В результате обстрела сил АТО террористами из системы «Град» погибли более 20 военных

Просто вы не понимаете назначения этого лагеря. Его задача - не "оборону держать", а выдвигать необходимый наряд сил и средств поддержки по заявкам атакуемых подразделений ВСУ и погранзастав.
Одно другому не мешает.
 
Тот же офицер ,который нарисовал правдивую картину событий
Александр Франчук
1 ч. ·

Роздуми щодо вчорашніх втрат.... мої роздуми.

Мене завжди дивувало з якою легкістю люди йдуть на високі відповідальні посади не будучи фахівцями тієї справи, що передбачає ця посада.
Ну не можу я цього зрозуміти !

Все розпочалося при Ющенкові та продовжилося при Януковичі...

Я до глибини свої переконань впевнений, що навіть призначення в армії на посаду командира артиллерійської бригади танкіста чи піхотного командира ЗАВЖДИ призведе до хаосу в управлінні.

І цей хаос буде в звязку з некомпетентністю та нерозумінням командиром самої природи того організму, яким необхідно управляти.

Ну ви мене хоть вбийте, але олєнєвод Бельдієв ніколи не зможе вирощувати апельсіни краще ніж апельсіновод Греції.... вибачайте за стьоб.

А ви уявляєте , що буде якщо призначити на посаду Міністра Оборони України олєнєвода Бельдієва ?....

До чого це я ?....

А до того, що ми мали змогу спостерігати щось подібне- у нас протягом весни на посади В.О. МО України спочатку призначали по першій моїй версії, ...

а коли побачили, що повний крах, то нічого більш розумного не придумали, як звільнити двоєшників та призначити не справившихся з завданнями оборони країни в РНБО.....

відчуваєте? не засудили за злочини, а призначили на посади....
Але ж там, по крайній мірі розкрадання та недбалість на кожному кроці.

А Міністром оборони вирішили призначити - ну ви зрозуміли....
по другому варіанту!!!!

Ну що верзли журналістам всі ці персонажі ми всі в курсі. Одні слухали розвісивши вуха й наповнювалися ура-патріотизмом. А інші дивился на все це й матюкалися.

А хто не зовсм в курсі,то проілюструю картинку більш зрозумілим прикладом із старого анекдота:
"- Побував чукча на старості років в Сочі ... на курорт його возили .... Коли повернувся, то в йорту збіглися всі чукчі, що були в радіусі 100 км, щоб послухати розповідь авторитета - де був, що бачив.
- " Відел я, однако апельсін, чукчі.... і жрал его однако... оценя вкусно, однако."
Всіх заінтригувало й питають на що по вкусу воно похоже отеє чудо - апельсин ? На мясо гаги?-ні!..... на мясо оленя? - ні!... на мясо пінгвіна- ні!
- " То что ж оно , однако такое, папа ???? оно-апельсин- как что ???"
Відповідає : " Ну єто, чукчі, очень вкусно! ето луччєє чєм всьо что ми єлі. Апельсін , ЄТО - КАК ТРАХАТЬСЯ !
І в продовження анекдоту- наш олєнєвод Бельдієв заявив своїм чукчам, що за місяць виростить на крижині його першого дитячого сексуального контакту з тюленем Васею апельсини!....

це я про обявлений восени парад Перемоги в Севастополі, гражданє віслоухіє!

От хотів би я багато дечого запитати у того поважного дядька з лампасами, що нам розповідав про тотальний контроль ( навіть зі спутника) за кожною БМ-21 терористів.... і що наша артиллерія постійно тримає на прицілі кожну БМ і лише водить стволами , супроводжуючи супостатські машини і не даючи наблизитися на відстань дальності стрільби....

Особливо мені стало гидко коли Коваль вихвалявся знищенням БМ-21 нашими військами, коли ми бачили, шо то просто сам снаряд сам пошкодив свою машину.

Особливо було гидко, коли розказували, що камаз з бойовиками знищили з повітря, а потім виявилось, що то бойовики самі один одного постріляли з переляку....

Особливо гидко дивитися на цих вождів, які за три місяці не забезпечили створення глибоко-ешелонованої оборони зі всіма елементами інженерного забезпечення та вогневого прикриття.

Дивлюсь на відео на ці скопища військ в парадно-похідних строях, і розумію - вони давно нанесені на російські карти і називаються на російській мові - " Цель 101-я, пехота и БТР открытые", " Цель 102, Командный пункт бригады , открытый"

Одним словом, вчора ми наблюдали виконання російськими артиллеристами команди " Цель 101-я, пехота и танки открытые, взрыватель осколочный и фугасный, Уничтожить!"

Невже не зрозуміло, що для створення захищеної бази за ударними військами повинні йти інженерно-саперні частини й забезпечувати створення укриттів, загорож та мінування підступів зі складанням всіх формулярів та схем мінних полів ?

Де наші підрозділи радіо-електронної боротьби, мені ціково....
А де ті фахівці, що підслуховують матюки депутатів та збирають компру, замість того, щоб слухати ворога та вести розвідку ?

Ну і де наші інженерно саперні війська?

Якби солдати відпочивали в бліндажах з бетонними перекриттями, а не в броньованих брезентом палатках, то втрат було б набагато менше.

А якби були створені розвідувально-вогневі артиллерійські групи, то ніхто б не міг спокійно приїхати і як на полкових навчаннях нанести безперешкодно артудар по мішенях.... і спокійно зібрати манатки й замести сліди...
 
Тот же офицер ,который нарисовал правдивую картину событий

Хорошо написано, ну прям мои мысли слово в слово.

И в то же время:

Спикер СНБО также отметил, что в условиях боевых действий, которые продолжаются возле Зеленополье, сложно построить укрепления.
Подробности читайте на УНИАН:

Это финиш! Гаси свет, сливай масло.

Передайте "спикеру СНБО", что уже давно придумали, как "в условиях боевых действий" строятся укрепления. Пусть почитает боевой устав.

Этому еще в СССР учили солдат. Может быть в Украинской армии этому не учат?

Даже в наступлении (не говоря про оборону), если противник открывает плотный ружейно-пулеметный, или артиллерийский огонь и подразделение начало нести потери, командир дает команду "стой!" По этой команде падаем кто где стоял, откладываем автомат в сторону, достаем малую пехотную лопату и "в условиях боевых действий", более того, под ружейно-пулеметным огнем, лёжа, начинаем рыть окоп для стрельбы лёжа. Потом, опять-таки под огнем, если позволяет обстановка, углубляем его до окопа для стрельбы с колена, а потом углубляем для стрельбы стоя. В перерывах по очереди ведем те самые "боевые действия". А потом соединяем окопы ходами сообщения, а потом, когда появится свободное время, роем перекрытые щели, блиндажи и сортиры.

А если противник еще не напал и все пока тихо, то сам Бог велел использовать каждую минуту, что бы закопаться в землю.
Или этому в армии уже не учат?

На войне количество пролитого пота обратно пропорционально количеству пролитой крови. Это аксиома.
 
без комментариев ...



ну пидарасы в управлении тупо гробят людей-патриотов а те кому из власти это недоходит такие же , и шо были раньше ,и те шо есть , прорядить надо основательно может поможет
 
угробили пацанов низачто.
 
По этой команде падаем кто где стоял, откладываем автомат в сторону, достаем малую пехотную лопату и "в условиях боевых действий", более того, под ружейно-пулеметным огнем, лёжа, начинаем рыть окоп для стрельбы лёжа. Потом, опять-таки под огнем, если позволяет обстановка, углубляем его до окопа для стрельбы с колена, а потом углубляем для стрельбы стоя. В перерывах по очереди ведем те самые "боевые действия". А потом соединяем окопы ходами сообщения, а потом, когда появится свободное время, роем перекрытые щели, блиндажи и сортиры.

А если противник еще не напал и все пока тихо, то сам Бог велел использовать каждую минуту, что бы закопаться в землю.
Или этому в армии уже не учат?

Это большинство еще на НВП в школе учили (в советской так точно)- если правильно помню, то норматив около 30 мин на окоп в профиль лежа, а препод ходит и тонким прутиком пиздит - типа осколки свистят, сраки не выставлять, за противником следить...

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
1 танк стоит 20 миллионов долларов. Это в два раза больше чем собрала страна смсками. А там одной техники погорело столько что нам собирать и собирать. Я конечно не говорю о том что погибло столько солдат - жизни вообще цены не имеют. И опять никто не ответит за ошибки. Почему стояли в поле? Почему не было охранения? Почему технику не закопали?

:клас:
 
ну пидарасы в управлении тупо гробят людей-патриотов
"батальон надо забирать" толково. там оказывается война, но почему франковский бат надо забирать, а днепровский или харьковский нет? потому что убит т. майор, хороший человек и его друг ( но без фамилии, странно)

Передайте "спикеру СНБО"
ему передачу надо передать, что бы в камере не чморили
 
Назад
Зверху Знизу