Університет як військова база

Статус: Offline
Реєстрація: 01.04.2011
Повідом.: 93
Університет як військова база

ХНУ, ХНУРЕ, ХНАМГ мають прохідну, на якій стоять охоронці. У ХПІ, ХАІ, ХНПУ територія містечка обнесена огорожею. Але в Харкові набагато більше ВНЗ.

Як це виглядає у вас? Чи огорожена територія ВНЗ? Чи є прохідна? Якщо так, то хто знаходиться на ній, бабушки чи професійні охоронці? Чи є турнікети? Вони крутяться (ХНУ) чи заблоковані (ХНАМГ)? Наскільки складно пройти в університет не студентам через прохідну? Не через прохідну?

Яка думка у вашому університеті про ваш спосіб (не)обмеження доступу до ВНЗ? Хто його ініціює? (студенти/викладачі/адміністрація) Яка, на вашу думку, мета охорони і чи ефективно вона її виконує? Чи знаєте ви, у скільки вашому ВНЗ обходиться охорона?
 
В ХНМУ вход на территорию через проходную.
Считаю это правильно. Нефиг по меду всяким левым шастать. А то будут ходить на кафедру патана как на экскурсию.
 
Что за вопросы црушные?! Это гостайна.

Характер вопросов наводит на мысли что наци хотят просачиваться на территорию вузов с целью запудривания мозгов.
 
Тема какой то бред. Еще бы тему сделали "А почему в общаги вход по пропускам?"
 
Вопрос задан на мове, следовательно Свободовец, а зачем свободовцу знать пропускную систему вузов?
 
Будут обклеивать вузы своей хуйней как в метро.
 
Или дебаты во дворе устраивать, тусуясь перед телками в каме)
 
vishnia сказав(ла):
В ХНМУ вход на территорию через проходную.
Считаю это правильно. Нефиг по меду всяким левым шастать. А то будут ходить на кафедру патана как на экскурсию.
Тобто мета охорони - заборонити вхід людям з-поза університету? А безпеку студентів чи університетське майно вони охороняють? Чи це не входить до їхніх обов'язків? Чи не могли б ви пояснити детальніше свою позицію? Також з вашої відповіді я зрозумів, що ви виступаєте проти візитів на кафедру з ознайомчою метою? Якщо так, то чому саме?
 
И охрана имущества и безопасность студеров. Для ознакомительных целей есть день открытых дверей и сайты.В остальное время там нечего чужим лазить.
 
А ви теж з ХНМУ?

В остальное время там нечего чужим лазить.
Я зрозумів, що ви проти допуску на територію людей з-поза університету. Тепер я намагаюсь дізнатися причину вашої позиції.
 
Правильно было сказано что есть дни открытых дверей. Плюс универы любимое место карманников.
Ну к примеру вы решите зайти на патан и вас там стошнит, что тогда?
 
А ви теж з ХНМУ?

Я зрозумів, що ви проти допуску на територію людей з-поза університету. Тепер я намагаюсь дізнатися причину вашої позиції.

тэж тэж

Я уже сказал, охрана имущества и безопасность. С таким успехом можно спросить зачем нужна сигнализация.
 
ТС, а что вам делать на территории вуза? Ну если нацик то тогда все понятно.
 
Если идеи нацизма так хороши и привлекательны, то они не нуждаются в принудительной рекламе.
 
Между ними и настоящим национал-социализмом ничего общего. Они даже не могут назвать основные критерии нацизма. Они сборище дебилов которым нефиг делать.
 
Вот и я говорю нахуй левых людей с территории меда :D. И так в курилки дофига народу.
 
vishnia сказав(ла):
Правильно было сказано что есть дни открытых дверей.
1. День відкритих дверей означає, що людина може зайти на територію ВНЗ. Це зрозуміло. Неясно, чому цей день один, а не 21 чи 365. Ви ж розумієте, що це не є адекватним поясненням. За такою логікою, вам можна заборонити їсти по буднях, посилаючись на те, що існують вихідні.
vishnia сказав(ла):
Плюс универы любимое место карманников.
2. Це вже цікавіше. А як так сталося, що вони стали їхнім улюбленим місцем за наявності охорони? Що робити з іншими місцями, в яких повно кишенькарів: ринки, метро тощо? Чи наявність кишенькарів є достатньою підставою для того, щоб заборонити вхід туди?
vishnia сказав(ла):
Ну к примеру вы решите зайти на патан и вас там стошнит, что тогда?
3. Під час нудоти організм людини виділяє назовні продукти травлення. В цьому випадку, мені здається, наявність чи відсутність університетської перепустки ніяк не впливатиме на результат.

Перехід на особистості вважаю недоречним і не гідним освічених людей.
 
Я тебе говорю в 500 раз. Охрана имущества и безопасность студеров. Что не ясно?
 
Навіщо писати одне й те саме двічі? Я вам ще не відповідав. Охорона майна і безпеки це дуже важливо. Можливо, ви дасте мені відповідь як людина, яка проходить охорону. А як відбувається виклик охорони? Припустимо, у студента в бібліотеці вкрали ноутбук. Які дії студента ХНМУ? Мені цікаво, наскільки ефективно діє охорона в різних університетах і яка система працює краще.
 
Назад
Зверху Знизу