Білорусь. Зима

Статус: Offline
Реєстрація: 05.06.2007
Повідом.: 3204
Білорусь. Зима

Збирався відвідати сусідню країну ще влітку, але 4 неробочих дні поспіль + на дорогу з’явились тільки на новий рік.
Першим обласним центром на шляху з Харкова буде Гомель, півмільйонне місто на річці Сож з палацем Румянцевих.
P1090283_result.jpg

Сож вважається однією з найчистіших річок у європі
P1090286_result.jpg

P1090287_result.jpg

пам’ятник першому поселенцю Гомеля. Велике коте, що з ним у човні - рись, символ Гомеля
P1090811.JPG

Місто нецікаве. Годне щоб почати звикати до Білорусі, до назв білоруською мовою, трьох зайвих цифр на цінниках (1 грн~1000 білоруських рублів). Далі шлях до Мінська місцевим регіональним поїздом.

Мінськ поки не найцікавіше місто для любителів "каміння". З дореволюційної архітектури відновлюють верхнє місто
P1090295_result.jpg

P1090432_result.jpg

P1090437_result.jpg

P1090435_result.jpg


троїцьке передмістя (траецкае прадмесьце)
P1090410_result.jpg

P1090409_result.jpg

P1090406_result.jpg

P1090400_result.jpg


Ці два райони знаходяться майже один напроти одного на берегах Свіслочі. Забудова центра повністю зруйнованого війною Мінська - то царство стилю сталінської доби
P1090722_result.jpg

P1090808_result.jpg

"Башти" - візитка Мінська.

Набережна Свіслочі, як це і має бути, "безавтомобільно-безмагазинна" зона відпочинку
P1090403_result.jpg

P1090744_result.jpg

P1090413_result.jpg

P1090745_result.jpg



З того, що побудовано або відновлено нещодавно:
P1090788_result.jpg

Костел св. Симеона та Олени
P1090705_result.jpg

національна бібліотека.

P1090770_result.jpg

P1090783_result.jpg

P1090771_result.jpg


Окрема тема - це те, скільки робиться в Мінську для комфортного проживання.
Станцій метро у Мінську поки на одну менше, ніж у Харкові. За межами мінської окружної вже є станція. Але притому в Мінську втричі більший парк тролейбусів
P1090391_result.jpg

Майже всі власного виробництва.
Чемпіонат світу з хокею буде тільки через рік. Символіки небагато
P1090707_result.jpg

Є двоповерховий екскурсійний автобус як в європейських містах (так, я знаю, що такий є і у Москві)
P1090713_result.jpg

А від незаставлених торговцями переходів мінського метро керівництво нашого би удар хватив
P1090719_result.jpg
.
А мене, у свою чергу, шокував розклад громадського транспорта Мінська з різними плюшками у google play market. У нас на таке під ЕУРО2012 $ в жодному місті не напилили. Графік руху, перевіряв, витримується з відхиленням не більше хвилини-двох.
Приїжджих туристів білоруси розважатимуть в різних місцях навколо Мінська.
У Строчиці я не заїхав, надав перевагу Дудуткам і думаю, дарма.
Богданів, I-vanів та інших рахітовозів я у білорусів не бачив. Іздив на МАЗ-152,
такому МАЗ-103С
P1090307.JPG
.
Усюди на вокзалах вивешено розпорядження про єдиний тариф на міжміські перевезення біля 300 руб/км. На неї можна оріентуватись розраховуючи витрати на подорожі автобусом.
Дудутки - невеличкий розважальний заклад, садиба в етно-стилі
P1090321_result.jpg

P1090316_result.jpg

P1090345_result.jpg

P1090358_result.jpg

P1090362_result.jpg

P1090376_result.jpg

P1090329.JPG

P1090350.JPG

P1090348.JPG


Велику роботу білоруси провели у Несвіжі та Миру відновивши радзивілівські замки 16 сторіччя в 100 км від Мінська.

Нясвіж, культурна столиця Білорусі’2012
P1090458_result.jpg

Ратуша, годинникова вежа зі своєю власною мелодією дзвонів.

P1090566_result.jpg

замкова башта та фарний костьол ієзуїтів

P1090482_result.jpg

Нєсвіжський замок. Схожий з золочівським
P1090529_result.jpg

P1090559_result.jpg

P1090553_result.jpg

старовинних предметів інтер’єра не зберегли, все робилось зараз
P1090498_result.jpg

P1090501_result.jpg

Але красиво, з думкою про відвідувачів. Аудіогіди, жива музика в залах. Вони просто захотіли зробити сучасний зручний музей.

Якщо Несвіжський замок в мене перекликався з золочівським, то Мирський чомусь нагадав Вавель.
P1090669_result.jpg

P1090661_result.jpg

P1090586_result.jpg

P1090579_result.jpg

P1090573_result.jpg

P1090635_result.jpg

P1090664_result.jpg

P1090623_result.jpg


Ну й насамкінець, чергова подяка білорусам за цивілізоване, зручне й дешеве пересування їхньою країною
P1090690.JPG

P1090689.JPG

P1090681.JPG

P1090682.JPG

P1090683.JPG

Ціна квитка на відстань як Харків-Бєлгород - 9 гривень на наші. До 140 розганявся частенько і не змерзав як "хуйдаї" ім. Б.В. Колєснікова в ті дні в Уркаїні.
Дякую за увагу :D
 
Останнє редагування:
Какое небо красивое!
 
а потом у вас фотик украли? Как то мало фоток то. Или это будет фотоотчет в прямом эфире - по мере исследования Белоруссии?
 
"пишу" просто зараз. Не можу наваяти простиню на 3 сторінки не натиснувши жодного разу "зберегти" :D
 
Спасибо за нахлынувшие воспоминания :) Все-таки 4 дня - слишком мало.
Надеюсь еще в будущем посетить Беларусь, особенно ее северную и северо-западную часть.
 
Как красиво! Давайте еще фото, если можно с комментариями.
 
как то пустынно. Людей практически не видно.
 
как то пустынно. Людей практически не видно.

Нічні фотографії зроблено з витримкою 3-9 секунд. За цих умов людина видна як тінь і тільки якщо стоїть. На денних людей достатньо.
Частина фотографій - о 5-7 ранку. Наприкінці грудня у вихідні на харківських вулицях людей також небагато у цей час
 
Абревіатура ДС у назвах кінцевих зупинок означає дворец спорта
Не, ДС - это диспетчерская станция.


Красному костёлу больше ста лет, его в принципе и не реконструировали особо.
А это вообще - самое старое, сохранившееся строение Минска.
P1090770_result.jpg

Начало 17-го века.

Это, да. До сих пор не достроили. Типа, под старину.
P1090771_result.jpg


В метро торговцы есть, правда не в таком виде и не в таком количестве, как в Харькове. А на фото всегда безлюдная станция Площадь победы, там и смысла нет магазины открывать.

Электрички не замерзают, потому-что они швейцарские, а не корейские :D.

А вообще, с погодой вам явно не повезло. Поэтому и впечатление не то ))).
 
А вообще, с погодой вам явно не повезло. Поэтому и впечатление не то ))).

на мір/нєсвіж погода була чудова.

Не, ДС - это диспетчерская станция.
Прогнав. Розбирався тільки з абревіатурою ДС Чижовка, що поруч з Чижовка-арена

Электрички не замерзают, потому-что они швейцарские, а не корейские :D.
То договорюйте :D Про те, що 10 чотиривагонних поїздів білорусам стали в 60 млн євро, а контракт на 10 хуйдаїв коштував 600 млн баксів (по 30 за кожен з десяти хуйдіїв + 300 за обслуговування. Витягував по уривках). Тобто всі - за ціною одного хуйдая + ще шість купують пятивагонних на Бобруйську гілку
 
Останнє редагування:
Спасибо за фотки! Минск, как и вся Беларусь, очень красив и опрятен. Нам есть чему поучиться у наших близких соседей.
 
насправді не факт, що є чому повчитись. Вони не злили конкурентноспроможне машинобудування, харчову промисловість, розвивають рекреаційну сферу. У них по-європейськи ефективна держмашина.
Але це міцно завязане на бацьку. І вони як соромляться того що вони білоруси, хз чому. Для мене відвідати білорусь між угорщиною та францією є нормальним, для пересічного білоруса це як удирі опинитись хз чому.
Білоруси ще до того і багато матюкаються коли нема „палки”. Але для мене було приємним сигналом коли осаджувати матомразгаварівающєго у поїзді назад вперед мене почав дядька білорус.
Якщо у них стане престижним за часів бацьки жити цивілізованно, робити якісні машини/продукти і давати відсіч свинству чиновників й рагулів-вічна шана Ляксандру Григоровичу. Якщо коли його не стане білоруси впадуть, як застойний радянський союз до сомалійської системи цінностей-то дуже шкода.
Але зараз ця країна з близьким до українського ВВП живе більш ефективно за нас.
Інша система цінностей+ефективніша державна машина. І після хокейного чс до них приїжджатимуть ще. А до харкова-ні
 
P1090566_result.jpg

замкова башта та фарний костьол ієзуїтів
цей костел є другою будівлею світу в стилі бароко і першою в РП

І замки входять до переліку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Дійсно, залізничний переїзд дуже дешевий - в 2-3 рази дешевше, ніж у нас.


А до Гродна не їздили?
 
Тобто всі - за ціною одного хуйдая + ще шість купують пятивагонних на Бобруйську гілку
Более того, совместно со Штадлером (производителем этих электричек) под Минском начали строить завод по производству таких поездов. Видимо, с прицелом на российский рынок. Посмотрим-посмотрим, что получится. Хотя, идея неплохая.

У них по-європейськи ефективна держмашина.
К сожалению, далеко не так. А хотелось бы...

І вони як соромляться того що вони білоруси, хз чому.
Лично, я стыжусь государственных символов. Даже, наверное, не стыжусь, а они мне неприятны. И красно-зелёным флагом на стадионе или празднике каком, я размахивать точно не буду.

Білоруси ще до того і багато матюкаються
Селяне, такие селяне. Не все белорусы такие.
 
К сожалению, далеко не так. А хотелось бы...

Одна лише дорога з будапештського аеропорту ім. Ференца Ліста до центра Будапешта, коли у вас нема дрібних форинтів, чи з Борисполя до Києва, покаже вам, що ті ж самі POS-термінали на залізничних станціях - це круто. Чи працюючий за розкладом комунальний транспорт - теж.



Дійсно, залізничний переїзд дуже дешевий - в 2-3 рази дешевше, ніж у нас.


А до Гродна не їздили?
Цього разу не було часу, а наступного, впевнений, я не "базуватимусь" у Мінську з "радіальними" вилазками. Мабуть, Орша +дводений виїзд до Бреста.
 
Останнє редагування:
Класссссный отчет! В Белоруссии сохранили производство и для себя и для России, а наши идиоты профукали и разокрали все...
 
Был летом в братской стране, но до Минска не добрался. Был приятно удивлен увиденным, а то пугали Лукашенком думал все в колючей проволке и техникой времен СССР. Чувствуется некий порядок в стране. Что ли не такие наглые и воровитые местные чинуши.
 
Цього разу не було часу, а наступного, впевнений, я не "базуватимусь" у Мінську з "радіальними" вилазками. Мабуть, Орша +дводений виїзд до Бреста.
Як на мене, Брест найменш цікавий із обласних центрів і 2 діб він не вартий:rolleyes:
Сам не був, але, кажуть, ще цікавий Новогрудок.

Был летом в братской стране, но до Минска не добрался. Был приятно удивлен увиденным, а то пугали Лукашенком думал все в колючей проволке и техникой времен СССР. Чувствуется некий порядок в стране. Что ли не такие наглые и воровитые местные чинуши.
Колючого дроту нема, але в полі зору постійно виринають автозаки і міліції дуже багато. Я двох годин не пробув у Білорусі, а вже потрапив на міліцейську перевірку.

з.і. при спілкуванні із місцевими відчувається, що вони вважають Україну більш багатою
 
Назад
Зверху Знизу