Обмежені поїздки лише для харків’ян: з весни пільговики їздитимуть в метро, тролейбусах та трамваях за Е-ticket

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 197003
Обмежені поїздки лише для харків’ян: з весни пільговики їздитимуть в метро, тролейбусах та трамваях за Е-ticket

6.02.2020 18:45

Обмежені поїздки лише для харків’ян: з весни пільговики їздитимуть в метро, тролейбусах та трамваях за Е-ticket

З 1 березня пільговий електронний квиток Е-ticket замінить посвідчення, яким раніше користувалися для безлімітного безкоштовного проїзду. Зараз кількість безоплатних поїздок обмежується.

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



З 1 березня пільговий електронний квиток Е-ticket замінить посвідчення, яким раніше користувалися для безлімітного безкоштовного проїзду. Зараз кількість безоплатних поїздок обмежується.

На місяць – 50 п’ятдесят у тролейбусах та трамваях та стільки ж у метро. Якщо ліміт вичерпається, квиток можна буде поповнити власним коштом.

Tatyana-150x150.jpg


Тетяна, пенсіонерка

Пусть введут, посмотрим. Я работающий пенсионер, а есть пенсионеры, которые не работают. Конечно, им тяжело.





Пільговий Е-ticket діятиме тільки у Харкові. Любов живе в селищі Солоницівка. Тож з весни жінка втратить право на безкоштовний проїзд у міському електротранспорті.



Lyubov-150x150.jpg


Любов, мешканка Харківської області

Мне ответили, что у нас нет указа, чтобы мы выдали тем, кто живет в области проездные документы. У меня стаж больше 50 лет, я дети-войны, я инвалид второй группы, но я живу в пригороде.





У міськраді пояснюють: пільги фінансуються не з державного, а з місцевого бюджету.



Evg-150x150.jpg


Євгеній Водовозов, заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури

Місто Харків має право фінансувати виключно жителів своєї громади з бюджету міста. Ми не маємо права надавати пільги мешканцям інших місць.



Щоб отримати пільговий квиток, необхідно звернутися до районного управління праці та соцзахисту населення або центру адміністративних послуг.

Alyna-mama-150x150.jpg


Аліна Мамєєва, співробітниця КП “Харківпас”

При себе иметь паспорт, код, удостоверение льготника. На основании этих документов. Мы их берем и вносим в базу. И выдаем готовый проездной билет.*





Пенсіонерка Олена Усата Е-ticket ще не отримала.

Usatova-150x150.jpg


Олена Усата, пенсіонерка

Наш дом – это Бучмы, 24. Получили в школе 111. Нам, двум квартирам – нет. Ищите. А где искать? Я вот с палочкой ходить не могу.





Alyna-mama-150x150.jpg


Аліна Мамєєва, співробітниця КП “Харківпас”

С вами должны связаться, здесь указан ваш контактний телефон или сотрудники оставляют записки и пишут, куда вам подойти, номер садика или школы поблизости или ЖЭК.





Alyna-mama-150x150.jpg


Аліна Мамєєва, співробітниця КП “Харківпас”

Если Е-ticket сделан и он на раздаче, тогда человек ожидает в течение двух-трех недель. Если домой ему так и не принесли, никак с ним не связались. Потому что это возможно по разным причинам. Тогда он приходит сюда, без очереди. Мы поднимаемся в архив, находим его карточку и выдаем ему готовую карточку.*



Комунальники запевняють: якщо Е-ticket немає, хвилюватися не треба. Їх обов’язково видадуть до 1*березня всім, хто має право на безкоштовний проїзд. Наразі 370*тисяч квитків вже отримали пенсіонери, ветерани та учасники війни, школярі, діти-сироти, медики, соціальні працівники і поліцейські. У міськраді планують, що в подальшому валідатори для Е-ticket з’являться і в маршрутках.





The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу