборе в государственный законодательный орган. Особенно супруг тут к месту.
Это и не аргумент для голосования. Я с самого начала сказал, что не вижу достойных кандидатов по округу.
Или где-то могло показаться, что я фанат СН в целом или данной кандидатки в частности?
 
Назад
Зверху Знизу