Харків’янки виграли юніорський чемпіонат з артистичного плавання (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 197007
Харків’янки виграли юніорський чемпіонат з артистичного плавання (відео)

10.03.2020 17:08

Харків’янки виграли юніорський чемпіонат з артистичного плавання (відео)

Віковий поріг для юніорок у артистичному плаванні складає 18 років. У збірній Харківської області більшість пловчинь — молодші. Але тренерка вважає, що бажання переважить досвід

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Віковий поріг для юніорок у артистичному плаванні складає 18 років. У збірній Харківської області більшість плавчинь — молодші. Але тренерка вважає, що бажання переважить досвід.

153-150x150.png


Ксенія Титаренко, старша тренерка збірної України

Да, у нас молодая команда. У нас дети – пятнадцать лет и чуть-чуть — шестнадцать, в основном. Мало — восемнадцать. Но все равно, они — сильные, все у них получится.

18-річна Євгенія Лихман є найстаршою у цьому складі. Кожний вид програми виконували різні спортсменки збірної, Лихман у парі з Ангеліною Овчинніковою перемогла в технічному дуеті. Вид програми передбачає менше творчості і більше — точності.

Євгенія Лихман, майстер спорту міжнародного класу
В техническом дуэте меньше возможностей, чтобы проявить себя. Там основной акцент мы делаем на отработке элементов.

Ангеліна Овчиннікова, майстер спорту
Синхронность у нас неплохая, мы должны элементы подработать: высоту поднять, градусы одинаковые натренировать.

155.png


Суддями чемпіонату подекуди були тренери учасниць, така практика є загальною для виду спорту. Учасниця трьох Олімпійських Ігор Дар’я Юшко є тренеркою збірної України. Але лояльного ставлення до своїх підопічних не має.

157-150x150.png




Дар’я Юшко, тренерка збірної України

Я считаю, что это абсолютно неправильно. Нужно судить своих спортсменов еще жестче, чем остальных. Тогда будет результат.



Єдина номінація, яку Харківська область може не виграти — це змагання змішаних дуетів. Проте цього разу харків’яни перемогли і тут. Хоча історично спочатку артистичне плавання було чоловічим видом спорту, наразі чоловікам у ньому доводиться бути другим номером.

Аріна Штеплюк, переможниця чемпіонату України (мікст-дуети)
Я уже давно занимаюсь, десять лет все-таки. Он — всего лишь пять лет, его надо подтягивать. Он не все умеет хорошо делать — резко работать, натягивать ноги.

Микита Малакей, переможнець чемпіонату України (мікст-дуети)
У меня была подружка здесь, и она решила меня привести. И получилось так, что начал заниматься. А вообще я шел сюда поплавать.

158.png


The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу