Харків Форум український інтерфейс?

  • Автор теми Mr. Vision
  • Дата створення

Чи потрібен україномовний та англомовний інтерфейси ХФ?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    27

Mr. Vision

M
Харків Форум український інтерфейс?

Доброго дня.
Перемкнув в налаштуваннях форум на українську мову.
Дуже розчарувало :(

Різнобій в оформленні контролів, мабуть половина слів без перекладу взагалі.

Гадаю було б дуже добре зробити нормальний переклад на Українську. :україна:

Якщо кинути клич по форуму гадаю багато хто відгукнеться допомогти з цим та і сам би відгукнувся :пиво: Зробити хочаб чорновий переклад.

Госпожа Каракатіца допоможе 100%. Варто мені буде лише написати пост, вона знайде його та виправить :браво:
 
Якщо кинути клич по форуму гадаю багато хто відгукнеться допомогти
нахуй точно пошлют.
не потому что кто то любит или не любит украинську мову, а потому что заебали вы уже, дятлы , этими проблемами надуманными.
 
Зачем? Если для почти всех тут родной язык русский

Это не о политике... Просто нелепо отрицать что Харьков русскоязычный город.

"За шкафом".
З кожним днем україномовних користувачів ХФ більшає.
Скоро цей процес буде лавинообразний.

Так як про українсько налаштовані користувачі для ХФ вочевидь є пріоритетними, а серед них дуже багато україномовних буде, то форум має бути готовим їх приймати.

Конкретно росуськомовні нічого не втратять. Їх інтерфейс відточений і нікуди не зникне.
Проте не слід забувати що російська мова в Україні - мова нац меншин.

Це як би то туалети обладнати під геїв, а для гетеро залишити не добудованими. Це трохи не правильно я гадаю.
 
Доброго дня.
Перемкнув в налаштуваннях форум на українську мову.
Дуже розчарувало :(

Різнобій в оформленні контролів, мабуть половина слів без перекладу взагалі.

Гадаю було б дуже добре зробити нормальний переклад на Українську. :україна:

Якщо кинути клич по форуму гадаю багато хто відгукнеться допомогти з цим та і сам би відгукнувся :пиво: Зробити хочаб чорновий переклад.

Госпожа Каракатіца допоможе 100%. Варто мені буде лише написати пост, вона знайде його та виправить :браво:

Перекласти форум на українську, а російську видалити взагалі! Отоб був гарний підпал тієї вати що тут залишилася! :україна:
 
нахуй точно пошлют.
не потому что кто то любит или не любит украинську мову, а потому что заебали вы уже, дятлы , этими проблемами надуманными.

Яка тобі буде проблема в тому що в мене буде відображатись форум українською?

В тебе все гаразд з головою?
 
Перекласти форум на українську, а російську видалити взагалі! Отоб був гарний підпал тієї вати що тут залишилася! :україна:

То зайве.
Багато російськомовних Українців є на ХФ.
Я нічого не маю проти російської мови від Укараїнця.
Мені лише не зрозумілі ті - хто проти української мови.
 
Яка тобі буде проблема в тому що в мене буде відображатись форум українською?

В тебе все гаразд з головою?
это твои личные проблемы.. хоть на древнегреческом читай форум.. нахуй ты сюда свои мысли выкладываешь? заебали уже с языковыми проблемами своими...
 
не потому что кто то любит или не любит украинську мову, а потому что заебали вы уже, дятлы , этими проблемами надуманными.

А ты кто? Включи украинский интерфейс и посмотри, что делается. Его словно начали делать, и не закончили.
Это техническая проблема, а не языковая.
 
это твои личные проблемы.. хоть на древнегреческом читай форум.. нахуй ты сюда свои мысли выкладываешь? заебали уже с языковыми проблемами своими...

На жаль я не маю доступу до файлів що зберігають контроли ХФ, а так би переклав собі сам.

Звертаюсь до людей які мають цей доступ та можуть відгукнутись розділивши ідею з бажаючими.

Я ще раз нагадую, для тебе нічого не зміниться, ти бачитимеш все так як бачиш зараз.
 
Мені теє більше подобається малоукраїнський діалект на котрім розмовляють мокшани, але то таке.
 
Назад
Зверху Знизу