Подскажите, должен ли непосредственный начальник отделения ставить подпись на заявлении на увольнение?

Статус: Offline
Реєстрація: 20.11.2008
Повідом.: 162
Подскажите, должен ли непосредственный начальник отделения ставить подпись на заявлении на увольнение?

Я увольняюсь с работы. Мой непосредственный начальник отделения отказывается подписать мое заявление, мотивируя это тем, что не занимается персоналом. Хотя юрист управления, которому подчиняется данное отделение сказал, что подпись должна быть. Подскажите как вести себя в данной ситуации?
 
Я увольняюсь с работы. Мой непосредственный начальник отделения отказывается подписать мое заявление, мотивируя это тем, что не занимается персоналом. Хотя юрист управления, которому подчиняется данное отделение сказал, что подпись должна быть. Подскажите как вести себя в данной ситуации?
Вам главное сдать заявление, а кто там и после кого должен надписи писать - это не Ваша проблема.
Если отказываются принимать без каких-либо виз - шлите Ваше заявление на увольнение по почте ценным письмом с описью вложения
 
+1
В дальнейшем подпись начальника и т.п. могут требовать в обходном листе - в зависимости от специфики работы.
Но в любом случае, при увольнении по собственному желанию Вас не могут заставить работать более 14 дней с момента подачи заявления - независимо от подписей
 
Работаю в банке, трудовая у юриста.
 
У меня знакомая попыталась уволится с одного ЖД предприятия и перейти на другое (в рамках ЮЖД). Начальник ее просто выгнал с кабинета с заявлением, на полном серьезе. Написали красивое заявление на начальника Харьковской дирекции ЮЖД, сдали в канцелярию. 2 дня - тишина. Записалась на прием к 1-му заму дороги.
И тогда "процесс пошел".
 
Если увольняетесь по собственному желанию, то непостредственный начальник должен наложить резолюцию "не заперечую". Если увольняют по инициативе работодателя, то только в обходном листе. Если не подписывает, ссылаясь что не его полномочия, пусть ему юристы позвонят и разъяснят его функциональные обязанности.
 
Если увольняетесь по собственному желанию, то непостредственный начальник должен наложить резолюцию "не заперечую".
А если напишет "заперечую", то тогда не уволят? Вы ничего не путаете? У нас как бы принудительный труд запрещен :)
 
Если увольняют по инициативе работодателя, то только в обходном листе.

Обходной лист документ внутренний. Если там не будет чьей-то подписи, выдать трудовую в день увольнения все же обязаны.
Насчет резолюции - желательно. Но в Коллектином договоре должно быть указано чьим приказом принимается и увольняется сотрудник предприятия.
Поэтому пишите заявление и регистрируйте. Если не зарегистрируют, отправляйте как Вам советовали ценным письмом с описью и уведомлением
 
Я увольняюсь с работы. Мой непосредственный начальник отделения отказывается подписать мое заявление, мотивируя это тем, что не занимается персоналом. Хотя юрист управления, которому подчиняется данное отделение сказал, что подпись должна быть. Подскажите как вести себя в данной ситуации?

До Управління праці та соціального захисту населення м. _______

ПІБ
яка проживає за адресою:
________________________________
Тел.:

ЗАЯВА
про порушення прав

Я, ______, ______ р. працевлаштувалася в ______________ на посаду ______.
____2013 р. я надала заяву про звільнення директору _______.
Так, відповідно до ст. 38 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 № 322-VIII (редакція від 15.10.2013) (далі- КЗпП) працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. Згідно до ст. 253 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-IV (редакція від 11.10.2013) (далі- ЦК України) перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок. Стаття 255 ЦК України зазначає, якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку. У разі, якщо ця дія має бути вчинена в установі, то строк спливає тоді, коли у цій установі за встановленими правилами припиняються відповідні операції.
Отже, ____2013 р. директор або уповноважений ним орган зобов'язаний був видати мені мою трудову книжку у відповідності до вимог встановлених п. 4 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників (зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17 серпня 1993 р. за N 110).
Окрім зазначеного, мені не виплатили заробітну плату. Стаття 116 КЗпП наголошує, що при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
Ніякого письмового повідомлення мені не надавали.
Я неодноразово зверталася до ____ з проханням видати мені належним чином трудову книжку і розрахуватися, але мої звернення директор ігнорує. А відтепер директор зовсім не бажає зі мною спілкуватися.
До теперішнього часу я не отримала ні трудову книжку, ні свою заробітну плату, чим порушуються мої конституційні права, зокрема передбачені ст. 43.
Стаття 43 Конституції України від 28.06.1996 № 254к/96-ВР (редакція від 06.10.2013) наголошує, що право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.
Мої ствердження підтверджуються тим, що мій підпис відсутній у Книзі обліку руху трудових книжок і вкладишів до них, яка обов’язково ведеться на підприємствах. А також на мою банківську картку не надходила заробітна плата, і я не розписувалася на жодних документах з приводу отримання заробітної плати готівкою. Окрім зазначеного акцентую увагу на те, що мені не виплатили заробітну плату за ______!
Чинним кримінальним законодавство передбачена відповідальність за безпідставну невиплату заробітної плати!
Стаття 175 Кримінального кодексу України від 05.04.2001 № 2341-III (редакція від 04.07.2013) встановлює наступне: «Безпідставна невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати громадянам більш як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином - суб'єктом підприємницької діяльності, - карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років».
Враховуючи вищенаведене, керуючись чинним законодавством України, -

ПРОШУ:
1. Прийняти мою заяву до розгляду.
2. Притягнути до юридичної відповідальності директора _____ згідно до чинного законодавства України.
3. Сприяти у відновленні моїх порушених прав, а саме повернення належним чином оформленої трудової книжки і виплати заробітної плати.
4. Про результати розгляду мого звернення прошу проінформувати мене письмово на адресу мого проживання.
«__»____________2013 р. _______
 
Вам главное сдать заявление, а кто там и после кого должен надписи писать - это не Ваша проблема.
Если отказываются принимать без каких-либо виз - шлите Ваше заявление на увольнение по почте ценным письмом с описью вложения
+ 100.
Этого достаточно, с точки зрения закона.
А для кого закон не писан, то он и не читан и не понят и не так.
 
Большое спасибо. Уже вопрос решен.
 
Назад
Зверху Знизу