Саакашвили пообещал украинцам отпраздновать Новый год без Порошенко

Мио, когда наступление хачапури на зимний , до нового года остались лычэни дни , что там говорят в штаб-квартире , просто какие новогодние шары заказывать с ликом порошенко или саакашвили?

gj3bbb.jpg
 
Так что там насчет программы. Готов продукт? Кто-нибудь из приверженцев может кинуть ссыль для ознакомления?
 
Так что там насчет программы. Готов продукт? Кто-нибудь из приверженцев может кинуть ссыль для ознакомления?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Спасибо. Я не буду придираться к дате публикации... как оратор Саакашвили молодец, умеет задеть, и его 10 шагов мне нравятся. Но мне совершенно не понятно, как он технически сможет это сделать, если в его , например, харьковской команде людей раз , два и обчелся. И что-то я там не видела тех, кто мог бы занять ключевые позиции и запустить механизм обновления кадров. Может с тех пор как я этим интересовалась , произошли серьезные перемены?
 
Разве тут есть ещё люди которые могут стать на сторону Мосийчука, мрази коррупционера-взяточника опозоревшегося по телевизору на всю страну ?

Если две шлюхи гавкают друг на друга, ты ещё будешь за кого то из них?
 
Вот этого мессию все ждут? :рл:


Екатерина Рошук
14 Min ·

Когда уже кажется, что Саакашвили собрал все возможные медали по покорению дна, ему удается завоевать новое золото. В этот раз досталось Татьяне Даниленко и Кристине Бондаренко. «Они завербованы 5 каналом». Весь мир Рошен, все люди завербованы АП.





я не лікарь, алє це не прогресуюча шиза?
 
Цитата:
"Саакашвили пообещал украинцам отпраздновать Новый год без Порошенко"

------

Шо, шо? Шо воно меле? Подобається йому Порошенко чи ні, а його обрала більшість народу України, так може в нього, народу, спитати?
 
я не лікарь, алє це не прогресуюча шиза?
Пане нелікар, прокоментуйте будьте ласкаві ось це
«Вітаю Вас з цією перемогою. Це надзвичайно відповідальна посада. Це частина моєї реформи органів прокуратури», - зазначив Петро Порошенко.
"Мій народ", потім "моя реформа прокуратури", чи це не є ознакою прогресуючого захворювання. Як гадаєте?
 
Пане нелікар, прокоментуйте будьте ласкаві ось це

"Мій народ", потім "моя реформа прокуратури", чи це не є ознакою прогресуючого захворювання. Як гадаєте?

чи відповидальність?
часто-густо за "ми робили" потім не знайдеш кінців кого ж таки дрючити, а тут людина не боїтся і бере на себе персональну відповідальність. що до "мій народ" - то вже казуістіка, я теж про українців кажу "мій народ" :)
 
часто-густо за "ми робили" потім не знайдеш кінців кого ж таки дрючити, а тут людина не боїтся і бере на себе персональну відповідальність.
І в перспективі не буде можливості сказати що "порошенко не винен".
що до "мій народ" - то вже казуістіка, я теж про українців кажу "мій народ"
Так, але ти не є президентом.
 
Лаврентий Виссарионович Саакашвили
ну че ты сидишь в развитой стране и топишь за петра? чи ты уже петьке место греешь?

Если не сбудется...Миша трепло))
Если не сбудется, Миша дальше будет бороться ибо та система которая здесь создана петром имеет очень глубокие корни, взять даже Харьковфорум, тут в каждой негативной теме о власти сразу появляются языки и начинают все вылизывать...
 
Сергей Галецкий
25 ноября в 17:51 ·
вот тебе и Брюссель
1 - 600 млн евро уже не дадут, "это бессмысленно в условиях такой коррупции"
2 - Педро получил саечку за преследование соратников Саакашвили... Европейцы назвали смехотворными слова Педро о том, что высланные грузины могут подать в суд
3 - по "Европейскому плану для Украины" европейцы не взяли на себя никаких обязательств и ничего не пообещали... в общем тему перестали мусолить
... мат в 3 хода
... а что говорят о Брюсселе порохоботы и Голобородько "Анакондович"?... опять победа?
 
32 страницы обсуждать что Саакашвили будет праздновать новый год без Порошенко это надо уметь:) Еще можно запилить супер темы Саакашвили отпразднует новый год без Трампа, Саакашвили отпразднует новый год без Ленина, и фото Саакашвили на новый год в кругу друзей, слева белка , справа стрелка:)

Скорее Михо в Грузию отправят
 
Михо сказал, что будет премьер-министром...хочется верить.
 
Богдан Карпенко

1 Std ·

Улюблене заняття останніх двох днів - читати коментарі під постами "дітей капітана гранта", де вони виступають з критикою поведінки Саакашвілі на ефірах Даниленко та Бондаренко. Скільки жовчі, ненависті, обвинувачень у співпраці з Банковою там тепер. І вже чую верески про атаку ботоферми Міхо на "чесних журналістів".

Ні, любі мої, далеко не всі, хто вам зараз пишуть - є ботофермою. Це читачі. Ваші. Вами виховані. Вами відібрані. Це ви три роки привчали їх любу думку, яку не розділяєте - називати проплаченою Порошенком. Це ви навчили їх ненавидіти того, чию думку вони не розділяють. Це ви привчили їх бездумно обожнювати кумира. Це ви для них створили кумира з Міхо. Це ви замовчували всі незрозумілі вчинки Саакашвілі. Це ви закривали очі на очевидні корупційні питання щодо його персони. Це ви затравлювали любого, хто смів вам перечити. Це ви перетворли немалу кількість фейсбучників на емоційних бездумних ідіотів.

І тепер отримуєте кармічне. Він аудиторії, яку самі виховали. Їжте тепер. Це все ваше. Повністю. Вами ж створене. І, так, ці агресивні ідіоти, чийого кумира ви критикуєте (абсолютно заслужено критикуєте), тепер будуть вам погрожувати, як погрожували мені, моїм друзям через натравлювання з вашого боку. І коли ви побіжите скаржитись послам на погрози, дуже вас прошу, не забувайте тим послам повідомляти, що цих агресивних ідіотів створили саме ви, а не "порохоботи", мінстець, чи хто інший. Ви їх створювали, коли ті "порохоботи" ще з кінця 2015-го зі всіх боків кричали, що Міхо психічно хворий, який зв'язався з запоребриком. За що ви тих "порохоботів" банили.

Дякую за увагу.
https://www.facebook.com/
Опять ты высер зарубежный пожаловал:D
У Михи есть результаты в Грузии, а петра их нет. Вот и все! Хоть удавись.
 
Назад
Зверху Знизу