Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 21

а я такое хочу:rolleyes:
52246535_w640_h2048_0056.jpg

Очень красиво. Невероятно.
 
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом США Бараком Обамою.
Президент США висловив підтримку діям Президента України, зокрема, ініціативі Президента України щодо міжнародної гуманітарної місії для Луганська під егідою Міжнародного Комітету Червоного Хреста за участю ЄС, Росії, Німеччини та інших партнерів. Барак Обама підтвердив намір США взяти активну участь у місії
 
Не все так мрачно:
ЦДФ Германии:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Голова Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу застеріг президента Росії від будь-яких односторонніх військових дій в Україні. Про це у понеділок, 11 серпня, інформує агенція Reuters з посиланням на повідомлення Єврокомісії. "Голова ЄК Баррозу застеріг (президента Росії. - Ред.) від будь-яких односторонніх військових дій в Україні, здійснюваних під будь-яким приводом, у тому числі гуманітарним", - йдеться у повідомленні за результатом телефонної розмови, що відбулась між Баррозу та Путіним.

Только пока прохладно как-то "застеріг". А сие опасно, поскольку Путену верить нельзя ни одному слову. Хто-то там чего-то согласовал - это всё разводка.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- и США хочет нам помочь гуманиторно. Шо теперь нас все долбить будут?
 
Ой, у меня еще есть картинка Да уже и стыдно постить подумают еще не то про меня Я же культурная
Все, сказала- теперь ПОСТИ!!

Блин bbc.com в прямом переводе несколько по иному про 'конвой' пишет. Вроде в таком ракурсе что хуйло как бы поставил барозу перед фактом. :(

О да, нам полегчало.
 
Блин... я такое, тока длинное! Кстати, подглядела у Тори:), когда она хвасталась обновкой.:клас:

Моё не длинное - до колен только. И чёрное.
У меня ж не такая воздушная фигура, как у этой девочки.
 
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом США Бараком Обамою.
Президент США висловив підтримку діям Президента України, зокрема, ініціативі Президента України щодо міжнародної гуманітарної місії для Луганська під егідою Міжнародного Комітету Червоного Хреста за участю ЄС, Росії, Німеччини та інших партнерів. Барак Обама підтвердив намір США взяти активну участь у місії


другими словами обама вежливо послал нашего нахер.
 
ну что там по гуманитарке? Тихо пока?
 
Дякую Президенту США Бараку Обамі за висловлену підтримку моїм діям щодо міжнародної гуманітарної місії для Луганська під егідою Міжнародного Комітету Червоного Хреста за участю ЄС, США, Росії, Німеччини та інших партнерів.
Донбас потребує міжнародної допомоги, адже терористи цілеспрямовано знищували всю інфраструктуру регіону, обстрілювали житлові квартали, підривали водогони, газогони тощо, призвівши до гуманітарної біди. Світ, міжнародна спільнота, українська діаспора бачать наслідки дій бойовиків, висловлюють підтримку українському Донбасу та беруть участь у міжнародній допомозі.
от Порошенка
https://www.facebook.com/petroporoshenko?fref=nf
 
Назад
Зверху Знизу