новий рік на носу

до речі,ТС,якщо ти вже тему на украінском забалабенила,то писати треба-на носі,а не на носу;) це так,для розвитку твого кругозору:)


ну прастіте...але виправити не змогла))) головне що ваша маю поняла))))

то что в письмах написали деду морозу
на писавших письма

то Ви що Мороза бомбонули чи Укрпошту?????:D

вообще у меня целая схема :D
у меня каждый человечек на учете в компе, что я дарила, что другие дарили- чтоб не повторяться, обычно дарю то что считаю нужным, но иногда фартит и в разговоре мотаю себе на ус, чтобы этому конкретному человеку подарить, ну что ему хочется или нужно :)
у меня все подарки уже куплены (некоторые с лета еще), запакованы в подарочною бумагу, осталось только открытки купить :)

ох нічого собі!!! респект! круто Ви придумали) хочу бути Вашим другом)) а до чиєї думки із відомих українців могли б дослухатись??
 
1) Він каже, що нічого не хоче, буду міркувати що подарувати, повинно бути щось практичне
Дитина знає)))
2) На свою думку
3) Ні
Де питання "Що я хочу отримати", хоча десь була тема...
 
до речі,ТС,якщо ти вже тему на украінском забалабенила,то писати треба-на носі,а не на носу;) це так,для розвитку твого кругозору:)


ну прастіте...але виправити не змогла))) головне що ваша маю поняла))))



то Ви що Мороза бомбонули чи Укрпошту?????:D



ох нічого собі!!! респект! круто Ви придумали) хочу бути Вашим другом)) а до чиєї думки із відомих українців могли б дослухатись??

известных украинцев? я вас умоляю, чхала я на их речи :іржач: тоже мне авторитеты
 
сама відповім:
1) думаю, що подарую коханому парфюм
2) звикла сама обирати, ну іноді прислухаюсь до порад мами та кращої подруги
3) ну може якби мені Фреймут чи Притула щось би порадили на що в мене б вистачило коштів то послухалась би їх..

от Прытулу я б точно не слушала. вообще бы не хотела с ним общаться.
 
стільки ажиотажу навколо цього нового року...чи не свято..я от ваще 31го працюю...єх...
 
до речі,ТС,якщо ти вже тему на украінском забалабенила,то писати треба-на носі,а не на носу;) це так,для розвитку твого кругозору:)

"кругозору" :D світогляду! :rolleyes:

на носі вже новий рік, свята, канікули, вихідні, подарунки.....приємно їх отримувати, але обрати іноді буває складнувато( от вирішила спитати:
1) що плануєте подарувати на новий рік найближчій людині??
2) на думку кого ви спираєтесь при виборі подарунку? та
3) чи є хтось із відомих українців, пораду кого ви б взяли до уваги при виборі подарунків???

если Вы до сих пор не придумали что подарить близким, у Вас еще есть время выехать из страны :D

стільки ажиотажу навколо цього нового року...чи не свято..я от ваще 31го працюю...єх...

и в этом году тоже? ты шо снегурочка? :D
 
наверно кофеварку, оставили в Украине :( а без неё кофеи тут тоскливые
советов специально не жду, но если что интересное проскочит-воспользуюсь, и совсем не обязательно украинцев/не украинцев, видомых/невидомых
 
1) що плануєте подарувати на новий рік найближчій людині??
2) на думку кого ви спираєтесь при виборі подарунку? та
3) чи є хтось із відомих українців, пораду кого ви б взяли до уваги при виборі подарунків???
1) електронну читалку:)
2) нє, все залежить від зарплати
3) Тарас Кіцмей
 
1) придумали. Выбираем
2) на мнение специалистов в данной сфере
3) с какого?
 
стільки ажиотажу навколо цього нового року...чи не свято..я от ваще 31го працюю...єх...

очень странно но в главном ещё не появились темы типа "нефиг отмечать НГ", "а вообще буду спать", "НГ это обычный день"
 
на носі вже новий рік, свята, канікули, вихідні, подарунки.....приємно їх отримувати, але обрати іноді буває складнувато( от вирішила спитати:
1) що плануєте подарувати на новий рік найближчій людині??
2) на думку кого ви спираєтесь при виборі подарунку? та
3) чи є хтось із відомих українців, пораду кого ви б взяли до уваги при виборі подарунків???
Новый ноутбук
 
на носі вже новий рік, свята, канікули, вихідні, подарунки.....приємно їх отримувати, але обрати іноді буває складнувато( от вирішила спитати:
1) що плануєте подарувати на новий рік найближчій людині??
2) на думку кого ви спираєтесь при виборі подарунку? та
3) чи є хтось із відомих українців, пораду кого ви б взяли до уваги при виборі подарунків???

1) Не знаю.
2) Ориентируюсь на вкус и желания одариваемого.
3) Нет, конечно. Они же не знают моих любимых и близких людей, их желания и вкусы. Что они могут посоветовать?
 
Найближчій людині, тобто мамі, вирішила подарувати манікюрний набір, вибрала світленький такий, зі всіма прибамбасами.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
..крута штука)
Треба буде замовити хлопцю такий на д. н. ))
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу