Помогите с выбором нубу. До 10к.

Статус: Offline
Реєстрація: 10.02.2010
Повідом.: 36
Помогите с выбором нубу. До 10к.

Добрый день!
Помогите определиться с выбором нубу.
Рост 1,73 вес 85 кг
Цель - прогулки по пересеченной местности и городу на выходных.
Бюджет около 10к. Но планирую брать в оплату частями (кредит), есть сейчас неплохие предложения (15-20 платежей) в ряде интернет-магазинов. Поэтому вариант "за такие деньги можно взять неплохой б/у" - не подходит.
Пока остановился на 27.5" Leon XC-80 AM , но очень бы хотелось услышать мнение бывалых, может есть какие лучше варианты?
 
ГТ в драйв спорті.
 
Якщо брати новий в магазі( = з гарантією), то це не проблема.
Особисто я лише про одну проблему рами чув. Її всі чули роки 3-4 тому.

Думаю нубасу для парку горького пох.
 
Якщо брати новий в магазі( = з гарантією), то це не проблема.
Так от якраз п'ятирічна "магазинівська" гарантія скінчилася - на другий день задній правий дроп і відвалився :)
З другим складніше - там потрапив у ДТП: підозрюю, що саме після того і з'явилася тріщина коло каретки, яка більше півроку росла :(
Друга рама мені дуже подобалась: там і троси буди прокладені всередені, і підсідел товщий, і задній трикутник добряче доробили в плані зміцнення... Треба було її карбоном заклеїти - якби у місті жив, то, мабуть, так би й зробив :(
 
Ну про дтпешну раму взагалі казати сенсу немає.

Рами інколи ламаються, так. І навряд у повних китайців типу леону рідше.
Особисто я чув одну всім відому історію про гт раму кілька річної давнини. От ще твою одну. А гтешек тих ояєбу скільки бо драйв-спорт ними вигідно барижить.
 
ГТ в драйв спорті.

Драйв Спорт не кредитует :(
А там где кридитуют на нормальных условиях, ГТ нет, в диапазоне 7-10к выбор производителей примерно такой:
Apollo
Ardis
Bianchi
Bulls
CORRADO
Cronus
Leon
Orbea
Pride
Rock Machine
Schwinn
Titan
WINNER
 
Ти краще посилання на магазин дай.
 
Да хз, всі вони "однакові".
Бери будь-який з 24 швидкостями( бо буде касета, а не трещотка) та обідними гальмами( диски дешманські говнячі та дорожчі).
 
Бери будь-який з 24 швидкостями( бо буде касета, а не трещотка) та обідними гальмами( диски дешманські говнячі та дорожчі).
...або таки плюнути на той "кредит" та взяти... Ну, вище за текстом ;)
 
Да хз, всі вони "однакові".
Бери будь-який з 24 швидкостями( бо буде касета, а не трещотка) та обідними гальмами( диски дешманські говнячі та дорожчі).
рама 18" колеса 27,5" ? Что оптимально на Ваш взгяд? (знаю что куча тем, но не успел еще изучить досконально этот вопрос)
 
рама 18" колеса 27,5" ? Что оптимально на Ваш взгяд? (знаю что куча тем, но не успел еще изучить досконально этот вопрос)

Краще міряти.
Таблиці розмірів в інеті є, валом, бери відповідно до свого зросту. Якщо граничний, то в залежності від того, як катати - якщо просто сидіти та крутити педалі, то краще більший розмір, якщо така собі активна їзда, то краще менше. Підседілом та виносом можна буде поправити потім.
 
вот платить 500 грн в месяц по кредиту я на данный момент могу, а вот взять и сразу вывалить 10к налом - нет:(

Лучше не пороть горячку и не покупать г..о за 10к гривен. Получится так, что ты уже реально поймешь шо тебя где то нае..и и с велом надо шо то делать (продавать), а бабки по кредиту за него будешь выплачивать еще долго. Выше предложенные велы это не те велосипеды за которые стоит платить 8-10к. Лучше подкопи денех до весны-лета и возьми нормальный б/у вел, а может у тебя приоритеты поменяются и ты поймешь шо оно не твое и нах тебе не нужно ...
Не спеши с покупкой китайского барахла.
 
как почитаешь здесь советы так .... и велик не куплю.... :цехф:
у меня какойто переворот сознания :confused:
в детстве и подрастковом возрасте тысячи км откатал на украине и аисте...
а спустя 10-15 лет и за 300-400$ судя по советам "не велик"... здц :confused:
покажите, если не сложно пример обьявления нормального б/у велика по Вашему мнению?
 
Бу нубасу краще не брати.

Повторюсь - бери один з тих, що думав з самого початку. Важливо! - без дискових гальм та з 24 швидкостями. Я на простішому їзджу щодня зараз, й нічого не розвалюється. "Експерти" ж на крутих велах більшістю не катають, інколи й навіть по сезону.


Про поламані рами це взагалі трололо. Це поодинокі випадки, які ніяк від із загальної статистики не вилазять.
Я, доречі, знаю більше випадків поламаних ще хендмейдівських американських кадейлівських рам, ніж китайських гт.
 
Бу нубасу краще не брати.

Важливо! - без дискових гальм та з 24 швидкостями.
Спасибо!
Еще хотел бы узнать Ваше мнение по колесу. 27,5 оптимально?
ну и тип - гибрид или хардтейл? катание по городу/пригороду/лесным тропинкам
 
покажите, если не сложно пример обьявления нормального б/у велика по Вашему мнению?

Cube LTD на Deore XT
6990 гривен/250$
150290971_1_644x461_cube-ltd-na-deore-xt-v-horoshem-sostoyanii-chernovtsy.jpg

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
"Есперти" кажуть, що 27.5 рулить. Мені подобається 26.
Гібрид - мтб на розмір більше на сліках. Що тобі треба - ну я хз. Для розміреної їзди побільше, в тому числі й колеса можна, для активної їзди поменше.
 
Назад
Зверху Знизу