• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Вартість будинку для жирафів у харківському зоопарку зросла майже в 4 рази за півтора роки

в отличие от тебя, у меня есть туалет, куда я хожу, когда нада....
это тебе ведь нужно свой пятак в каждую тему вмочить и блеснуть остроумием, хотя его у тебя похоже нет...

Ну почему же... :) По-моему достаточно остроумно вышло :)
 
пидары! вот нахуй они вообще нужны эти жирафы в Харькове? продали бы их южнее, в Одессу например. а так и животным зимой хуёво и бабок сколько нагло пиздят.
 
Его уже забанили,не живет здесь,но сука отпочковался.
mLV5I92Vl7E.jpg
 
для
Г. Кернес, а де прибуток парку Горького?
Аппетиты недомэрка растут.
хороший хозяйственник (с)
А этот прибуток работает на россию. Когда уже педераса трехколесного дострелят
и подобных нытиков и "диванных правдолюбцев":

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про місцеве самоврядування в Україні

Стаття 79. Дострокове припинення повноважень сільського, селищного, міського голови

{Назва статті 79 в редакції Закону № 806-VI від 25.12.2008}

1. Повноваження сільського, селищного, міського голови, вважаються достроково припиненими у разі:

{Абзац перший частини першої статті 79 із змінами, внесеними згідно із Законом № 806-VI від 25.12.2008}

...

4) відкликання з посади за народною ініціативою;

{У частину першу статті 79 включено пункт 4 згідно із Законом № 595-VIII від 14.07.2015}

Стаття 7. Місцевий референдум

1. Місцевий референдум є формою вирішення територіальною громадою питань місцевого значення шляхом прямого волевиявлення.

2. Предметом місцевого референдуму може бути будь-яке питання, віднесене Конституцією України, цим та іншими законами до відання місцевого самоврядування.

3. На місцевий референдум не можуть бути винесені питання, віднесені законом до відання органів державної влади.

4. Рішення, прийняті місцевим референдумом, є обов'язковими для виконання на відповідній території.

5. Порядок призначення та проведення місцевого референдуму, а також перелік питань, що вирішуються виключно референдумом, визначаються законом про референдуми.

Стаття 9. Місцеві ініціативи

1. Члени територіальної громади мають право ініціювати розгляд у раді (в порядку місцевої ініціативи) будь-якого питання, віднесеного до відання місцевого самоврядування.

2. Порядок внесення місцевої ініціативи на розгляд ради визначається представницьким органом місцевого самоврядування або статутом територіальної громади з урахуванням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

{Частина друга статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2388-VI від 01.07.2010}

3. Місцева ініціатива, внесена на розгляд ради у встановленому порядку, підлягає обов'язковому розгляду на відкритому засіданні ради за участю членів ініціативної групи з питань місцевої ініціативи.

4. Рішення ради, прийняте з питання, внесеного на її розгляд шляхом місцевої ініціативи, обнародується в порядку, встановленому представницьким органом місцевого самоврядування або статутом територіальної громади.

я так понимаю, что вы - именно та самая активная часть народной инициативной группы и списки с подписями за отставку действующего мэра уже почти готовы.
внимание вопрос: где мне подписаться или вы, все таки, такие же банальные пиздуны как и вся верхушка власть имеющих?
 
для




и подобных нытиков и "диванных правдолюбцев":

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про місцеве самоврядування в Україні







я так понимаю, что вы - именно та самая активная часть народной инициативной группы и списки с подписями за отставку действующего мэра уже почти готовы.
внимание вопрос: где мне подписаться или вы, все таки, такие же банальные пиздуны как и вся верхушка власть имеющих?

Вы, в данном случае, можете расписаться только в собственном бессилии.
 
Вы, в данном случае, можете расписаться только в собственном бессилии.
т.е. все таки "банальные пиздуны". ну, в остальных я уверен, но на Вас, все таки, полагал хоть какие-нибудь надежды. :)
 
т.е. все таки "банальные пиздуны". ну, в остальных я уверен, но на Вас, все таки, полагал хоть какие-нибудь надежды. :)

Приезжай, обсудим кто чего смог добиться в этом городе!
А так же обсудим какие надежды Вы возлагаете на недомэрка.

Лавочки, парк... Жираф, пингвины...
 
ты...Вы...надежды...лавочки...пингвины...

"...Земля тряслась — как наши груди,
Смешались в кучу кони, люди..." (с)

я "не возлагаю надежд" даже на ближайшее окружение, не говоря уже о мэрах, пэрах, и иных высокопоставленных добоёбах у кормушки. если мне наступают на хвост я не скулю и не ною.
не устраивает - предлагай и действуй. не можешь лично - организуй других. ссышь - заткнись и хавай.
 
Назад
Зверху Знизу